Podcast S Jakubem na vlnách - Ep. 01 Tadeáš Kopča

Vítejte u pořadu S Jakubem na vlnách - novém podcastu, kde budu zpovídat známé i méně známé osobnosti z české surfové scény.

Pozvání na debutovou epizodu podcastu s Jakubem na vlnách přijal Tadeáš Kopča. Pokud sledujete kreativní studio a blog Traga.cz, určitě budete Tadeáše a jeho drahou polovičku Gabču dobře znát. My jsme se lépe poznali teprve loni během natáčení SURFR Movie na Bali. Už od začátku mě u téhle dvojky upoutal pozitivní vibe a taky pracovní nasazení, se kterým tvořili místní projekty. Tadeáš je také jedním ze zakladatelů KEEPitClean - neziskovky apředevším komunity lidí, které nebaví potkávat odpadky na místech, kde se chtějí bavit.

@tadeas_traga

FATHER’S DAY 🤜🏻✨🤛🏻 __________________________ Den otců, už se na tebe těšim minikámo. 🇺🇸👶🏻 ___________ #tragafamily #tragaincalifornia . . . #ultrapakaracingteam #igerscz #denotcu #danpolman…

COLORADO 🏔🇺🇸 ________________________ Fresh mountain air, thanks! _________________________ 🎥 Still ridin’ w/ incredible tough guy @polman.daniel and shootin’ him on #raceacrossamerica2019 🤘🏻🚴🏽‍♂️ __…

MONUMENT VALLEY 📍🇺🇸 __________________________ V nohách má už tisíc mil... @polman.daniel 🇨🇿🤘🏻🚴🏽‍♂️ _________________________ Na trase od úterního odpoledne. (ČR večera) Už jsme projeli pouště v…

📍N O W H E R E 🇺🇸 ______________________ 🚴🏽‍♂️ @polman.daniel in the middle of nowhere ______ #raam2019 . . .…

ENDLESS ROAD🤘🏻 ____________________ #raceacrossamerica2019 . . . #raceacrossamerica…

THE SPEED ⚡️ #raam2019 ________________ Rychlost světla s @polman.daniel 🔥🚴🏽‍♂️ na #raceacrossamerica2019 . . .…

Odkaz na blog z Peru a spotu Chicama.

Pokud se ti podcast líbil, budu rád, když ho nasdílíš dál. Pokaždé bude pak o den později podcast dostupný taky na všech oblíbených podcastových kanálech, kde můžeš pořad pravidelně odebírat.

Máš doporučení na osobnost, která by v podcastu neměla chybět? Napiš jméno dole do komentářů!

Díky Mikovi Strakovi za zapůjčení techniky!

A ještě úžasnej song od Josefa BaierlaResta, který jste mohli slyšet na konci podcastu.

napsal

Jakub Michna
Další články autora

nahrál

Jakub Michna
Další články autora

host

Tadeáš Kopča
Další články autora

Další zajímavé články

Surfový projekt On the road představil spoty Asturias a Kantábrie

V měsíci květnu proběhly za spolupráce surfového domu Wild House v Asturias a české surfové cestovky Surf-trip první dva termíny nového a v nabídce českých surfových škol prozatím zcela jedinečného projektu On the road určeného všem, kdo už si základními kurzy surfování prošli a chtějí se posunout dál.

Fotoreport ze SURF(R) Mejdanu

Máme tu pro vás ohlédnutí za pátečním mejdanem prostřednictvím obrázků Pavla Mikesky. Díky všem, co dorazili a Klasick Wheels za spolupořádání!

Zítra. Klasick Wheels. Mejdan!

Vidíš to taky? Sluníčko! Léto je zpět, a to je potřeba oslavit! Někteří to můžou pojmout jako průpravnej trénink na Surfchamp, my to vidíme čistě jako spojení příjemnýho s ještě příjemnějším. Grill, pivo, skate, DJ a tancovačky venku. Nový surfový videa uvnitř. Pozvi kámoše a doraž!