Komplexní surf camp pro pokročilé na Bali

Takže pozor, hlášení pro všechny zkušené surfaře, kteří by rádi pořádnou dávku progresu a posun na vyšší úroveň! Právě pro takové teď Playgroundtravel.cz pořádá pěkně našlápnutý ADVANCED SURF CAMP BALI 2018. Učte se od profesionálů, poznejte novou surfařskou partičku, užijte si společné surfové “sessions” za skvělých podmínek, které Bali celoročně nabízí.

Termín: 18. 09. – 26. 09. 2018

Co vás kromě profesionálně vedených surfových lekcí čeká?

Rozhodně to budou pekně nabušené surfové workouty, při kterých si osvojíte správné způsoby posilování tak, aby to bylo opravdu užitečné při surfování. Těšit se můžete taky na zábavné surfskate tréninky sloužící k vypilování vaší techniky a rozhodně vás nemine velmi nápomocný videocoaching. Dřina bude samozřejmě vyvážena nějakou tou společenskou aktivitou, třeba večerní grilování mořských potvor nebo surfové kino, které bezpochyb nakopne vaši motivaci. Každopádně si to všechno zaručeně užijete a z kempu budete odjíždět jako páni!

Kdo vás povede?
V čele týmu stojí místní profesionální instruktor a guide Yohan Dono. Yohan je ostřílený lokál, tělem i duší surfař již od raného dětství, který důverně zná každý spot a bude vám průvodcem, oporou, kámošem, motivací, mentorem i koučem v jedné osobě, a to nejen ve vodě, ale i na suchu, např. při videocoachingu.
Surfové workouty, tzv. suchou přípravu, povede Jakub Michna, zakladatel projektu SURFR.cz a hlavní tvůrce SURFR movie. Jakub se v roce 2016 stal licencovaným surfovým instruktorem ASI (www.academyofsurfing.com) a také jezdec světového surfskate týmu.
Do třetice se vám bude věnovat legendární Honza Smička alias Smíča, mistr ČR a SR v surfing a coach ISA, který trvale žije na Bali a je spolumajitelem pořadatelské cestovky Playgroundtravel.cz, která má za sebou více než 12 let zkušeností s organizací surfových (a nejen surfových) kempů ve všech koutech světa, což značí, že budete v těch nejlepších rukách.

Zázemí
Po dobu kempu vám bude domovem úžasné BALI BIO VILLAS - nový resort postavený v řecké stylu Santorini s prvky balijské architektury. Každý pokoj je klimatizovaný, součástí resortu je bazén, organická zaharada a také yoga shala, která je ideálním místem pro workouty, videocoaching, přednášky, grilování, sledování surfových movies nebo potřebný odpočinek.
O tohle super místo se starají dvě skvělý český holky, Kristýna a Renée, které žijí a studují na Bali, takže se hodně dobře vyznají a seznámí vás s místními zvyklostmi, v průběhu celého kempu budou ale také dbát na to, abyste se cítili jako doma a aby vám nic nechybělo.

Tenhle kemp je hodně exkluzivní záležitost a je vypsaný pouze pro šest osob, což zaručuje velmi osobní přístup pro každého účastníka. Aktuálně zbývají poslední dvě místa, tak neváhejte! Přihláška zde.

A pro podrobnější informace klikni sem.

Zde je malá ochutávka toho, co se dá na surfskatu zlepšit.

Další zajímavé články

V rámci Surfchampu proběhne i Roxy Surf Fitness & Yoga

V rámci letošního ročníku akce Quiksilver a Roxy Czech & Slovak Surfing Championship pro vás máme jednu novinku, která určitě potěší zejména dívky, holky a ženy. Jedná se o program Roxy Surf Fitness & Yoga, kterým si můžete zpestřit svůj pobyt na Surfchampu 2019. Nejedná se o klasickou jógu, ale o kombinaci jógy s fitness s cílem zažít perfektní balanc, který vám výrazně pomůže při surfingu.

Zveme vás na Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship 2019

Rok se s rokem sešel a vesmírné klání českejch a slovenskejch surfařů se opět blíží! Nenechej si ujít již dvanáctej ročník Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship, kterej se koná v termínu 21.- 30.6. tradičně ve francouzském Seignosse. Předpověď swellu sledovat nemušíš, protože pokud si na Surfchampu už někdy byl, víš, že to není jen o vlnách. V tomhle článku najdeš všechny informace o tom, co všechno se bude v Seignosse dít.

Zimní surfing v Portugalsku - Q&As

Z nějakého důvodu (dobře, hlavně kvůli surfingu) jsem se během mého ERASMU v Lisabonu zamilovala do Portugalska. Nejdříve jsem si prodloužila ERASMUS o další semestr, pak jsem si hned našla stáž a najednou už to byl rok a půl. Vrátila jsem se do Prahy dodělat magistra a za pouhých pár měsíců mi oceán a portugalská parta chyběli tak moc, že jsem se musela zase vrátit. Ani nevím jak se to stalo, ale už jsem tu skoro 3 roky. Učím surfing, učím SE surfing, dělám webdesign a social media marketing žiju životem so-called digitálního nomáda a snažím se využít všeho, co může evropské San Francisco nabídnout. Do toho samozřejmě patří i být tady mimo hlavní turistickou sezónu. Tedy zima v Portugalsku a otázky, na které se mě lidi často ptají - 3,2,1...