V sobotu 22.8. 2020 se odjede devátý ročník BCB Summer Jibbignu

V sobotu 22.8. 2020 se pod taktovkou BCB BROUMOV, Z.S uskuteční již devátý ročník letních snowboardových a freeski závodů BCB Summer Jibbing. Ve hře bude spoustu věcných cen od sponzorů akce a prize money 15 000 Kč!

Registrace SNB a SKI riders se odehraje na místě. Závod se pojede klasicky formou jamu na dvou railech - 6m kink rail a 6m speed rail. Připraveny jsou věcné ceny od našich partnerů a prize money 15 000 Kč!
Dále se můžete těšit na pumptrack contest, U-rampu, paddleboardy, SLACKSHOW, trampolínu, balanceboardy, freestyle rap battle a na mnoho dalších odvětví sportu a zábavy.

Chybět nemůže ani Afterparty, na které se vám představí interpreti jako DJ Roxtar, Urban Robot, Philipski, PANTAU, Trivet, DJ BRN a Crosscheck!

Letos se to posune zase o kus dál, těšíme se na vás! BCB CREW

Vstupné:
-v předprodeji v IC Broumov nebo na smsticket.cz za 220 Kč
- na místě na celý den zakoupeno do 13.00 - 250 Kč
- na místě zakoupeno po 13.00 - 290 Kč
- děti do 12 let ZDARMA

Omezená kapacita 1000 osob - doporučujeme zakoupit lístky v předprodejích!

Sponzoři a partneři: Pragokovo, Broumov, Obec Heřmánkovice, HOBRA, Snowpanic.cz - Freeski & longboard shop, Centrum Walzel, Ekofarma Bošina, Cvikýř podlahy, Freeride.cz SNOW, Urban surf, Freeskier.cz, skateandstreet.cz, @cockajine, Joker Cider, Bezvajglu.cz, growshop, Seedbank.cz, NanDej, Naostrov, Jägermeister

Na závěr ještě koukněte na REPORT z loňského ročníku.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!

PURPLE MOUNTAINS je nový film od Jeremyho Jonese!

Profesionální snowboardista, úžasný freerider, vášnivý horal, uznávaný dobrodruh a zakladatel Protect Our Winters. To všechno a mnohem víc je Jeremy Jones, který 16. září vypustí do světa celosvětovou premiéru filmu PURPLE MOUNTAINS.

Už tenhle víkend se koná osvěžující REFRESH JAM vol.5 !

Dobří lidé, dobrého vkusu, POZOR! Už tenhle víkend v Sobotu 5.9. proběhne další ročník snb/ski contestu Refresh Jam ve Veselí nad Moravou.