Co dělat, když vás přestane bavit surfování?

Stává se to přibližně každému pátému Čechovi, co kdy okusil surfování. Po několika letech přerušovaného surfingu v rozmezí pouhých 3 týdnů v roce vyprchá ona slaná jiskra z křehkého vnitrozemského srdce. Sedíš v kanclu a ťukáš si na čelo…."Co mě to napadlo, surfing…vždyť jsem sotva dohrál okresní přebor za dorost, a teď abych se někde honil po světě za vlnama, který mi na oplátku tak maximálně propláchnou dutiny. Ser* na to!"

Ať už je vám v Čechách, nebo u oceánu, kde stejně nejsou vlny (např. Namíbie), sebevíc mizerně, sedněte si do hlubokýho sedu (protože mobilitu kyčlí nekoupíte ve slevě) a zkoukněte celou 8.sérii Who is JOB. Hned se budete cítit líp a navíc vám Poopies zaručeně pošimrá bránici. 

Dělejte, co vás baví a až vás to přestane bavit, zabavte se něčím jiným - třeba jízdou na kajaku z Petřínský rozhledny. A kdyby se vám doma v garáži povaloval tank, tak pro něj konečně máte využití. 

1. epizoda

2. epizoda

3. epizoda

4.epizoda

5. epizoda

6. epizoda

7. epizoda

Další zajímavé články

Jak za 7 dní přestavit dodávku na Zélandu

Kamarád Kuba Mareš se před nedávnem přestěhoval na Nový Zéland a jak je to u něj zvykem, neobešel by se bez obytné dodávky. Jelikož je to kluk zručná, povedlo se mu za neuvěřitelnej tejden transformovat žlutou "krabici" na útulnej a multifunkční domov na čtyřech kolech. Kuba se navíc s námi v rozhovoru podělil o podrobnosti celé přestavby a tipy pro ostatní #vanlife nadšence.

Honza Považan komentuje první den na Mistrovství světa v adaptive surfingu

Včera večer odstartoval první den Mistrovství světa v adaptive surfingu, kde má letos naše malá země rovnou 3 reprezentanty. Na konci dne jsme kontaktovali Honzu Považana, kterej nám obratem vylíčil atmosféru a dojmy z jeho prvního heatu, kterej jsme měli možnost sledovat v živém přenosu.

Začíná Mistrovství světa v Adaptive surfingu. Sleduj živě naše reprezentanty!

Už minulý rok se Míla Brzák jako první Čech účastnil mistrovství světa v adaptive surfingu. Letos se mu však pod hlavičkou Adapted.cz podařilo dát dohromady českej národní team. Mistrovství právě začíná a vy můžete sledovat živý přenos a fandit našim zástupcům - Kristýně Křenové, Honzovi Považanovi a Mílovi!