Pozvánka na Rip Curl Premiere Night Prague 2019

V Pátek 6.12. proběhne v Klubovně 2. patro premiérový večer organizovaný Rip Curlem. Kromě projekce tří krátkých filmů z prostředí hor a oceánu se můžete těšit na dárky, tombolu, vědomostní kvíz nebo na supr párty. Začátek akce je ve 20:00 a pozor - kromě vstupu zdarma čeká na prvních 50 účastníku dárek od Rip Curlu! Tuhle akci si prostě nesmíte nechat ujít.

Mezi třemi filmy, které se budou promítat na akci, jsou dva z prostředí hor a jeden z prostředí oceánu.


První premiérový film nese název 20 years with Rip Curl od Emiliena Badoux, ve kterém se s hlavním aktérem podíváte po prudkých freeridových svazích.

Druhý film je video mladého freeskiera Vincenta Maharavo s názvem Dad and I.

Třetí film je surfová epizoda ze série Rip Curl The Search s Mickem Fanningem a Masonem Ho. 

Událost začne ve 20:00 hodin v Klubovně 2. patro ve Dlouhé, s tím, že premiéra prvního filmu začne ve 22:30. Pro prvních 50 z vás bude u vstupu připravený dárek - custom kšiltovky od Rip Curl, které si budete mít možnost sami nadesignovat. Dále pro vás bude připraven balanční koutek od partnera akce Woodboards, ve kterém si bude moci každý vyzkoušet svoji stabilitu na originálních balančních deskách z Česka a vyhrát v soutěži věcné ceny. Na akci se budete moci nechat vyfotit od hostesek na Instax a nebo se můžete účastnit napínavého vědomostního kvízu od SURFRu, na jehož víteze rovněž čekají krásné ceny od SURFR brand. Na dvoře před klubem bude po celou dobu zaparkované Red Bull Saurus auto, které bude hrát ve dvoře před Klubovnou.

O půlnoci proběhne vyhlášení tomboly o oblečení značky Rip Curl a o ostatní ceny od partnerů akce. Konec tomboly odstartuje očekávanou afterparty vedenou DJem Akvamenem.

Vstup na celou akci je zdarma.

Pro více informací sleduj Facebookovou událost Rip Curl Premiere Night Prague 2019. Vemte kámoše a doražte!

Budeme s těšit!

Partneři akce:
Tornadoshop.cz
Red Bull
Woodboards
Fuji Instax
Czech Surfers
Pražskej serfovej klub
Surf Arena
Fuji Instax
Jägermeister


Mediální partneři:
Freeride.cz
SURFR
Boardmag.cz
Freeskier.cz
Prima COOL
Rádio Spin

Alžběta Halušková
Další články autora

Další zajímavé články

Pozvánka na 1. reprezentační ples českého surfingu

Pražskej serfovej klub má za sebou hodně vydařenej rok 2019. V kostce: 18 serfovejch přednášek, 2 závody v pádlování na serfu, tuna pravidelnýcb serf tréninků (nově 3x týdně!) a třešnička na dortu - grandiozní oslava 2. narozenin v Radlické. PSK nepoleví ani v 2020 a novej rok rozjedou ve stylu…a to doslova. Ať už jste právníci, podnikatelé, studenti, brigádníci v Mekáči nebo volnomyšlenkáři, rádi bychom vás chtěli společně s předsedou Matyášem Menšíkem pozvat na 1. reprezentační ples českého surfingu.

Podcast S Jakubem na vlnách Ep. 10 Katka Cizmarová

Vítejte u 10. epizody pořadu S Jakubem na vlnách jejíž hostem je Katka Cizmarová, sympatická slovenská surfařka, která procestovala nespočet surfových destinací po celém světě, až se nakonec usadila na Sumatře, kde na homebreaku hecuje masivní vlny. V podcastu jsme si probírali i téma surfování v pokročilejším věku, zvládání větších vln, jógy nebo přírody a ekologie.