Soustředění na marockém Salaši

Společně s klukama ze marockého Salaše bychom tě chtěli pozvat na soustředění pro pokročilý český a slovenský surfaře. Koncept je jednoduchej - nejedná se o žádnej kemp, ale o společnej trip surfařů na podobný úrovni. Soustředění je jednoduchou platformu pro progress a záleží jen na tobě, nakolik jí využiješ.

Hlavní složky soustředění:

Videocoaching

Nikdo ti ve vodě nebude říkat, co máš a co nemáš dělat (pokud se na to sám nezeptáš). Jde o to, že každej den budeš mít natočenou session, kterou pak večer společně důkladně rozebereme.

Guiding

Kluci ze Salaše znají oblast Sidi Ifni jako svoje boty. Znalost spotů a jejich předpovědí je snad nejdůležitější složkou pořádnýho surf tripu. Nikdo nerad slyší hlášku: "Eej kámo, měls tu bejt včera, chodilo to neuvěřitelně!"

Pohyb a protažení

Nikdo se nechce protahovat. Na druhou stranu už nejsme nejmladší a proto připravenost pohybovýho aparátu může vést k obrovskýmu zlepšení.
Ukážeme si jak se rychle a efektivně protáhnout před i po surfu, protože při takto intenzivním soustředění je to nutnost. Zaměříme se na mobilitu kritickejch partií a následný využití v praxi techniky manévrů na surfu.

⚠ Důležité ⚠

Soustředění je určené pouze pro pokročilé, zkušené surfaře, kteří jsou schopni zvládnout i náročnější podmínky. Složení účastníků je pro výslednej efekt soustředění opravdu důležité. Nejde tolik o surfový umění, ale o zkušenosti s většími vlnami a lineupy na drsnějších spotech.

Přihlas se pouze pokud jste si opravdu jistej, že nebudeš kotvou pro ostatní surfaře!

Z nejlepších záběrů ze soustředění vyjde surfovej edit u nás na webu.

Během soustředění budeš mít zároveň možnost testovat desky od slovenských shaperů z Demon Surfboards. Na Salaši mají více než 10 různých desek k zapůjčení, který můžete v průběhu libovolně měnit, nebo si dopředu zamluvit na celý soustředění.

Co bude součástí soustředění:

  • 10x ubytování
  • 10x polopenze - snídaně a večeře
  • 9x videocoaching a guiding
  • 3x pohybovej trénink

Počet míst: 7

Pokud se chceš přidat, ozvi na jakub@surfr.cz a do předmětu uveď "Soustředění na Salaši". Obratem ti zašleme veškeré podrobnosti a celkovou cenu.

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Norskej surf-eko trip

Náš kámoš a fotograf Michal Prouza alias Prouzič se vydal společně s Petrem Vaňkem a Kryštofem Kubou na eko-surf trip do norských Lofot. Z celého výletu navíc připravil i nabitej článek, kde najdeš dechberoucí fotky, video edit, ale taky tipy a doporučení pro ostatní cestovatele. Užij si dokonalý zachycení atmosféry severskýho surfingu!

Stodola Klasick Wheels přežila další surfovej mejdan

Partička ze Surfcamp.cz minulej pátek vyšvihla legendární mejdan ve stylu devadesátek. Znovu se tak potvrdilo, že český surfaři si umí užívat života i mimo oceán.

Pozvánka na Rip Curl Premiere Night Prague 2019

V Pátek 6.12. proběhne v Klubovně 2. patro premiérový večer organizovaný Rip Curlem. Kromě projekce tří krátkých filmů z prostředí hor a oceánu se můžete těšit na dárky, tombolu, vědomostní kvíz nebo na supr párty. Začátek akce je ve 20:00 a pozor - kromě vstupu zdarma čeká na prvních 50 účastníku dárek od Rip Curlu! Tuhle akci si prostě nesmíte nechat ujít.