Fotoreport z Brno Surf Film Festivalu

Letošní sérii českých surfových festivalů zakončil Brno Surf Film Festival a my jsme samozřejmě u toho nemohli chybět. Přinášíme vám fotoreport z dvoudenního eventu plného surfových snímků z brněnské Galerie TIC.

Stejně jako v Praze i v Brně nechybělo víc 9 surfových filmů, včetně českých projektů No Wave BackSURFR Movie. Akce proběhla v prostorech Galerie TIC, z důvodu probíhající rekonstrukce Kina Art, díky čemuž měla celá akce komorní a lokální nádech. I přesto se během pátku a soboty sešla velká část brněnské komunity kolem surfingu a dalších board sportů.

Nejoblíbenějším snímkem byl opět Andy Irons: Kissed by God
SURFR Movie

Sponzoři festivalu:
Snowboard Zezula
After Essentials
Corona
Purecoco.cz
SURFR.cz
 

napsal

Jakub Michna
Další články autora

fotil

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Éire, země zaslíbená!

SURFR blog má novej přírůstek! Nebo spíš staronovej, jelikož Jirka už několik článků psal, ale teprve teď jsme tomu dali pořádnej kabát. Vítejte u prvního příspěvku na blogu Gigi´s od Jirky Změlíka. Jak už z názvu vyplývá, podíváme se do Irska. Země, která nepatří mezi klasický, profláklý místa na surf trip. Přesto tam budete chtít po dočtení těhle řádků okamžitě vyrazit.

5 surfových biografií, které byste si měli přečíst

Po delší době vám s radostí přinášíme článek, který nám přistál do redakce! Jirka Změlík už dokonce několik článků na Freeridu publikoval v době, kdy jsem si ještě myslel, že "thruster" je člověk, kterému se dá věřit. Když jsme se pak střetli na brněnské premiéře SURFRu, byl jsem radostí bez sebe, že u nás existuje další šílenej nadšenec do všeho, co trochu smrdí surfingem.

Mathieu Crepel opět kombinuje surf a snowboard, tentokrát v Norsku

Letos v lednu se snowboarder Mathieu Crepel a surfař Damien Castera vydali na obojživelnou expedici daleko na sever Norska, do srdce arktické zimy. Z jejich putování vznikl krátkej film, ve kterým si můžete vychutnat luxusní kombinaci snowboardingu a surfingu.