Pozvánka na Rip Curl Premiere Night Prague 2019

V Pátek 6.12. proběhne v Klubovně 2. patro premiérový večer organizovaný Rip Curlem. Kromě projekce tří krátkých filmů z prostředí hor a oceánu se můžete těšit na dárky, tombolu, vědomostní kvíz nebo na supr párty. Začátek akce je ve 20:00 a pozor - kromě vstupu zdarma čeká na prvních 50 účastníku dárek od Rip Curlu! Tuhle akci si prostě nesmíte nechat ujít.

Mezi třemi filmy, které se budou promítat na akci, jsou dva z prostředí hor a jeden z prostředí oceánu.


První premiérový film nese název 20 years with Rip Curl od Emiliena Badoux, ve kterém se s hlavním aktérem podíváte po prudkých freeridových svazích.

Druhý film je video mladého freeskiera Vincenta Maharavo s názvem Dad and I.

Třetí film je surfová epizoda ze série Rip Curl The Search s Mickem Fanningem a Masonem Ho. 

Událost začne ve 20:00 hodin v Klubovně 2. patro ve Dlouhé, s tím, že premiéra prvního filmu začne ve 22:30. Pro prvních 50 z vás bude u vstupu připravený dárek - custom kšiltovky od Rip Curl, které si budete mít možnost sami nadesignovat. Dále pro vás bude připraven balanční koutek od partnera akce Woodboards, ve kterém si bude moci každý vyzkoušet svoji stabilitu na originálních balančních deskách z Česka a vyhrát v soutěži věcné ceny. Na akci se budete moci nechat vyfotit od hostesek na Instax a nebo se můžete účastnit napínavého vědomostního kvízu od SURFRu, na jehož víteze rovněž čekají krásné ceny od SURFR brand. Na dvoře před klubem bude po celou dobu zaparkované Red Bull Saurus auto, které bude hrát ve dvoře před Klubovnou.

O půlnoci proběhne vyhlášení tomboly o oblečení značky Rip Curl a o ostatní ceny od partnerů akce. Konec tomboly odstartuje očekávanou afterparty vedenou DJem Akvamenem.

Vstup na celou akci je zdarma.

Pro více informací sleduj Facebookovou událost Rip Curl Premiere Night Prague 2019. Vemte kámoše a doražte!

Budeme s těšit!

Partneři akce:
Tornadoshop.cz
Red Bull
Woodboards
Fuji Instax
Czech Surfers
Pražskej serfovej klub
Surf Arena
Fuji Instax
Jägermeister


Mediální partneři:
Freeride.cz
SURFR
Boardmag.cz
Freeskier.cz
Prima COOL
Rádio Spin

Alžběta Halušková
Další články autora

Další zajímavé články

Povodí Vltavy schválilo projekt výstavby Trojské Vlny

Výborná zpráva pro české surfaře v karanténě přichází v té nejkritičtější době. Po téměř dvou a půl letech vyjednávání se nám podařilo získat povolení od generálního ředitelství státního podniku Povodí Vltavy na projekt Vlny Trója, který jsme vypracovali ve spolupráci se společností Retrostav.

Dokument Kde poušť potkává oceán je online ke shlédnutí!

Jedna z nejlepší zpráv za poslední dobu přišla od Pražskýho serfovýho klubu. Kluci se rozhodli vydat dokument Kde poušť potkává oceán online zdarma ke shlédnutí! Ale neotálej s tím, film bude venku pouze 2 týdny.

5 knih, který by měl každej surfař přečíst

Díky předchozímu článku máte postaráno o filmovou zábavu minimálně na půl roku. Abychom pořád jen nečuměli do obrazovky, je dobrý vzít do ruky i knihu. Proto jsme pro vás dali dohromady seznam 5 knížek, který vám můžou částečně uspokojit potřebu jet k oceánu.