Fotoreport z Brno Surf Film Festivalu

Letošní sérii českých surfových festivalů zakončil Brno Surf Film Festival a my jsme samozřejmě u toho nemohli chybět. Přinášíme vám fotoreport z dvoudenního eventu plného surfových snímků z brněnské Galerie TIC.

Stejně jako v Praze i v Brně nechybělo víc 9 surfových filmů, včetně českých projektů No Wave BackSURFR Movie. Akce proběhla v prostorech Galerie TIC, z důvodu probíhající rekonstrukce Kina Art, díky čemuž měla celá akce komorní a lokální nádech. I přesto se během pátku a soboty sešla velká část brněnské komunity kolem surfingu a dalších board sportů.

Nejoblíbenějším snímkem byl opět Andy Irons: Kissed by God
SURFR Movie

Sponzoři festivalu:
Snowboard Zezula
After Essentials
Corona
Purecoco.cz
SURFR.cz
 

napsal

Jakub Michna
Další články autora

fotil

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Film No Wave Back je online ke shlédnutí!

Loňskej snímek o prvním českým big wave surfaři Matěji Novákovi je nyní online ke shlédnutí. Film s názvem No Wave Back je již druhým úspěšným surf dokumentem z rukou režiséra Martina Smékala.

Zimní trénink na surf v Čechách

Letos jsem byla po dlouhé době většinu zimy v Čechách. Důvodů bylo hned několik, ale dost velkou roli hrál ten, že v Portugalsku nemáme topení. Tedy jasně že alespoň přímotopy, ale ty jednak nevytopí nic moc a druhak mají docela spotřebu €€€. Zkrátka nabídka šumavského mama-hotelu s krbem, vyhlídkami na pěknou zimu plnou prašanu a českou bandičku nakonec zvítězila. Ale jak v zimě úplně nevypadnout ze surfingu i když nejbližší oceán je tisíc kilometrů od vás a ještě skoro v ledu?

Že už žádnej kemp nepotřebuješ? Tak právě ty by ses měl přihlásit!

Přesně tak, tenhle kemp není pro každýho. Právě v tom je unikátní, protože je zaměřenej na ty nejcorovější, nejoddaněšjí český surfový srdcaře. V každým z nás je obrovskej potenciál, kterej stačí jenom odemknout. Přidej se k nám na Advanced Surf Camp na Bali od 1.-11. dubna!