Soustředění na marockém Salaši

Společně s klukama ze marockého Salaše bychom tě chtěli pozvat na soustředění pro pokročilý český a slovenský surfaře. Koncept je jednoduchej - nejedná se o žádnej kemp, ale o společnej trip surfařů na podobný úrovni. Soustředění je jednoduchou platformu pro progress a záleží jen na tobě, nakolik jí využiješ.

Hlavní složky soustředění:

Videocoaching

Nikdo ti ve vodě nebude říkat, co máš a co nemáš dělat (pokud se na to sám nezeptáš). Jde o to, že každej den budeš mít natočenou session, kterou pak večer společně důkladně rozebereme.

Guiding

Kluci ze Salaše znají oblast Sidi Ifni jako svoje boty. Znalost spotů a jejich předpovědí je snad nejdůležitější složkou pořádnýho surf tripu. Nikdo nerad slyší hlášku: "Eej kámo, měls tu bejt včera, chodilo to neuvěřitelně!"

Pohyb a protažení

Nikdo se nechce protahovat. Na druhou stranu už nejsme nejmladší a proto připravenost pohybovýho aparátu může vést k obrovskýmu zlepšení.
Ukážeme si jak se rychle a efektivně protáhnout před i po surfu, protože při takto intenzivním soustředění je to nutnost. Zaměříme se na mobilitu kritickejch partií a následný využití v praxi techniky manévrů na surfu.

⚠ Důležité ⚠

Soustředění je určené pouze pro pokročilé, zkušené surfaře, kteří jsou schopni zvládnout i náročnější podmínky. Složení účastníků je pro výslednej efekt soustředění opravdu důležité. Nejde tolik o surfový umění, ale o zkušenosti s většími vlnami a lineupy na drsnějších spotech.

Přihlas se pouze pokud jste si opravdu jistej, že nebudeš kotvou pro ostatní surfaře!

Z nejlepších záběrů ze soustředění vyjde surfovej edit u nás na webu.

Během soustředění budeš mít zároveň možnost testovat desky od slovenských shaperů z Demon Surfboards. Na Salaši mají více než 10 různých desek k zapůjčení, který můžete v průběhu libovolně měnit, nebo si dopředu zamluvit na celý soustředění.

Co bude součástí soustředění:

  • 10x ubytování
  • 10x polopenze - snídaně a večeře
  • 9x videocoaching a guiding
  • 3x pohybovej trénink

Počet míst: 7

Pokud se chceš přidat, ozvi na jakub@surfr.cz a do předmětu uveď "Soustředění na Salaši". Obratem ti zašleme veškeré podrobnosti a celkovou cenu.

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Vybudovala surf školu od nuly, dvakrát. Rozhovor s Pavlou Trejbalovou

Letos na podzim jsem se zúčastnil surf lekcí s pro coachem v portugalském městečku proslulém produkcí supertrubek a sardinek. Na lekci dorazila i sympatická blondýna Pavla. Po pár vlnách jsem zjistil, že mluvíme stejnou řečí, a že dokonce i skvěle surfuje. Pavla se k oceánu přestěhovala již před 8 lety, aby si založila surfhouse s vlastní surf školou. V rozhovoru se dozvíte, jaký trable nese podnikání v surfový branži v zemi, jako je Portugalsko. Peniche je možná ráj pro surfaře, ale peklo pro majitele surf škol. A nezapomeňte! Zanedbání surfový výuky může zanechat doživotní traumata, nebo ještě hůř, zlozvyky v technice surfování.

S Jakubem na vlnách Ep. 11 - Martin Smékal

Vítejte u 11. epizody podcastu S Jakubem na vlnách, nejnepravidelnějšího pořadu (nejen) pro serfový závisláky. Hostem je filmař Martin Smékal, autor českých surf dokumentů Choose your wave a No Wave Back. Martin právě teď připravuje další film o českých surfařích s názvem Between Fjords. Dokument o dvou bratrech z Beskyd, kteří to doma zabalili a vyrazili na Island extrahovat adrenalin z hor a vln. Smyslem projektu není zachytit pouze surfing a skialpy v extrémních podmínkách panenské přírody. O čem to přesně bude, vám Martin prozradí v následující hodince.

Aceh - odlehlý poklad Indonésie

Na začátku roku, po vánocích, oslavách nového roku s živým koncertem PSH v Indonésii a zkrátka všeho toho šrumu dnes už poměrně rušného Bali, bylo na čase vycestovat na chvíli pryč. Bohužel už jsem asi ztracený případ, a tak každé místo kam vyrážím, musí obsahovat kombinaci surfování + nevšední lokality. Chvíli jsem přemýšlel, že procestuji střední část Filipín, oblast Baler. Nakonec ale padl nápad vyrazit na Sumatru.