Fotoreport z Brno Surf Film Festivalu

Letošní sérii českých surfových festivalů zakončil Brno Surf Film Festival a my jsme samozřejmě u toho nemohli chybět. Přinášíme vám fotoreport z dvoudenního eventu plného surfových snímků z brněnské Galerie TIC.

Stejně jako v Praze i v Brně nechybělo víc 9 surfových filmů, včetně českých projektů No Wave BackSURFR Movie. Akce proběhla v prostorech Galerie TIC, z důvodu probíhající rekonstrukce Kina Art, díky čemuž měla celá akce komorní a lokální nádech. I přesto se během pátku a soboty sešla velká část brněnské komunity kolem surfingu a dalších board sportů.

Nejoblíbenějším snímkem byl opět Andy Irons: Kissed by God
SURFR Movie

Sponzoři festivalu:
Snowboard Zezula
After Essentials
Corona
Purecoco.cz
SURFR.cz
 

napsal

Jakub Michna
Další články autora

fotil

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Podcast S Jakubem na vlnách Ep. 08 Honza Považan

Vítejte u další epizody pořadu S Jakubem na vlnách, nejnepravidelnějšího podcastu v českém éteru. Hostem byl Honza Považan, kterej i přes jeho handicap dělá víc boardsportů, než 99% lidí.

Vracíme rybářské sítě zpátky do oceánu - v jiné formě

Jsme tři surfařky, kiterky a jogínky, které si zvolily svou vlastní cestu - od plastových odpadu z oceánů k udržitelnému oblečení. Protože, tak nám to dává smysl. Navrhly jsme řadu sportovního oblečení, v kterém chceme společně s Vámi bojovat za čistší planetu.

Klipy týdne #18

Rubrika Klipů týdne je zpátky! Je natřískaná až k prasknutí, ideální na vyplnění volnýho dne při prvním máji. Lásky k surfingu čas.