Kam vyrazit na surf kemp? Mapa serfových základen ti poradí

Každej to zažil. Chceš se naučit surfovat, a tak hledáš surf kemp, kurz nebo ubytování. Pokud nemáš přímej tip od kámoše, pravděpodobně strávíš hodiny googlováním. Proč to nemůže fungovat podobně jako u kaváren, že bys jenom zadal do Google map "surfovej kemp" a najde ti to výsledky ve vybraný destinaci. Ale teď už může! Pražskej serfovej klub dal totiž dohromady jednoduchou mapu, kde najdete téměř všechny české surfové kempy a ubytování u oceánu. Pokud se stanete členy klubu, můžete navíc v serfových základnách čerpat slevy.

Často se nás lidi ptají, kam jet serfovat a jestli tam nevíme o nějkým dobrým ubytku. Zároveň nás oslovilo pár českých serfových základen s nabídkou spolupráce. A tak jsme si řekli, že by bylo super, udělat nějakou přehlednou mapu všech českých serfových základen. Všechny, co jsme našli, jsme hodili do mapy a oslovili jejich provozovatele, aby nám o základně poskytli pár informací. U většiny se nám zároveň podařilo domluvit slevy a jiný výhody pro členy Pražskýho serfovýho klubu.
Pokud byste chtěli nějakou slevu využít, tak musíte být členem klubu a mít zaplacený členský příspěvky na rok 2019. Členský příspěvky jsou 400Kč, takže se vám to prakticky hned vrátí. Jak se stát členem se dozvíte zde:
Do budoucna bysme pak chtěli mapu rozšířit i o zaraniční serfový základny, se kterýma máme osobní dobrou zkušenost. Zatím máme v mapě jenom dvě, ale budeme hrozně rádi, když nám pošlete vaše tipy! Použijte třeba tenhle kontaktní formulář.
Pražskej serfovej klub má taky novej web, kde najdete kromě Mapy serfových základen taky Serfová přiznání nebo opravu a výrobu prken od značky FRAME Surfboards.

napsal

Matyáš Menšík
Další články autora

zveřejnil

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Poslechni si novou epizodu podcastu dřív, než ostatní

Slyšíte slovo Patreon poprvé? To je v pořádku, já do nedávna vůbec nevěděl, co to vlastně znamená podcast. Ale jelikož počet epizod pořadu S Jakubem na vlnách už nelze spočítat na prstech jedné ruky, je potřeba přemejšlet nad budoucností. Po vzoru většiny zahraničních podcastů jsem proto založil kanál na Patreon.com, což je platforma, která umožňuje komunitě podporovat projekty nezávislých autorů a kreativců.

ON THE ROAD – Surfový výlet po severu Španělska

Surfové školy Surf-trip a WildHouse ze severu Španělska pořádají společný ON THE ROAD kemp pro pokročilé surfaře. Účastníci si tak během deseti dnů mohou vyzkoušet několik surfových spotů španělské Kantábrie a Asturie.

Canaria Surf Boat Trip + Video

Do redakce nám přistál zabalenej vánoční dárek (v raru) od Pavla Hanuše, otce českých surfskatů. Když jsme ho rozbalili, našli jsme tam krásný videjko, spoustu fotek a hlavně téměř nekonečnej příběh o výletu party kámošů s lodí po Kanárských ostrovech. Pavlovi za tenhle nabitej content děkujeme a vám přejeme příjemné čtení a podívanou!