Mathieu Crepel opět kombinuje surf a snowboard, tentokrát v Norsku

Letos v lednu se snowboarder Mathieu Crepel a surfař Damien Castera vydali na obojživelnou expedici daleko na sever Norska, do srdce arktické zimy. Z jejich putování vznikl krátkej film, ve kterým si můžete vychutnat luxusní kombinaci snowboardingu a surfingu.

Určitě víte, že na SURFRu se zaměřujeme čistě na lokální obsah, ale sem tam musíme udělat výjimku. Zejména pokud se jedná o francouzskýho obojživelníka Mathiea Crepela, se kterým sem měl tu čest nahrávat podcast po pražské premiéře trháku Shaka The Movie.  Pokud jste ho neslyšeli, tak to rozhodně koukejte napravit, protože storky takovýho rázu od Čecha zatím asi neuslyšíme. A nebojte se angličtiny, je to easy!

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Éire, země zaslíbená!

SURFR blog má novej přírůstek! Nebo spíš staronovej, jelikož Jirka už několik článků psal, ale teprve teď jsme tomu dali pořádnej kabát. Vítejte u prvního příspěvku na blogu Gigi´s od Jirky Změlíka. Jak už z názvu vyplývá, podíváme se do Irska. Země, která nepatří mezi klasický, profláklý místa na surf trip. Přesto tam budete chtít po dočtení těhle řádků okamžitě vyrazit.

5 surfových biografií, které byste si měli přečíst

Po delší době vám s radostí přinášíme článek, který nám přistál do redakce! Jirka Změlík už dokonce několik článků na Freeridu publikoval v době, kdy jsem si ještě myslel, že "thruster" je člověk, kterému se dá věřit. Když jsme se pak střetli na brněnské premiéře SURFRu, byl jsem radostí bez sebe, že u nás existuje další šílenej nadšenec do všeho, co trochu smrdí surfingem.

Adaptive Eurotour pohledem Honzy Považana

Už minulej týden jste se u nás mohli dočíst o úspěchu dvojice českejch adaptive surfařů na evropský tour. Poprosili jsme proto Honzu Považana, jestli by pro vás zážitky z (punk) tripu napříč půlkou Evropy sesmolil do několika řádků. Místo několika řádků dorazilo několik odstavců, ale o to víc je Honzův report upřímnější. Enjoy!