Reportáž FreerideTV z pražské premiéry filmu Shaka

Uplynulou sobotu centrum Prahy zasypal legendární surfařský pozdrav, a to díky premiéře surfovo - snowboardového dokumentu "Shaka", za kterým stojí francouzská dvojka Mathieu Crépel a Morgan Le Faucheur z Almo Film společně s firmou Quiksilver. Tenhle unikátní film naplnil sál multikina Slovanský dům k prasknutí a očekávání diváků rozhodně naplnil. My jsme s FreerideTV byli u toho!

O víkendu matičku Prahu navštívila návštěva sice "jen" z blízké Francie, ale o to vzácnější. Duo Mathieu CrépelMorgan Le Faucheur nám totiž přijeli představil svůj filmový projekt Shaka, na kterém pracovali poslední dva roky. My za Freeride.cz /​ SURFR crew jsme se o kluky řádně po celý den i noc starali a za to jsme byli odměněni neskutečným (nejen) vizuálním zážitkem, který musel pohladit na duši všechny generace surferů a snowboarderů.

Kdo jste v sobotu byl, tak si to s námi můžete připomenout. Kdo nebyl, tak se mrkněte jak celý Shaka den v Praze probíhal a dozvíte se o spoustu zajímavých informací od samotných tvůrců. Reportáž od FreerideTV právě teď a tady - klikej na play a jestli chceš líp rozumět, tak zapni český titulky:

natočil / sestříhal

Juraj Matiaš
Další články autora

moderoval

Jakub Michna
Další články autora

napsal

Martin Večerka
Další články autora

Další zajímavé články

StaleLIFE X LAAX OPEN course

Ståle Sandbech se vydal do švýcarského střediska LAAX, aby se zúčastnil letošního závodu LAAX OPEN a v jeho nejnovější epizodě ze série StaleLIFE vás provede letošní závodní traťí, na které stojí docela solidní kickery.

Nová kolekce CAPiTA s fenomenálními designy

Už od roku 2000 přichází značka CAPiTA každoročně na trh s prkny, z jejichž designů se tají dech! Ani letos tomu není jinak! Do našeho hledáčku se dostaly tři modely z letošní kolekce. Jedná se o pánské snowboardy Children of Gnar, Defenders of Awesome a Horrorscope.

Sunday in the Park 2019: Epizoda 2

Do internetového světa snowboardingu se dostal další díl z letošní série Sunday in the Park a jako vždy je to naprostá pecka.