Rozhovor o dokumentu z Namíbie v pořadu Casablanca

Minulý týden jsme společně s Vénou a Matyášem vyrazili do budovy Českého rozhlasu, kde jsme si v pořadu Casablanca povídali s Pavlem Sladkým o našem dobrodružství v Namíbii, ze kterého Véna natočil dokument Kde poušť potkává oceán.

V celé té dnešní (s)poušti s vyprodanými lístky na páteční premiéru dokumentu Kde poušť potkává oceán jsme málem zapomněli na rozhovor, na kterej jsme byli pozváni do pořadu Casablanca na Radiu Wave. Celý rozhovor je nyní dostupný na webu jako podcast, který najdete v odkaze níže nebo i na iTunes, Spotify nebo Google Podcastech.

Oproti profesionálnímu přístupu a vynikajícímu hlasu Pavla Sladkého je můj pořad amaterská punkovina. Proto bych to neměl úplně promovat, ale co už. Pokud vás baví podcasty, mrkněte na druhej díl právě s Vénou Píšou, kde se dozvíte zase něco trošku jinýho nejen o Namíbii, ale i o Vénovi samotném.

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Zamilovali jste se do podcastů, co dál?

Někomu trvá tejden, než konečně doposlouchá krapet delší epizody podcastu S Jakubem na vlnách. Někteří je ale zhltnou na ex, jako vychlazenou plzničku z tanku. A tak mi pak píšou, co mají poslouchat během nudnejch přednášek ve škole, při sbírání kiwi na Zélandu, nebo během "produktivních" dní v kanclu, aby udrželi pravidelnou hladinku oceánskejch hormonů. V tomhle článku jsem proto připravil seznam podcastů, který mě inspirujou mě na každým kroku a které doporučuju odebírat ve vaší oblíbený podcast aplikaci.

Jak za 7 dní přestavit dodávku na Zélandu

Kamarád Kuba Mareš se před nedávnem přestěhoval na Nový Zéland a jak je to u něj zvykem, neobešel by se bez obytné dodávky. Jelikož je to kluk zručná, povedlo se mu za neuvěřitelnej tejden transformovat žlutou "krabici" na útulnej a multifunkční domov na čtyřech kolech. Kuba se navíc s námi v rozhovoru podělil o podrobnosti celé přestavby a tipy pro ostatní #vanlife nadšence.

Honza Považan komentuje první den na Mistrovství světa v adaptive surfingu

Včera večer odstartoval první den Mistrovství světa v adaptive surfingu, kde má letos naše malá země rovnou 3 reprezentanty. Na konci dne jsme kontaktovali Honzu Považana, kterej nám obratem vylíčil atmosféru a dojmy z jeho prvního heatu, kterej jsme měli možnost sledovat v živém přenosu.