Komplexní surf camp pro pokročilé na Bali

Takže pozor, hlášení pro všechny zkušené surfaře, kteří by rádi pořádnou dávku progresu a posun na vyšší úroveň! Právě pro takové teď Playgroundtravel.cz pořádá pěkně našlápnutý ADVANCED SURF CAMP BALI 2018. Učte se od profesionálů, poznejte novou surfařskou partičku, užijte si společné surfové “sessions” za skvělých podmínek, které Bali celoročně nabízí.

Termín: 18. 09. – 26. 09. 2018

Co vás kromě profesionálně vedených surfových lekcí čeká?

Rozhodně to budou pekně nabušené surfové workouty, při kterých si osvojíte správné způsoby posilování tak, aby to bylo opravdu užitečné při surfování. Těšit se můžete taky na zábavné surfskate tréninky sloužící k vypilování vaší techniky a rozhodně vás nemine velmi nápomocný videocoaching. Dřina bude samozřejmě vyvážena nějakou tou společenskou aktivitou, třeba večerní grilování mořských potvor nebo surfové kino, které bezpochyb nakopne vaši motivaci. Každopádně si to všechno zaručeně užijete a z kempu budete odjíždět jako páni!

Kdo vás povede?
V čele týmu stojí místní profesionální instruktor a guide Yohan Dono. Yohan je ostřílený lokál, tělem i duší surfař již od raného dětství, který důverně zná každý spot a bude vám průvodcem, oporou, kámošem, motivací, mentorem i koučem v jedné osobě, a to nejen ve vodě, ale i na suchu, např. při videocoachingu.
Surfové workouty, tzv. suchou přípravu, povede Jakub Michna, zakladatel projektu SURFR.cz a hlavní tvůrce SURFR movie. Jakub se v roce 2016 stal licencovaným surfovým instruktorem ASI (www.academyofsurfing.com) a také jezdec světového surfskate týmu.
Do třetice se vám bude věnovat legendární Honza Smička alias Smíča, mistr ČR a SR v surfing a coach ISA, který trvale žije na Bali a je spolumajitelem pořadatelské cestovky Playgroundtravel.cz, která má za sebou více než 12 let zkušeností s organizací surfových (a nejen surfových) kempů ve všech koutech světa, což značí, že budete v těch nejlepších rukách.

Zázemí
Po dobu kempu vám bude domovem úžasné BALI BIO VILLAS - nový resort postavený v řecké stylu Santorini s prvky balijské architektury. Každý pokoj je klimatizovaný, součástí resortu je bazén, organická zaharada a také yoga shala, která je ideálním místem pro workouty, videocoaching, přednášky, grilování, sledování surfových movies nebo potřebný odpočinek.
O tohle super místo se starají dvě skvělý český holky, Kristýna a Renée, které žijí a studují na Bali, takže se hodně dobře vyznají a seznámí vás s místními zvyklostmi, v průběhu celého kempu budou ale také dbát na to, abyste se cítili jako doma a aby vám nic nechybělo.

Tenhle kemp je hodně exkluzivní záležitost a je vypsaný pouze pro šest osob, což zaručuje velmi osobní přístup pro každého účastníka. Aktuálně zbývají poslední dvě místa, tak neváhejte! Přihláška zde.

A pro podrobnější informace klikni sem.

Zde je malá ochutávka toho, co se dá na surfskatu zlepšit.

Další zajímavé články

Zimní trénink na surf v Čechách

Letos jsem byla po dlouhé době většinu zimy v Čechách. Důvodů bylo hned několik, ale dost velkou roli hrál ten, že v Portugalsku nemáme topení. Tedy jasně že alespoň přímotopy, ale ty jednak nevytopí nic moc a druhak mají docela spotřebu €€€. Zkrátka nabídka šumavského mama-hotelu s krbem, vyhlídkami na pěknou zimu plnou prašanu a českou bandičku nakonec zvítězila. Ale jak v zimě úplně nevypadnout ze surfingu i když nejbližší oceán je tisíc kilometrů od vás a ještě skoro v ledu?

Že už žádnej kemp nepotřebuješ? Tak právě ty by ses měl přihlásit!

Přesně tak, tenhle kemp není pro každýho. Právě v tom je unikátní, protože je zaměřenej na ty nejcorovější, nejoddaněšjí český surfový srdcaře. V každým z nás je obrovskej potenciál, kterej stačí jenom odemknout. Přidej se k nám na Advanced Surf Camp na Bali od 1.-11. dubna!

Morocco: The high cost of low living

Rozhodli jsem se tady v tomhle článku nevypisovat, jaká turistická destinace nás v Maroku uchvátila, kde dělaj nejlepší kafe, kde nejlíp vařej, a jaký jsou nejlepší hotely. Spíš bychom chtěli jen tak ve zkratce porefovat o tom, jak na nás Maroko zapůsobilo, co bysme doporučili si vzít s sebou a co naopak zásadně nedoporučujeme. Ono vlastně psát o něčem, kde byla snad už půlka republiky, a ta druhá, co tam nebyla, se tam chystá, by bylo trochu trapný. Máme z cesty napsaných pár poznámek, ke kterým se ve zkratce vyjádříme.