Podcast S Jakubem na vlnách - Ep. 01 Tadeáš Kopča

Vítejte u pořadu S Jakubem na vlnách - novém podcastu, kde budu zpovídat známé i méně známé osobnosti z české surfové scény.

Pozvání na debutovou epizodu podcastu s Jakubem na vlnách přijal Tadeáš Kopča. Pokud sledujete kreativní studio a blog Traga.cz, určitě budete Tadeáše a jeho drahou polovičku Gabču dobře znát. My jsme se lépe poznali teprve loni během natáčení SURFR Movie na Bali. Už od začátku mě u téhle dvojky upoutal pozitivní vibe a taky pracovní nasazení, se kterým tvořili místní projekty. Tadeáš je také jedním ze zakladatelů KEEPitClean - neziskovky apředevším komunity lidí, které nebaví potkávat odpadky na místech, kde se chtějí bavit.

@tadeas_traga

eFOIL _______ Flying unicorn does exist. ______ Květnové focení pro @zlute_lazne_praha @petr.hozak lítá nad vodou a přivolává léto . .…

W E E K ~ END __________ From where i stand... 🙏🏻 . #studioraj . .…

F O R M U L E éé oléé 🏎 __________ 🏁 Pitstop to zvládl v rekordním čase... _______________________ 🏆 Velká cena Českého ráje může začít Testovací jezdec: @ny_ko_la_ ______________________…

Vyhlížíme déšť... ________________ Terasa už bude mít okapy #studioraj _______________ . . . #okapy#eaves#modernoutdoorsman#ironandresin#ceskyraj#mraky#whpplanetearth#eavesdrop

VELIKONOCE na horach Diky za tohle skvele misto uprostred raje #krkonose #snezka #simovychalupy #velikonocenahorach

D I C K I E S ♦️ W O R K W E A R 🔧🕊 __________________ Montérky už mám tak alou domu 🔜 #studioraj ________ #dickiesworkwear #tragaincanada🇨🇦 . .…

Odkaz na blog z Peru a spotu Chicama.

Pokud se ti podcast líbil, budu rád, když ho nasdílíš dál. Pokaždé bude pak o den později podcast dostupný taky na všech oblíbených podcastových kanálech, kde můžeš pořad pravidelně odebírat.

Máš doporučení na osobnost, která by v podcastu neměla chybět? Napiš jméno dole do komentářů!

Díky Mikovi Strakovi za zapůjčení techniky!

A ještě úžasnej song od Josefa BaierlaResta, který jste mohli slyšet na konci podcastu.

napsal

Jakub Michna
Další články autora

nahrál

Jakub Michna
Další články autora

host

Tadeáš Kopča
Další články autora

Další zajímavé články

Podcast S Jakubem na vlnách Ep. 08 Honza Považan

Vítejte u další epizody pořadu S Jakubem na vlnách, nejnepravidelnějšího podcastu v českém éteru. Hostem byl Honza Považan, kterej i přes jeho handicap dělá víc boardsportů, než 99% lidí.

Vracíme rybářské sítě zpátky do oceánu - v jiné formě

Jsme tři surfařky, kiterky a jogínky, které si zvolily svou vlastní cestu - od plastových odpadu z oceánů k udržitelnému oblečení. Protože, tak nám to dává smysl. Navrhly jsme řadu sportovního oblečení, v kterém chceme společně s Vámi bojovat za čistší planetu.

Klipy týdne #18

Rubrika Klipů týdne je zpátky! Je natřískaná až k prasknutí, ideální na vyplnění volnýho dne při prvním máji. Lásky k surfingu čas.