Kam vyrazit na surf kemp? Mapa serfových základen ti poradí

Každej to zažil. Chceš se naučit surfovat, a tak hledáš surf kemp, kurz nebo ubytování. Pokud nemáš přímej tip od kámoše, pravděpodobně strávíš hodiny googlováním. Proč to nemůže fungovat podobně jako u kaváren, že bys jenom zadal do Google map "surfovej kemp" a najde ti to výsledky ve vybraný destinaci. Ale teď už může! Pražskej serfovej klub dal totiž dohromady jednoduchou mapu, kde najdete téměř všechny české surfové kempy a ubytování u oceánu. Pokud se stanete členy klubu, můžete navíc v serfových základnách čerpat slevy.

Často se nás lidi ptají, kam jet serfovat a jestli tam nevíme o nějkým dobrým ubytku. Zároveň nás oslovilo pár českých serfových základen s nabídkou spolupráce. A tak jsme si řekli, že by bylo super, udělat nějakou přehlednou mapu všech českých serfových základen. Všechny, co jsme našli, jsme hodili do mapy a oslovili jejich provozovatele, aby nám o základně poskytli pár informací. U většiny se nám zároveň podařilo domluvit slevy a jiný výhody pro členy Pražskýho serfovýho klubu.
Pokud byste chtěli nějakou slevu využít, tak musíte být členem klubu a mít zaplacený členský příspěvky na rok 2019. Členský příspěvky jsou 400Kč, takže se vám to prakticky hned vrátí. Jak se stát členem se dozvíte zde:
Do budoucna bysme pak chtěli mapu rozšířit i o zaraniční serfový základny, se kterýma máme osobní dobrou zkušenost. Zatím máme v mapě jenom dvě, ale budeme hrozně rádi, když nám pošlete vaše tipy! Použijte třeba tenhle kontaktní formulář.
Pražskej serfovej klub má taky novej web, kde najdete kromě Mapy serfových základen taky Serfová přiznání nebo opravu a výrobu prken od značky FRAME Surfboards.

napsal

Matyáš Menšík
Další články autora

zveřejnil

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Je to venku. Neser a serfuj!

Dlouhá léta jsme hledali novej smysl života, nový motto. Pak jsme se na to vysrali a šli surfovat.

Rozhovor s Mílou Brzákem o závodu, který přepsal historii adaptive surfingu surfingu

V den, kdy se do lavic museli vrátit všichni školou povinní, se na Bali začala přepisovat historie adaptivního surfingu. Ve dnech 1. – 3. září se totiž uskutečnil závod Bali Adaptive Pro, který se vůbec poprvé odehrál na známém reef spotu Echo Beach, který nadělil fenomenální vlny a otestoval tak kvality všech adaptive (handicapovaných) surfařů. A co víc, celý závod se konal pod taktovkou našeho kámoše Míly Brzáka, který za pomocí Reda Wheatlyho celou myšlenku přivedl na svět! Na Bali dorazilo celkem 24 závodníků z 10 zemí celého světa, kteří bojovali o vítězství v 5 kategoriích - upper limb, lower limb, kneeling, prone, visually impaired. Výsledky najdeš na konci rozhovoru.