Blíží se další surfovej mejdan. Připrav si outfit z devadesátek!

Sotva jsme se zmátořili z mejdanu pražskýho serfovýho klubu, čeká nás další mejdlo v režii partičky ze Surfcamp.cz. Party v oldschool stylu se uskuteční už tento pátek klasicky v Klasick Wheels. Pokud se chceš dozvědět víc, čti dál!

Nastalo období, kdy většina surfařů dřepí doma a čeká buď na sníh, nebo na další dovolenou, aby mohli odjet do tepla na Balíčko. A jelikož mají roupy, potřebujou se vyřádit, a kde lépe, než na surfovým mejdanu. 

Kdo zná partu Surfcamp.cz, má docházku samozřejmě povinnou, ale pokud jste na jejich kempu ještě nebyli, stejně doražte, protože to bude stát za to. 

Dresscode mejdanu jsou devadesátky, takže pokud nevíš, jak se voháknout, mrkni na trailer ikonickýho filmu North Shore . (schválně jsem vybral německou verzi, protože es ist víc episch!)

O hudební program se postará sám jeden ze členů Surfcamp teamu Mára Fischer, jehož kytarový skills (včetně tappingu) nepochopíš. Hned po něm nastoupí DJ Pouzi Boy a dílo bude dokonáno.

Nebude chybět ani tombola o věcný ceny, kde můžeš vyhrát i oblečení od SURFR Brandu!

Tady není co řešit! Doraž v pátek do Klasick Wheels a nezapomeň sebou vzít kámoše. Ty co nemůžeš vzít fyzicky sebou, alespoň pozvi virtuálně přes FB událost.

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Pozvánka na 1. reprezentační ples českého surfingu

Pražskej serfovej klub má za sebou hodně vydařenej rok 2019. V kostce: 18 serfovejch přednášek, 2 závody v pádlování na serfu, tuna pravidelnýcb serf tréninků (nově 3x týdně!) a třešnička na dortu - grandiozní oslava 2. narozenin v Radlické. PSK nepoleví ani v 2020 a novej rok rozjedou ve stylu…a to doslova. Ať už jste právníci, podnikatelé, studenti, brigádníci v Mekáči nebo volnomyšlenkáři, rádi bychom vás chtěli společně s předsedou Matyášem Menšíkem pozvat na 1. reprezentační ples českého surfingu.

Podcast S Jakubem na vlnách Ep. 10 Katka Cizmarová

Vítejte u 10. epizody pořadu S Jakubem na vlnách jejíž hostem je Katka Cizmarová, sympatická slovenská surfařka, která procestovala nespočet surfových destinací po celém světě, až se nakonec usadila na Sumatře, kde na homebreaku hecuje masivní vlny. V podcastu jsme si probírali i téma surfování v pokročilejším věku, zvládání větších vln, jógy nebo přírody a ekologie.