Surfová Fantazie 2019 - Kdo vyhraje Surfchamp?

Jan Jan Florenc nebo Martin Černík? Štěpánka Gilmorová nebo Lenka Sedlářová? Hardcore surf fans už určitě bedlivě sledují průběh letošní WSL světové tour a sází na jejich favority v online hře Fantasy Surfing. A jelikož je náš jedinej surfovej závod Surfchamp 2019 se blíží, rozhodli jsme se touto soutěží inspirovat a spouštíme Surfovou Fantazii. Sestav svůj dream tým, získej co nejvíc bodů a vyhraj věcný ceny od SURFR Brandu!

Princip soutěže:

Každý člen tvého teamu Surfové Fantazie sbírá body, které se rovnají ohodnocení bodů v jednotlivých heatech na Surfchampu 2019. Tvým úkolem je vybrat do svého teamu jezdce, kteří se v závodě dostanou nejdál, tudíž nasbírají nejvíc bodů (pokud teda nepostoupí z heatu třeba jen 3 body, což je naprd). Leader by měl bejt tvoje želízko v ohni - jeho celkovej počet bodů z heatů se totiž ve výsledcích zdvojnásobí!

Pokud se jakýkoliv jezdec z tvého teamu objeví ve finálovém heatu, získáváš bonusových 10 bodů. Pokud některý z jezdců vyhraje další z contestů - Paddle Battle, Best Wave, získáš bonusových 20 bodů za každý contest a pokud bude součástí vítězného Tag Teamu, získáš bonusových 5 bodů.

V průběhu budeme v tomto článku zveřejňovat četnost výskytu jezdců v hlasovaných teamech (jako motivaci pro jejich účast).

Pravidla a podmínky soutěže:

Každý může hlasovat pouze jednou, z jedné emailové adresy. Jméno jezdce se nesmí v teamu opakovat. Nezapomeňte uvést celé jméno i příjmení jezdce, ať nemusíme luštit přezdívky! Podplácení surfařů v závodě je povoleno. Jezdci, kteří pojedou závod, se mohou účastnit soutěže.

Pokud bude mít víc soutěžících shodnej počet bodů, o pořadí rozhodne termín odeslání formuláře (kdo ho odeslal dříve, vyhrává).

Hlasování bude ukončeno o půlnoci 20.6.2019. Tři soutěžící s nejvyšším počtem celkových bodů budou odměněni věcnými cenami od SURFR Brandu a značky Quiksilver. Vítězové budou vyhlášeni po skončení Surfchampu na webu SURFR.cz a kontaktováni na uvedené mailové adresy.

Hlasování:

Team Muži

Team Ženy

A pokud ještě nehrajete Fantasy Surfing od WSL, určitě neváhejte se přidat. Stačí si vytvořit účet na této stránce a vytvořit fantasy team na následující závod Championship Tour. Zároveň se můžeš připojit do některých z českých lig a soupeřit s ostatníma kámošema.

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

FreerideTV: Mikýřův Prkenný Přehled - 3. díl

Mikýř je zpět a jeho Prkenný Přehled s ním! Tentokrát v májovém láskyplném vydání opět nahlédneme pod pokličku české snowboardové scény a dokonce zabrousíme o kus dál, a to i do českýho surfingu.

Podcast S Jakubem na vlnách Ep. 08 Honza Považan

Vítejte u další epizody pořadu S Jakubem na vlnách, nejnepravidelnějšího podcastu v českém éteru. Hostem byl Honza Považan, kterej i přes jeho handicap dělá víc boardsportů, než 99% lidí.

Vracíme rybářské sítě zpátky do oceánu - v jiné formě

Jsme tři surfařky, kiterky a jogínky, které si zvolily svou vlastní cestu - od plastových odpadu z oceánů k udržitelnému oblečení. Protože, tak nám to dává smysl. Navrhly jsme řadu sportovního oblečení, v kterém chceme společně s Vámi bojovat za čistší planetu.