Co dělat, když vás přestane bavit surfování?

Stává se to přibližně každému pátému Čechovi, co kdy okusil surfování. Po několika letech přerušovaného surfingu v rozmezí pouhých 3 týdnů v roce vyprchá ona slaná jiskra z křehkého vnitrozemského srdce. Sedíš v kanclu a ťukáš si na čelo…."Co mě to napadlo, surfing…vždyť jsem sotva dohrál okresní přebor za dorost, a teď abych se někde honil po světě za vlnama, který mi na oplátku tak maximálně propláchnou dutiny. Ser* na to!"

Ať už je vám v Čechách, nebo u oceánu, kde stejně nejsou vlny (např. Namíbie), sebevíc mizerně, sedněte si do hlubokýho sedu (protože mobilitu kyčlí nekoupíte ve slevě) a zkoukněte celou 8.sérii Who is JOB. Hned se budete cítit líp a navíc vám Poopies zaručeně pošimrá bránici. 

Dělejte, co vás baví a až vás to přestane bavit, zabavte se něčím jiným - třeba jízdou na kajaku z Petřínský rozhledny. A kdyby se vám doma v garáži povaloval tank, tak pro něj konečně máte využití. 

1. epizoda

2. epizoda

3. epizoda

4.epizoda

5. epizoda

6. epizoda

7. epizoda

Další zajímavé články

Podcast S Jakubem na vlnách Ep. 08 Honza Považan

Vítejte u další epizody pořadu S Jakubem na vlnách, nejnepravidelnějšího podcastu v českém éteru. Hostem byl Honza Považan, kterej i přes jeho handicap dělá víc boardsportů, než 99% lidí.

Vracíme rybářské sítě zpátky do oceánu - v jiné formě

Jsme tři surfařky, kiterky a jogínky, které si zvolily svou vlastní cestu - od plastových odpadu z oceánů k udržitelnému oblečení. Protože, tak nám to dává smysl. Navrhly jsme řadu sportovního oblečení, v kterém chceme společně s Vámi bojovat za čistší planetu.

Klipy týdne #18

Rubrika Klipů týdne je zpátky! Je natřískaná až k prasknutí, ideální na vyplnění volnýho dne při prvním máji. Lásky k surfingu čas.