Fotoreport z Brno Surf Film Festivalu

Letošní sérii českých surfových festivalů zakončil Brno Surf Film Festival a my jsme samozřejmě u toho nemohli chybět. Přinášíme vám fotoreport z dvoudenního eventu plného surfových snímků z brněnské Galerie TIC.

Stejně jako v Praze i v Brně nechybělo víc 9 surfových filmů, včetně českých projektů No Wave BackSURFR Movie. Akce proběhla v prostorech Galerie TIC, z důvodu probíhající rekonstrukce Kina Art, díky čemuž měla celá akce komorní a lokální nádech. I přesto se během pátku a soboty sešla velká část brněnské komunity kolem surfingu a dalších board sportů.

Nejoblíbenějším snímkem byl opět Andy Irons: Kissed by God
SURFR Movie

Sponzoři festivalu:
Snowboard Zezula
After Essentials
Corona
Purecoco.cz
SURFR.cz
 

napsal

Jakub Michna
Další články autora

fotil

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Report z Brno Surf Film Festivalu

Druhý ročník Brno Surf Film Festivalu se konečně konal v nově zrekonstruovaném kině Art, kde dva sály nabídly kompletní program rekordních 15 filmů. Oproti loňskému ročníku si tak mohli diváci naplno užít pohodlné prostory i kvalitu zahraničních snímků nebo lokálních dokumentů Kde poušť potkává oceán a No Wave Back.

Surf Film Festival míří aj do Brna

Šňůra festivalů surf filmů se přesouvá na Moravu, kde již tento pátek proběhne druhý ročník Brno Surf Film Festivalu. Během dvou dnů se v kině Art představí rekordních 15 zahraničních snímků včetně zástupců lokální tvorby. Festival odstartuje český dokument No Wave Back, na který navazuje přednáška Martina Smékala o jeho novém projektu z Islandu. Na to všechno a ještě mnohem víc se můžete těšit 1. a 2. 11., Brno Surf Film Festival Vol. II!

Report z Prague Surf Film Festivalu vol. IV

Čtvrtý ročník Prague Surf Film Festivalu je úspěšně za námi a v následujícím reportu najdeš kompletní shrnutí veškerého víkendového dění ve vršovickém Kině Pilotů. Dva dny nabité 15ti surfovými filmy, dobrým pitím a super atmosférou, to byl další ročník největší přehlídky surfových filmů v Praze! Festivalová tour Prahou nekončí - na surfové filmy se můžou těšit fanoušci také v Plzni, Liberci, Ústí nad Labem, Brně a Ostravě.