Blíží se další surfovej mejdan. Připrav si outfit z devadesátek!

Sotva jsme se zmátořili z mejdanu pražskýho serfovýho klubu, čeká nás další mejdlo v režii partičky ze Surfcamp.cz. Party v oldschool stylu se uskuteční už tento pátek klasicky v Klasick Wheels. Pokud se chceš dozvědět víc, čti dál!

Nastalo období, kdy většina surfařů dřepí doma a čeká buď na sníh, nebo na další dovolenou, aby mohli odjet do tepla na Balíčko. A jelikož mají roupy, potřebujou se vyřádit, a kde lépe, než na surfovým mejdanu. 

Kdo zná partu Surfcamp.cz, má docházku samozřejmě povinnou, ale pokud jste na jejich kempu ještě nebyli, stejně doražte, protože to bude stát za to. 

Dresscode mejdanu jsou devadesátky, takže pokud nevíš, jak se voháknout, mrkni na trailer ikonickýho filmu North Shore . (schválně jsem vybral německou verzi, protože es ist víc episch!)

O hudební program se postará sám jeden ze členů Surfcamp teamu Mára Fischer, jehož kytarový skills (včetně tappingu) nepochopíš. Hned po něm nastoupí DJ Pouzi Boy a dílo bude dokonáno.

Nebude chybět ani tombola o věcný ceny, kde můžeš vyhrát i oblečení od SURFR Brandu!

Tady není co řešit! Doraž v pátek do Klasick Wheels a nezapomeň sebou vzít kámoše. Ty co nemůžeš vzít fyzicky sebou, alespoň pozvi virtuálně přes FB událost.

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Norskej surf-eko trip

Náš kámoš a fotograf Michal Prouza alias Prouzič se vydal společně s Petrem Vaňkem a Kryštofem Kubou na eko-surf trip do norských Lofot. Z celého výletu navíc připravil i nabitej článek, kde najdeš dechberoucí fotky, video edit, ale taky tipy a doporučení pro ostatní cestovatele. Užij si dokonalý zachycení atmosféry severskýho surfingu!

Soustředění na marockém Salaši

Společně s klukama ze marockého Salaše bychom tě chtěli pozvat na soustředění pro pokročilý český a slovenský surfaře. Koncept je jednoduchej - nejedná se o žádnej kemp, ale o společnej trip surfařů na podobný úrovni. Soustředění je jednoduchou platformu pro progress a záleží jen na tobě, nakolik jí využiješ.

Stodola Klasick Wheels přežila další surfovej mejdan

Partička ze Surfcamp.cz minulej pátek vyšvihla legendární mejdan ve stylu devadesátek. Znovu se tak potvrdilo, že český surfaři si umí užívat života i mimo oceán.