Soustředění na marockém Salaši

Společně s klukama ze marockého Salaše bychom tě chtěli pozvat na soustředění pro pokročilý český a slovenský surfaře. Koncept je jednoduchej - nejedná se o žádnej kemp, ale o společnej trip surfařů na podobný úrovni. Soustředění je jednoduchou platformu pro progress a záleží jen na tobě, nakolik jí využiješ.

Hlavní složky soustředění:

Videocoaching

Nikdo ti ve vodě nebude říkat, co máš a co nemáš dělat (pokud se na to sám nezeptáš). Jde o to, že každej den budeš mít natočenou session, kterou pak večer společně důkladně rozebereme.

Guiding

Kluci ze Salaše znají oblast Sidi Ifni jako svoje boty. Znalost spotů a jejich předpovědí je snad nejdůležitější složkou pořádnýho surf tripu. Nikdo nerad slyší hlášku: "Eej kámo, měls tu bejt včera, chodilo to neuvěřitelně!"

Pohyb a protažení

Nikdo se nechce protahovat. Na druhou stranu už nejsme nejmladší a proto připravenost pohybovýho aparátu může vést k obrovskýmu zlepšení.
Ukážeme si jak se rychle a efektivně protáhnout před i po surfu, protože při takto intenzivním soustředění je to nutnost. Zaměříme se na mobilitu kritickejch partií a následný využití v praxi techniky manévrů na surfu.

⚠ Důležité ⚠

Soustředění je určené pouze pro pokročilé, zkušené surfaře, kteří jsou schopni zvládnout i náročnější podmínky. Složení účastníků je pro výslednej efekt soustředění opravdu důležité. Nejde tolik o surfový umění, ale o zkušenosti s většími vlnami a lineupy na drsnějších spotech.

Přihlas se pouze pokud jste si opravdu jistej, že nebudeš kotvou pro ostatní surfaře!

Z nejlepších záběrů ze soustředění vyjde surfovej edit u nás na webu.

Během soustředění budeš mít zároveň možnost testovat desky od slovenských shaperů z Demon Surfboards. Na Salaši mají více než 10 různých desek k zapůjčení, který můžete v průběhu libovolně měnit, nebo si dopředu zamluvit na celý soustředění.

Co bude součástí soustředění:

  • 10x ubytování
  • 10x polopenze - snídaně a večeře
  • 9x videocoaching a guiding
  • 3x pohybovej trénink

Počet míst: 7

Pokud se chceš přidat, ozvi na jakub@surfr.cz a do předmětu uveď "Soustředění na Salaši". Obratem ti zašleme veškeré podrobnosti a celkovou cenu.

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Pozvánka na 1. reprezentační ples českého surfingu

Pražskej serfovej klub má za sebou hodně vydařenej rok 2019. V kostce: 18 serfovejch přednášek, 2 závody v pádlování na serfu, tuna pravidelnýcb serf tréninků (nově 3x týdně!) a třešnička na dortu - grandiozní oslava 2. narozenin v Radlické. PSK nepoleví ani v 2020 a novej rok rozjedou ve stylu…a to doslova. Ať už jste právníci, podnikatelé, studenti, brigádníci v Mekáči nebo volnomyšlenkáři, rádi bychom vás chtěli společně s předsedou Matyášem Menšíkem pozvat na 1. reprezentační ples českého surfingu.

Podcast S Jakubem na vlnách Ep. 10 Katka Cizmarová

Vítejte u 10. epizody pořadu S Jakubem na vlnách jejíž hostem je Katka Cizmarová, sympatická slovenská surfařka, která procestovala nespočet surfových destinací po celém světě, až se nakonec usadila na Sumatře, kde na homebreaku hecuje masivní vlny. V podcastu jsme si probírali i téma surfování v pokročilejším věku, zvládání větších vln, jógy nebo přírody a ekologie.