Mason Ho dorazí do Prahy! Vyhraj Rip Curl neoprén, lycru a šortky

Už tento pátek 7.12. se můžete těšit v pražské Klubovně 2. patro na Masona Ho v surf filmu The Search od jeho hlavního sponzora Rip Curl. Jop, tahám vás za nos, Mason se fyzicky do Prahy nedostaví, bohužel. Protože až jednou Mason do Prahy doopravdy dorazí, budeme se to snažit spíš ututlat, abysme s ním mohli strávit co nejvíc času, hehe. Každopádně na premiéru The Search se už těšíme a nenecháme si tuhle akci s následným mejdanem ujít. A navíc můžete vyhrát super ceny v soutěži, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s Rip Curl CZ!

Jak se můžete s plakátu dočíst, vstup je FREE, prvních 50 lidí navíc dostane u vstupu dárek a nebude chybět ani nabitá tombola, indoboardy, instantní fotky na instagramy a kůl televize. Navíc se můžete za náma stavit u stánku se SURFR,  kde budou k zakoupení hadry z naší nové kolekce Ocean Republic! Jo a prej tam bude ještě i film o dovolené na freeski.

Rip Curl Premiere Night Prague 2018

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Podcast S Jakubem na vlnách Ep. 08 Honza Považan

Vítejte u další epizody pořadu S Jakubem na vlnách, nejnepravidelnějšího podcastu v českém éteru. Hostem byl Honza Považan, kterej i přes jeho handicap dělá víc boardsportů, než 99% lidí.

Vracíme rybářské sítě zpátky do oceánu - v jiné formě

Jsme tři surfařky, kiterky a jogínky, které si zvolily svou vlastní cestu - od plastových odpadu z oceánů k udržitelnému oblečení. Protože, tak nám to dává smysl. Navrhly jsme řadu sportovního oblečení, v kterém chceme společně s Vámi bojovat za čistší planetu.

Klipy týdne #18

Rubrika Klipů týdne je zpátky! Je natřískaná až k prasknutí, ideální na vyplnění volnýho dne při prvním máji. Lásky k surfingu čas.