Roxy Surf Yoga & Fitness 10.11. v Praze

Značka Roxy připravila společně s pražským studiem Yoga Movement na neděli 10. listopadu speciální akci, během které proběhnou hned dvě rozdílné lekce - surf yoga praxe a surf fitness workout. Obě budou vedené zkušenými a oblíbenými lektorkami Veronikou Ševčíkovou a Kateřinou Klemšovou.

Pokud nemáte žádné zkušenosti se surfingem, tak se vůbec nebojte přihlásit. Surfing je jeden z nejkomplexnějších sportů vůbec, a proto vám lekce s touto tématikou dají hodně, i když nesurfujete.

Po sportovním výkonu vás odměníme piknikem a budete si moci na památku odnést i fotku z instaxu. A pozor, prvních 25 přihlášených dostane dárek od ROXY!

ROXY SURF YOGA PRAXE

“Great for balance, strength and a good mindset.”

Propojení jógy a surfu v teorii a praxi. Lekce bude zaměřená na procvičení partií těla, které jsou při surfování nejvíce namáhané, a to jsou bedra, ramena a kyčle. Prostřednictvím ásan se naučíme, jak tyto části těla posílit, zaměříme se na stabilitu, koncentraci a celkové porozumění pohybu. Umění koncentrace na dech a schopnost se soustředit je dovednost, kterou zúročíme nejen při surfingu. Díky tomu si užijeme každý moment na vlnách i v běžném životě. 

Lektor: Veronika Ševčíková

Veronika Ševčíková

ROXY SURF FITNESS WORKOUT

“To be good at surfing you need to be surf fit!”

Trénink inspirovaný surfováním nevyžaduje neopren ani lámající se vlny. Je zaměřený na pevnost středu těla a výbušnou sílu nohou. Čeká vás skupinový intervalový trénink s vysokou intenzitou. Cviky jsou poskládány tak, aby napodobovaly zážitek ze surfování, od pádlovaní, přes výskoky na surf až po vyrovnávací cviky na balanc. Zapomeňte na izolované cviky, v tréninku zapojíme více svalových skupin najednou, spálíme tím více kalorií, navýšíme kapacitu plic a posilníme srdce.

Lektor: Kateřina Klemšová

Datum: neděle 10. listopadu 2019 (10:00-14:00)
Lokace: Yoga Movement - Na Zatlance 8, 150 00 Praha 5-Smíchov

Program:

  • ROXY Surf Yoga Praxe - Veronika Ševčíková (60 minut)
  • ROXY Surf Fitness Workout - Kateřina Klemšová (60 minut)
  • instax photoshooting
  • #MakeWavesMoveMountains piknik

Cena: 500 Kč* 
*pro prvních 25 přihlášených ROXY dárek! :)

Přihlášky: přes rezervační systém Yoga Movement

Pro více dotazů pište na: barbora.slezackova@roxy.com

#makewavesmovemountains

Mrkněte se jak vypadá studio Yoga Movement:

Další zajímavé články

Report z Brno Surf Film Festivalu

Druhý ročník Brno Surf Film Festivalu se konečně konal v nově zrekonstruovaném kině Art, kde dva sály nabídly kompletní program rekordních 15 filmů. Oproti loňskému ročníku si tak mohli diváci naplno užít pohodlné prostory i kvalitu zahraničních snímků nebo lokálních dokumentů Kde poušť potkává oceán a No Wave Back.

Surf Film Festival míří aj do Brna

Šňůra festivalů surf filmů se přesouvá na Moravu, kde již tento pátek proběhne druhý ročník Brno Surf Film Festivalu. Během dvou dnů se v kině Art představí rekordních 15 zahraničních snímků včetně zástupců lokální tvorby. Festival odstartuje český dokument No Wave Back, na který navazuje přednáška Martina Smékala o jeho novém projektu z Islandu. Na to všechno a ještě mnohem víc se můžete těšit 1. a 2. 11., Brno Surf Film Festival Vol. II!

Report z Prague Surf Film Festivalu vol. IV

Čtvrtý ročník Prague Surf Film Festivalu je úspěšně za námi a v následujícím reportu najdeš kompletní shrnutí veškerého víkendového dění ve vršovickém Kině Pilotů. Dva dny nabité 15ti surfovými filmy, dobrým pitím a super atmosférou, to byl další ročník největší přehlídky surfových filmů v Praze! Festivalová tour Prahou nekončí - na surfové filmy se můžou těšit fanoušci také v Plzni, Liberci, Ústí nad Labem, Brně a Ostravě.