Co dělat, když vás přestane bavit surfování?

Stává se to přibližně každému pátému Čechovi, co kdy okusil surfování. Po několika letech přerušovaného surfingu v rozmezí pouhých 3 týdnů v roce vyprchá ona slaná jiskra z křehkého vnitrozemského srdce. Sedíš v kanclu a ťukáš si na čelo…."Co mě to napadlo, surfing…vždyť jsem sotva dohrál okresní přebor za dorost, a teď abych se někde honil po světě za vlnama, který mi na oplátku tak maximálně propláchnou dutiny. Ser* na to!"

Ať už je vám v Čechách, nebo u oceánu, kde stejně nejsou vlny (např. Namíbie), sebevíc mizerně, sedněte si do hlubokýho sedu (protože mobilitu kyčlí nekoupíte ve slevě) a zkoukněte celou 8.sérii Who is JOB. Hned se budete cítit líp a navíc vám Poopies zaručeně pošimrá bránici. 

Dělejte, co vás baví a až vás to přestane bavit, zabavte se něčím jiným - třeba jízdou na kajaku z Petřínský rozhledny. A kdyby se vám doma v garáži povaloval tank, tak pro něj konečně máte využití. 

1. epizoda

2. epizoda

3. epizoda

4.epizoda

5. epizoda

6. epizoda

7. epizoda

Další zajímavé články

Zimní trénink na surf v Čechách

Letos jsem byla po dlouhé době většinu zimy v Čechách. Důvodů bylo hned několik, ale dost velkou roli hrál ten, že v Portugalsku nemáme topení. Tedy jasně že alespoň přímotopy, ale ty jednak nevytopí nic moc a druhak mají docela spotřebu €€€. Zkrátka nabídka šumavského mama-hotelu s krbem, vyhlídkami na pěknou zimu plnou prašanu a českou bandičku nakonec zvítězila. Ale jak v zimě úplně nevypadnout ze surfingu i když nejbližší oceán je tisíc kilometrů od vás a ještě skoro v ledu?

Že už žádnej kemp nepotřebuješ? Tak právě ty by ses měl přihlásit!

Přesně tak, tenhle kemp není pro každýho. Právě v tom je unikátní, protože je zaměřenej na ty nejcorovější, nejoddaněšjí český surfový srdcaře. V každým z nás je obrovskej potenciál, kterej stačí jenom odemknout. Přidej se k nám na Advanced Surf Camp na Bali od 1.-11. dubna!

Morocco: The high cost of low living

Rozhodli jsem se tady v tomhle článku nevypisovat, jaká turistická destinace nás v Maroku uchvátila, kde dělaj nejlepší kafe, kde nejlíp vařej, a jaký jsou nejlepší hotely. Spíš bychom chtěli jen tak ve zkratce porefovat o tom, jak na nás Maroko zapůsobilo, co bysme doporučili si vzít s sebou a co naopak zásadně nedoporučujeme. Ono vlastně psát o něčem, kde byla snad už půlka republiky, a ta druhá, co tam nebyla, se tam chystá, by bylo trochu trapný. Máme z cesty napsaných pár poznámek, ke kterým se ve zkratce vyjádříme.