Co dělat, když vás přestane bavit surfování?

Stává se to přibližně každému pátému Čechovi, co kdy okusil surfování. Po několika letech přerušovaného surfingu v rozmezí pouhých 3 týdnů v roce vyprchá ona slaná jiskra z křehkého vnitrozemského srdce. Sedíš v kanclu a ťukáš si na čelo…."Co mě to napadlo, surfing…vždyť jsem sotva dohrál okresní přebor za dorost, a teď abych se někde honil po světě za vlnama, který mi na oplátku tak maximálně propláchnou dutiny. Ser* na to!"

Ať už je vám v Čechách, nebo u oceánu, kde stejně nejsou vlny (např. Namíbie), sebevíc mizerně, sedněte si do hlubokýho sedu (protože mobilitu kyčlí nekoupíte ve slevě) a zkoukněte celou 8.sérii Who is JOB. Hned se budete cítit líp a navíc vám Poopies zaručeně pošimrá bránici. 

Dělejte, co vás baví a až vás to přestane bavit, zabavte se něčím jiným - třeba jízdou na kajaku z Petřínský rozhledny. A kdyby se vám doma v garáži povaloval tank, tak pro něj konečně máte využití. 

1. epizoda

2. epizoda

3. epizoda

4.epizoda

5. epizoda

6. epizoda

7. epizoda

Další zajímavé články

Shop nám roste před vočima. Máme surfy, surfbagy a surfskaty!

Myšlenka vytvořit serfovej eshop nás v hlavě škládlila už delší dobu, ale vždy zvítězil rozum nad naivitou srdcaře. Mnozí už tuto hrdinskou zkoušku podstoupili a nepřežil nikdo (teda až na Zezulu, jehož surf sekci jistě přiživuje kapačka vitálního snowboarding a kterým samozřejmě fandíme). A i když my do téhle zátoky skáčeme taky po hlavě, naše vize je hlubší. Chceme, aby SURFR Shop a každej kdo na něm nakoupí, podporovali lokální české a slovenské značky, se kterejma se může každej z nás ztotožnit.

Pražský úterky se ponesou ve znamení cestovatelských přednášek

Období podzimních přednášek od docenta předsedy Matyáše je dávno za námi a doufám, že všichni obdrželi dostatek kreditů (a že budou stačit). Taky Freeride bar přes zimu pocítil značnou prázdnotu úterních večerů. To se ale změní, protože od března se můžete tešit na sérii cestovatelskejch přednášek se serfovou tématikou, kterou překvapivě neorganizuje Brněnské surfové.

Quiksilver rozšiřuje svou kolekci o dámský apparel

Značka Quiksilver, která působí na trhu již od roku 1969, zažívá další milník ve své historii. Tím je nová dámská kolekce oblečení v podání doposud ryze mužského brandu, který od svého počátku formoval surfovou módu a kulturu.