Kam vyrazit na surf kemp? Mapa serfových základen ti poradí

Každej to zažil. Chceš se naučit surfovat, a tak hledáš surf kemp, kurz nebo ubytování. Pokud nemáš přímej tip od kámoše, pravděpodobně strávíš hodiny googlováním. Proč to nemůže fungovat podobně jako u kaváren, že bys jenom zadal do Google map "surfovej kemp" a najde ti to výsledky ve vybraný destinaci. Ale teď už může! Pražskej serfovej klub dal totiž dohromady jednoduchou mapu, kde najdete téměř všechny české surfové kempy a ubytování u oceánu. Pokud se stanete členy klubu, můžete navíc v serfových základnách čerpat slevy.

Často se nás lidi ptají, kam jet serfovat a jestli tam nevíme o nějkým dobrým ubytku. Zároveň nás oslovilo pár českých serfových základen s nabídkou spolupráce. A tak jsme si řekli, že by bylo super, udělat nějakou přehlednou mapu všech českých serfových základen. Všechny, co jsme našli, jsme hodili do mapy a oslovili jejich provozovatele, aby nám o základně poskytli pár informací. U většiny se nám zároveň podařilo domluvit slevy a jiný výhody pro členy Pražskýho serfovýho klubu.
Pokud byste chtěli nějakou slevu využít, tak musíte být členem klubu a mít zaplacený členský příspěvky na rok 2019. Členský příspěvky jsou 400Kč, takže se vám to prakticky hned vrátí. Jak se stát členem se dozvíte zde:
Do budoucna bysme pak chtěli mapu rozšířit i o zaraniční serfový základny, se kterýma máme osobní dobrou zkušenost. Zatím máme v mapě jenom dvě, ale budeme hrozně rádi, když nám pošlete vaše tipy! Použijte třeba tenhle kontaktní formulář.
Pražskej serfovej klub má taky novej web, kde najdete kromě Mapy serfových základen taky Serfová přiznání nebo opravu a výrobu prken od značky FRAME Surfboards.

napsal

Matyáš Menšík
Další články autora

zveřejnil

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Zimní trénink na surf v Čechách

Letos jsem byla po dlouhé době většinu zimy v Čechách. Důvodů bylo hned několik, ale dost velkou roli hrál ten, že v Portugalsku nemáme topení. Tedy jasně že alespoň přímotopy, ale ty jednak nevytopí nic moc a druhak mají docela spotřebu €€€. Zkrátka nabídka šumavského mama-hotelu s krbem, vyhlídkami na pěknou zimu plnou prašanu a českou bandičku nakonec zvítězila. Ale jak v zimě úplně nevypadnout ze surfingu i když nejbližší oceán je tisíc kilometrů od vás a ještě skoro v ledu?

Že už žádnej kemp nepotřebuješ? Tak právě ty by ses měl přihlásit!

Přesně tak, tenhle kemp není pro každýho. Právě v tom je unikátní, protože je zaměřenej na ty nejcorovější, nejoddaněšjí český surfový srdcaře. V každým z nás je obrovskej potenciál, kterej stačí jenom odemknout. Přidej se k nám na Advanced Surf Camp na Bali od 1.-11. dubna!

Morocco: The high cost of low living

Rozhodli jsem se tady v tomhle článku nevypisovat, jaká turistická destinace nás v Maroku uchvátila, kde dělaj nejlepší kafe, kde nejlíp vařej, a jaký jsou nejlepší hotely. Spíš bychom chtěli jen tak ve zkratce porefovat o tom, jak na nás Maroko zapůsobilo, co bysme doporučili si vzít s sebou a co naopak zásadně nedoporučujeme. Ono vlastně psát o něčem, kde byla snad už půlka republiky, a ta druhá, co tam nebyla, se tam chystá, by bylo trochu trapný. Máme z cesty napsaných pár poznámek, ke kterým se ve zkratce vyjádříme.