Roxy Bali Yoga surf camp 2017

PLAYGROUNDTRAVEL, za podpory ROXY, letos organizuje ve svém resortu na Bali dva desetidenní Yoga Surf kempy ve spolupráci s úžasnou jogínkou Veronikou Ševčíkovou. První kemp proběhne 30. 10. – 9. 11. 2017 a druhý v termínu 13. 11. – 23.11. 2017.

Nezáleží na tom zda již jógu cvičíte dlouho a nebo jste se právě teď rozhodli začít. Lekce jsou uzpůsobeny tak, aby vyhovovaly všem, kteří chtějí proniknou do tajů jógy a nebo se v ní zdokonalit. Veronika se józe věnuje již 12 let, poprvé se s ní setkala
v Londýně a od té doby je její neodmyslitelnou součástí života. K získání praxe na vysoké úrovni ji dopomohlo nejen studium jógové školy v Londýně, na Bali a v různých akademiích a jógových workshopů, ale hlavně každodenní jógová praxe.

K tomu neodmyslitelně patří její zájem o kvalitní životosprávu včetně ajurvédy, která s jógou úzce souvisí. Veroniku také při jejím cestování za jógou uchvátil surfing. Yoga je totiž dokonalým doplňkem tohoto sportu, kdy se protáhnete a uvolníte.
To samé platí o surfování, nezáleží na tom, jestli už jste si surfing někdy vyzkoušeli, nebo jste úplní začátečníci. Teď je ten správný čas to zkusit a poznat nová místa a lidi, kteří mají podobné zájmy. Kempy jsou velice intenzivní a po 10 dnech budete cítit ohromný posun jak na fyzické tak i na psychické úrovni.

Ubytování je zajištěno v resortu Bali bio villas, který je postaven v řeckém stylu Santorini s prvky místní balijské architektury. Součástí resortu je bazén, místo pro relax a cvičení jógy a bio zahrádka. Resort leží na poloostrově Bukit, kde jsou nejkrásnější pláže na Bali a jedny z nejlepších vln na světě. V tuto dobu, kdy se u nás již zkracují dny a choulíme se v teplých bundách se na Bali naopak vzduch otepluje a ubývá turistů. Ideální doba, kdy se na Bali vydat.

Více informací a přihlášku najdete na stránkách: www.joganabali.cz

Další zajímavé články

No Mad´s shelter on the wheels


Ahoj nomádi! Rádi bychom vám v jednom z našich pilotních příspěvků přiblížili naši životní filozofii spojenou s bydlením v autě. Jak jsme se ke spaní v autě dostali? Jaký auto používáme? Proč? Který vychytávky jsme do něj vyrobili? Jaký zkušenosti máme se spaním v autě v evropských (hlavně surfových) destinacích? 
NoMad´s vehicle is ready, enjoy!

Report z pražské premiéry filmu Shaka

Praha se včera dočkala premiéry nového snowboard/surf dokumentu Shaka a my jsme u takové události samozřejmě nemohli chybět! Mrkněte jak to vypadalo ve Slovanském domě a na afterparty v klubu NOD díky fotkám od našeho francouzského kamaráda Juliana Petryho aka Perlyho.

Podcast o surfování? Jenom další trend nebo hlubší záměr?

Vítejte u podcastu S Jakubem na vlnách! Ať už jste se sem dostali jakkoliv, měl bych vám nejdřív vysvětlit, co dělám, a proč jsem si sakra z ničeho nic sedl před mikrofon. Jestli jde jen o další výkřik módy, nebo jestli je za tím hlubší smysl a záměr.