Komplexní surf camp pro pokročilé na Bali

Takže pozor, hlášení pro všechny zkušené surfaře, kteří by rádi pořádnou dávku progresu a posun na vyšší úroveň! Právě pro takové teď Playgroundtravel.cz pořádá pěkně našlápnutý ADVANCED SURF CAMP BALI 2018. Učte se od profesionálů, poznejte novou surfařskou partičku, užijte si společné surfové “sessions” za skvělých podmínek, které Bali celoročně nabízí.

Termín: 18. 09. – 26. 09. 2018

Co vás kromě profesionálně vedených surfových lekcí čeká?

Rozhodně to budou pekně nabušené surfové workouty, při kterých si osvojíte správné způsoby posilování tak, aby to bylo opravdu užitečné při surfování. Těšit se můžete taky na zábavné surfskate tréninky sloužící k vypilování vaší techniky a rozhodně vás nemine velmi nápomocný videocoaching. Dřina bude samozřejmě vyvážena nějakou tou společenskou aktivitou, třeba večerní grilování mořských potvor nebo surfové kino, které bezpochyb nakopne vaši motivaci. Každopádně si to všechno zaručeně užijete a z kempu budete odjíždět jako páni!

Kdo vás povede?
V čele týmu stojí místní profesionální instruktor a guide Yohan Dono. Yohan je ostřílený lokál, tělem i duší surfař již od raného dětství, který důverně zná každý spot a bude vám průvodcem, oporou, kámošem, motivací, mentorem i koučem v jedné osobě, a to nejen ve vodě, ale i na suchu, např. při videocoachingu.
Surfové workouty, tzv. suchou přípravu, povede Jakub Michna, zakladatel projektu SURFR.cz a hlavní tvůrce SURFR movie. Jakub se v roce 2016 stal licencovaným surfovým instruktorem ASI (www.academyofsurfing.com) a také jezdec světového surfskate týmu.
Do třetice se vám bude věnovat legendární Honza Smička alias Smíča, mistr ČR a SR v surfing a coach ISA, který trvale žije na Bali a je spolumajitelem pořadatelské cestovky Playgroundtravel.cz, která má za sebou více než 12 let zkušeností s organizací surfových (a nejen surfových) kempů ve všech koutech světa, což značí, že budete v těch nejlepších rukách.

Zázemí
Po dobu kempu vám bude domovem úžasné BALI BIO VILLAS - nový resort postavený v řecké stylu Santorini s prvky balijské architektury. Každý pokoj je klimatizovaný, součástí resortu je bazén, organická zaharada a také yoga shala, která je ideálním místem pro workouty, videocoaching, přednášky, grilování, sledování surfových movies nebo potřebný odpočinek.
O tohle super místo se starají dvě skvělý český holky, Kristýna a Renée, které žijí a studují na Bali, takže se hodně dobře vyznají a seznámí vás s místními zvyklostmi, v průběhu celého kempu budou ale také dbát na to, abyste se cítili jako doma a aby vám nic nechybělo.

Tenhle kemp je hodně exkluzivní záležitost a je vypsaný pouze pro šest osob, což zaručuje velmi osobní přístup pro každého účastníka. Aktuálně zbývají poslední dvě místa, tak neváhejte! Přihláška zde.

A pro podrobnější informace klikni sem.

Zde je malá ochutávka toho, co se dá na surfskatu zlepšit.

Další zajímavé články

S Jakubem na vlnách Ep. 11 - Martin Smékal

Vítejte u 11. epizody podcastu S Jakubem na vlnách, nejnepravidelnějšího pořadu (nejen) pro serfový závisláky. Hostem je filmař Martin Smékal, autor českých surf dokumentů Choose your wave a No Wave Back. Martin právě teď připravuje další film o českých surfařích s názvem Between Fjords. Dokument o dvou bratrech z Beskyd, kteří to doma zabalili a vyrazili na Island extrahovat adrenalin z hor a vln. Smyslem projektu není zachytit pouze surfing a skialpy v extrémních podmínkách panenské přírody. O čem to přesně bude, vám Martin prozradí v následující hodince.

Aceh - odlehlý poklad Indonésie

Na začátku roku, po vánocích, oslavách nového roku s živým koncertem PSH v Indonésii a zkrátka všeho toho šrumu dnes už poměrně rušného Bali, bylo na čase vycestovat na chvíli pryč. Bohužel už jsem asi ztracený případ, a tak každé místo kam vyrážím, musí obsahovat kombinaci surfování + nevšední lokality. Chvíli jsem přemýšlel, že procestuji střední část Filipín, oblast Baler. Nakonec ale padl nápad vyrazit na Sumatru.

Jedinečná šance, jak se podílet na vzniku českého surf dokumentu

Určitě už jste zaslechli, že vzniká v pořadí již třetí dokument s tematikou českého surfingu z dílny režiséra Martina Smékala. Projekt s názvem Between Fjords o dvojčatech z Beskyd, kteří propadli surfování a lyžování na Islandu, je zatím pouze v polovině cesty. Aby se film úspěšně dostal do kin, bude potřeba, abychom se všichni společně zapojili a přispěli na crowdfundingovou kampaň.