Mason Ho dorazí do Prahy! Vyhraj Rip Curl neoprén, lycru a šortky

Už tento pátek 7.12. se můžete těšit v pražské Klubovně 2. patro na Masona Ho v surf filmu The Search od jeho hlavního sponzora Rip Curl. Jop, tahám vás za nos, Mason se fyzicky do Prahy nedostaví, bohužel. Protože až jednou Mason do Prahy doopravdy dorazí, budeme se to snažit spíš ututlat, abysme s ním mohli strávit co nejvíc času, hehe. Každopádně na premiéru The Search se už těšíme a nenecháme si tuhle akci s následným mejdanem ujít. A navíc můžete vyhrát super ceny v soutěži, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s Rip Curl CZ!

Jak se můžete s plakátu dočíst, vstup je FREE, prvních 50 lidí navíc dostane u vstupu dárek a nebude chybět ani nabitá tombola, indoboardy, instantní fotky na instagramy a kůl televize. Navíc se můžete za náma stavit u stánku se SURFR,  kde budou k zakoupení hadry z naší nové kolekce Ocean Republic! Jo a prej tam bude ještě i film o dovolené na freeski.

Rip Curl Premiere Night Prague 2018

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Podcast S Jakubem na vlnách Ep. 09 - Otmar Oliva

Vítejte u další epizody pořadu S Jakubem na vlnách, nejnepravidelnějšího podcastu v českém éteru. Hostem deváté epizody je čerstvě korunovaný vítěz mistrovství ČR a Slovenska v surfování Otmar Oliva.

Honza Považan a Milo Brzák bodovali na závodech Adaptive Surf Eurotour

Míla Brzák a Honza Považan se účastnili dvou závodů v rámci série Adaptive Surf Eurotour, ze kterých přivezli vynikající umístění. Honza vybojoval 3. místo v závodě Welsh Adaptive Surf Championships na umělé vlně Snowdonia a Milo získal 4. příčku na English National Adaptive Surfing Open. Gratulujeme klucí!

Bikiny na léto

S rostoucí popularitou surfingu jsou ty nejlepší bikini velké téma pro každou surfařku (kiterku atd.). Já sama to řeším každý rok, protože buď se mi plavky rozpadnou nebo je ztratím někde cestou ze surfu - což teda nechápu jak je možné.