Únor 2018

Únor je nejkratším měsícem v roce, ale jelikož je to hlavní část zimy, snowboardových aktivit a editů vzniká nejvíce v celém roce. My si v dalším dílu FReview zrekapitulujeme právě druhý měsíc roku 2018 a podíváme se, jak si které video vedlo na stránkách našeho magazínu. Desítka nejlepších je tady.

Je vidět, že vás zajímá především česká scéna. Když se něco objeví s našimi nebo slovenkými ridery, sledovanost hned stoupá. Je to vidět i na únorových číslech, kdy první pětku kompletně ovládli jezdci projektu Never Too Late Movie. Postupně vystavujeme jednotlivé party a vám se to líbí. Moc šancí jste cizincům nedali ani na dalších pozicích a do naší desítky jste poslali i další českou produkci. Jak to celé v únoru dopadlo? Podívejte se na to v následujících videích. 

1. Never Too Late Movie - Roman Dlauhý full part

2. Never Too Late Movie - Porkert Brothers full part

3. Never Too Late Movie - Petr Horák full part

4. Never Too Late Movie - Dušan Kříž full part

5. Never Too Late Movie - Friends part

6. 13-​ti letá Kokomo Murase odjela Bs double cork 1260 mute

7. Roman Dlauhý a Zoltán Strcuľa v Xparku Stará Ľubovňa

8. Jakub Šimůnek - Welcome edit 717

9. Honza Kaňůrek ti ukáže, jak přejet bednu na snowboardu

10. 1# Shred Edit by Snowpark Bukovka crew

Březen uteče zase jako voda a my se těšíme u dalšího dílu rubriky FReview.

Další zajímavé články

Reportáž FreerideTV z Kaunertal Openingu 2018

O uplynulém víkendu jsme se vydali na další rakouský ledovec, za další oficiální otevíračkou snowparku. Naším cílem byl tentokrát vyhlášený resort Kaunertal, který stejně jako další rakouské ledovce trpí velkým nedostatkem sněhu. Shapeři a organizátoři však odvedli neskutečnou práci a na v pořadí 33. Kauertal Opening přichystali luxusní set-up a celkově skvělou akci jak ve snowparku, tak ve stanovém městečku, i dole ve vesnici.

Do Alp se žene sněhová nálož!

Naši přátelé z wePowder.com vyslali do světa zprávu, která nám vykouzlila úsměv na tváři. Rozhodli jsme se proto s vámi o tu radost podělit. Jak titulek napovídá, blíží se pro Alpy výrazný a dost potřebný příval sněhu. Celý scénář tak trochu připomíná loňský podzim. Pojďme se na to podívat blíže.

How To by Xavier de le Rue season 2 - Ep1

Xavier De Le Rue minulý rok odstartoval hodně oblíbenou sérii videí, ve kterých radí, jak se chovat ve volném terénu, jak se na něj připravovat, jaké vybavení si pro backcountry snowboarding pořídit a předává své zkušenosti, které nabral během dlouholeté kariéry. Na tuto sezónu si připravil dalších 11 epizod a dnes je tady první z nich.