Co dělat, když vás přestane bavit surfování?

Stává se to přibližně každému pátému Čechovi, co kdy okusil surfování. Po několika letech přerušovaného surfingu v rozmezí pouhých 3 týdnů v roce vyprchá ona slaná jiskra z křehkého vnitrozemského srdce. Sedíš v kanclu a ťukáš si na čelo…."Co mě to napadlo, surfing…vždyť jsem sotva dohrál okresní přebor za dorost, a teď abych se někde honil po světě za vlnama, který mi na oplátku tak maximálně propláchnou dutiny. Ser* na to!"

Ať už je vám v Čechách, nebo u oceánu, kde stejně nejsou vlny (např. Namíbie), sebevíc mizerně, sedněte si do hlubokýho sedu (protože mobilitu kyčlí nekoupíte ve slevě) a zkoukněte celou 8.sérii Who is JOB. Hned se budete cítit líp a navíc vám Poopies zaručeně pošimrá bránici. 

Dělejte, co vás baví a až vás to přestane bavit, zabavte se něčím jiným - třeba jízdou na kajaku z Petřínský rozhledny. A kdyby se vám doma v garáži povaloval tank, tak pro něj konečně máte využití. 

1. epizoda

2. epizoda

3. epizoda

4.epizoda

5. epizoda

6. epizoda

7. epizoda

Další zajímavé články

Podcast o surfování? Jenom další trend nebo hlubší záměr?

Vítejte u podcastu S Jakubem na vlnách! Ať už jste se sem dostali jakkoliv, měl bych vám nejdřív vysvětlit, co dělám, a proč jsem si sakra z ničeho nic sedl před mikrofon. Jestli jde jen o další výkřik módy, nebo jestli je za tím hlubší smysl a záměr.

Podcast S Jakubem na vlnách - Ep. 01 Tadeáš Kopča

Vítejte u pořadu S Jakubem na vlnách - novém podcastu, kde budu zpovídat známé i méně známé osobnosti z české surfové scény.

Vyhraj Quiksilver neoprén, lycru a vstupy na film Shaka

Už jen několik dnů nás dělí od pražské premiéry filmu Shaka, za kterým stojí legenda francouzského snowboardingu Mathieu Crepel. Ve spolupráci se značkou Quiksilver, jsme si pro vás připravili soutěž o neoprén Highline 4/3, lycru a 7 volných vstupů na promítání ve Slovanském domě! Stačí odpovědět na jednu lehkou otázku.