Mason Ho dorazí do Prahy! Vyhraj Rip Curl neoprén, lycru a šortky

Už tento pátek 7.12. se můžete těšit v pražské Klubovně 2. patro na Masona Ho v surf filmu The Search od jeho hlavního sponzora Rip Curl. Jop, tahám vás za nos, Mason se fyzicky do Prahy nedostaví, bohužel. Protože až jednou Mason do Prahy doopravdy dorazí, budeme se to snažit spíš ututlat, abysme s ním mohli strávit co nejvíc času, hehe. Každopádně na premiéru The Search se už těšíme a nenecháme si tuhle akci s následným mejdanem ujít. A navíc můžete vyhrát super ceny v soutěži, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s Rip Curl CZ!

Jak se můžete s plakátu dočíst, vstup je FREE, prvních 50 lidí navíc dostane u vstupu dárek a nebude chybět ani nabitá tombola, indoboardy, instantní fotky na instagramy a kůl televize. Navíc se můžete za náma stavit u stánku se SURFR,  kde budou k zakoupení hadry z naší nové kolekce Ocean Republic! Jo a prej tam bude ještě i film o dovolené na freeski.

Rip Curl Premiere Night Prague 2018

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Pozvánka na 1. reprezentační ples českého surfingu

Pražskej serfovej klub má za sebou hodně vydařenej rok 2019. V kostce: 18 serfovejch přednášek, 2 závody v pádlování na serfu, tuna pravidelnýcb serf tréninků (nově 3x týdně!) a třešnička na dortu - grandiozní oslava 2. narozenin v Radlické. PSK nepoleví ani v 2020 a novej rok rozjedou ve stylu…a to doslova. Ať už jste právníci, podnikatelé, studenti, brigádníci v Mekáči nebo volnomyšlenkáři, rádi bychom vás chtěli společně s předsedou Matyášem Menšíkem pozvat na 1. reprezentační ples českého surfingu.