Surfová Fantazie 2019 - Kdo vyhraje Surfchamp?

Jan Jan Florenc nebo Martin Černík? Štěpánka Gilmorová nebo Lenka Sedlářová? Hardcore surf fans už určitě bedlivě sledují průběh letošní WSL světové tour a sází na jejich favority v online hře Fantasy Surfing. A jelikož je náš jedinej surfovej závod Surfchamp 2019 se blíží, rozhodli jsme se touto soutěží inspirovat a spouštíme Surfovou Fantazii. Sestav svůj dream tým, získej co nejvíc bodů a vyhraj věcný ceny od SURFR Brandu!

Princip soutěže:

Každý člen tvého teamu Surfové Fantazie sbírá body, které se rovnají ohodnocení bodů v jednotlivých heatech na Surfchampu 2019. Tvým úkolem je vybrat do svého teamu jezdce, kteří se v závodě dostanou nejdál, tudíž nasbírají nejvíc bodů (pokud teda nepostoupí z heatu třeba jen 3 body, což je naprd). Leader by měl bejt tvoje želízko v ohni - jeho celkovej počet bodů z heatů se totiž ve výsledcích zdvojnásobí!

Pokud se jakýkoliv jezdec z tvého teamu objeví ve finálovém heatu, získáváš bonusových 10 bodů. Pokud některý z jezdců vyhraje další z contestů - Paddle Battle, Best Wave, získáš bonusových 20 bodů za každý contest a pokud bude součástí vítězného Tag Teamu, získáš bonusových 5 bodů.

V průběhu budeme v tomto článku zveřejňovat četnost výskytu jezdců v hlasovaných teamech (jako motivaci pro jejich účast).

Tímto bysme taky poprosili všechny ridery, aby nám do zpráv na Facebooku

Pravidla a podmínky soutěže:

Každý může hlasovat pouze jednou, z jedné emailové adresy. Jméno jezdce se nesmí v teamu opakovat. Nezapomeňte uvést celé jméno i příjmení jezdce, ať nemusíme luštit přezdívky! Podplácení surfařů v závodě je povoleno. Jezdci, kteří pojedou závod, se mohou účastnit soutěže.

Pokud bude mít víc soutěžících shodnej počet bodů, o pořadí rozhodne termín odeslání formuláře (kdo ho odeslal dříve, vyhrává).

Hlasování bude ukončeno o půlnoci 20.6.2019. Tři soutěžící s nejvyšším počtem celkových bodů budou odměněni věcnými cenami od SURFR Brandu a značky Quiksilver. Vítězové budou vyhlášeni po skončení Surfchampu na webu SURFR.cz a kontaktováni na uvedené mailové adresy.

Oficiální seznam jezdců letošního mistrovství

Muži

Santiago Šmajsl
Martin Dolejš
Petr Kodejš
Robert Vysloužil
Čenek Malý
David Virgler
Štepán Ramba
Marek Matas
Jozef Balcar
Jan Sodomka
Petr Vlček
Adam Svoboda
Marcel Metzger
David Gajdos
Timon Matena
Eda Rut
Petr Skala
Otmar Oliva
Robert Klima
Maroš Němec
Matuš Hubka
Martin Černík
Robert Chadim
Tomáš Remen
Tomáš Mošnička
Marek Plecitý
Vlado Bachnar
Jakub Michna
Libor Havlicek
Vladimír Hobza
Jan Vítek
Marek Balak


 

Ženy

Jana Kašová
Anička Růtová
Šárka Pančochová
Miládka Kubešová
Danica Tothová
Alžběta Halušková
Lea Tejnorová
Marketa Mlejnková
Terezie Dobrovolná
Veronika Dubová
Eva Hanicová

Hlasování:

Team Muži

Team Ženy

A pokud ještě nehrajete Fantasy Surfing od WSL, určitě neváhejte se přidat. Stačí si vytvořit účet na této stránce a vytvořit fantasy team na následující závod Championship Tour. Zároveň se můžeš připojit do některých z českých lig a soupeřit s ostatníma kámošema.

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Podcast S Jakubem na vlnách Ep. 09 - Otmar Oliva

Vítejte u další epizody pořadu S Jakubem na vlnách, nejnepravidelnějšího podcastu v českém éteru. Hostem deváté epizody je čerstvě korunovaný vítěz mistrovství ČR a Slovenska v surfování Otmar Oliva.

Honza Považan a Milo Brzák bodovali na závodech Adaptive Surf Eurotour

Míla Brzák a Honza Považan se účastnili dvou závodů v rámci série Adaptive Surf Eurotour, ze kterých přivezli vynikající umístění. Honza vybojoval 3. místo v závodě Welsh Adaptive Surf Championships na umělé vlně Snowdonia a Milo získal 4. příčku na English National Adaptive Surfing Open. Gratulujeme klucí!

Bikiny na léto

S rostoucí popularitou surfingu jsou ty nejlepší bikini velké téma pro každou surfařku (kiterku atd.). Já sama to řeším každý rok, protože buď se mi plavky rozpadnou nebo je ztratím někde cestou ze surfu - což teda nechápu jak je možné.