Voltfuse crew - Edit 2017

Skoro na den přesně vám přinášíme další edit z dílny Voltfuse crew. Ta sesbírala záběry svých členů a dala dokupy edit 2017.V něm si dáme plno streetu, parkových záběrů, ale i malinko backcountry. S klukama se podíváme na hodně míst po celém světě a nebude to vůbec špatná podívaná. 

Riders: Charles Leclerc, David Lee, Kieren Jardine, Johann Sigurdsson, Logan Kruse, Colton Boehlke, Pat Mengler, Eric Buczek, Alex Henniffent, Trent Lodge, Jasper Fast

Kamera a edit: Eric Hinsperger

Další kamera: Christian Batthany, Vidar Stefansson, Gabriel Larivière, Cal Aamodt

Další zajímavé články

Dew Tour Breckenridge 2018 startuje dnes!

Jeden z nejzajímavějších snowboardových závodů sezóny, Dew Tour Breckenridge, je již v plném proudu. Dnes, v pátek 14.12., se můžeme těšit na snowboardovou stránku tohoto legendárního eventu, který po včerejší lyžařské části pokračuje dále tím směrem, který nás zajímá nejvíce. Mrkněte se v našem souhrnu na všechny zásadní informace, které potřebujete znát. Odkaz na živé vysílání u nás najdete taky.

Honza ''Kaňus'' Kaňůrek vás zve na své Snowboard & Ski campy

Honza ''Kaňus'' Kaňůrek se hlásí z rakouského resortu Planai a chtěl by vás touto cestou všechny pozvat na letošní Snowboard & Ski campy, které bude pořádat na českých, rakouských, ale i švýcarských horách. Ten nejnabitější camp se pak uskuteční ve švýcarském snowparku LAAX.

Rusty Toothbrush je tu s editem z Horsefeathers Sneak the Tweak 2018

Po našem Event reportu na FreerideTV pro vás máme oficiální video, které z Horsefeathers Sneak the Tweak 2018 natočila parta Rusty Toothbrush, které doplňujeme menším ohlédnutím za celou akcí a hromadou fotek od Járy Sijky. Celou fotogalerii z akce najdete již teď na našem facebooku.