Fotoreport z Brno Surf Film Festivalu

Letošní sérii českých surfových festivalů zakončil Brno Surf Film Festival a my jsme samozřejmě u toho nemohli chybět. Přinášíme vám fotoreport z dvoudenního eventu plného surfových snímků z brněnské Galerie TIC.

Stejně jako v Praze i v Brně nechybělo víc 9 surfových filmů, včetně českých projektů No Wave BackSURFR Movie. Akce proběhla v prostorech Galerie TIC, z důvodu probíhající rekonstrukce Kina Art, díky čemuž měla celá akce komorní a lokální nádech. I přesto se během pátku a soboty sešla velká část brněnské komunity kolem surfingu a dalších board sportů.

Nejoblíbenějším snímkem byl opět Andy Irons: Kissed by God
SURFR Movie

Sponzoři festivalu:
Snowboard Zezula
After Essentials
Corona
Purecoco.cz
SURFR.cz
 

napsal

Jakub Michna
Další články autora

fotil

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Poslechni si novou epizodu podcastu dřív, než ostatní

Slyšíte slovo Patreon poprvé? To je v pořádku, já do nedávna vůbec nevěděl, co to vlastně znamená podcast. Ale jelikož počet epizod pořadu S Jakubem na vlnách už nelze spočítat na prstech jedné ruky, je potřeba přemejšlet nad budoucností. Po vzoru většiny zahraničních podcastů jsem proto založil kanál na Patreon.com, což je platforma, která umožňuje komunitě podporovat projekty nezávislých autorů a kreativců.

ON THE ROAD – Surfový výlet po severu Španělska

Surfové školy Surf-trip a WildHouse ze severu Španělska pořádají společný ON THE ROAD kemp pro pokročilé surfaře. Účastníci si tak během deseti dnů mohou vyzkoušet několik surfových spotů španělské Kantábrie a Asturie.

Canaria Surf Boat Trip + Video

Do redakce nám přistál zabalenej vánoční dárek (v raru) od Pavla Hanuše, otce českých surfskatů. Když jsme ho rozbalili, našli jsme tam krásný videjko, spoustu fotek a hlavně téměř nekonečnej příběh o výletu party kámošů s lodí po Kanárských ostrovech. Pavlovi za tenhle nabitej content děkujeme a vám přejeme příjemné čtení a podívanou!