Roxy Surf Yoga & Fitness 10.11. v Praze

Značka Roxy připravila společně s pražským studiem Yoga Movement na neděli 10. listopadu speciální akci, během které proběhnou hned dvě rozdílné lekce - surf yoga praxe a surf fitness workout. Obě budou vedené zkušenými a oblíbenými lektorkami Veronikou Ševčíkovou a Kateřinou Klemšovou.

Pokud nemáte žádné zkušenosti se surfingem, tak se vůbec nebojte přihlásit. Surfing je jeden z nejkomplexnějších sportů vůbec, a proto vám lekce s touto tématikou dají hodně, i když nesurfujete.

Po sportovním výkonu vás odměníme piknikem a budete si moci na památku odnést i fotku z instaxu. A pozor, prvních 25 přihlášených dostane dárek od ROXY!

ROXY SURF YOGA PRAXE

“Great for balance, strength and a good mindset.”

Propojení jógy a surfu v teorii a praxi. Lekce bude zaměřená na procvičení partií těla, které jsou při surfování nejvíce namáhané, a to jsou bedra, ramena a kyčle. Prostřednictvím ásan se naučíme, jak tyto části těla posílit, zaměříme se na stabilitu, koncentraci a celkové porozumění pohybu. Umění koncentrace na dech a schopnost se soustředit je dovednost, kterou zúročíme nejen při surfingu. Díky tomu si užijeme každý moment na vlnách i v běžném životě. 

Lektor: Veronika Ševčíková

Veronika Ševčíková

ROXY SURF FITNESS WORKOUT

“To be good at surfing you need to be surf fit!”

Trénink inspirovaný surfováním nevyžaduje neopren ani lámající se vlny. Je zaměřený na pevnost středu těla a výbušnou sílu nohou. Čeká vás skupinový intervalový trénink s vysokou intenzitou. Cviky jsou poskládány tak, aby napodobovaly zážitek ze surfování, od pádlovaní, přes výskoky na surf až po vyrovnávací cviky na balanc. Zapomeňte na izolované cviky, v tréninku zapojíme více svalových skupin najednou, spálíme tím více kalorií, navýšíme kapacitu plic a posilníme srdce.

Lektor: Kateřina Klemšová

Datum: neděle 10. listopadu 2019 (10:00-14:00)
Lokace: Yoga Movement - Na Zatlance 8, 150 00 Praha 5-Smíchov

Program:

  • ROXY Surf Yoga Praxe - Veronika Ševčíková (60 minut)
  • ROXY Surf Fitness Workout - Kateřina Klemšová (60 minut)
  • instax photoshooting
  • #MakeWavesMoveMountains piknik

Cena: 500 Kč* 
*pro prvních 25 přihlášených ROXY dárek! :)

Přihlášky: přes rezervační systém Yoga Movement

Pro více dotazů pište na: barbora.slezackova@roxy.com

#makewavesmovemountains

Mrkněte se jak vypadá studio Yoga Movement:

Další zajímavé články

Pozvánka na 1. reprezentační ples českého surfingu

Pražskej serfovej klub má za sebou hodně vydařenej rok 2019. V kostce: 18 serfovejch přednášek, 2 závody v pádlování na serfu, tuna pravidelnýcb serf tréninků (nově 3x týdně!) a třešnička na dortu - grandiozní oslava 2. narozenin v Radlické. PSK nepoleví ani v 2020 a novej rok rozjedou ve stylu…a to doslova. Ať už jste právníci, podnikatelé, studenti, brigádníci v Mekáči nebo volnomyšlenkáři, rádi bychom vás chtěli společně s předsedou Matyášem Menšíkem pozvat na 1. reprezentační ples českého surfingu.

Podcast S Jakubem na vlnách Ep. 10 Katka Cizmarová

Vítejte u 10. epizody pořadu S Jakubem na vlnách jejíž hostem je Katka Cizmarová, sympatická slovenská surfařka, která procestovala nespočet surfových destinací po celém světě, až se nakonec usadila na Sumatře, kde na homebreaku hecuje masivní vlny. V podcastu jsme si probírali i téma surfování v pokročilejším věku, zvládání větších vln, jógy nebo přírody a ekologie.