Serfová přednáška: Serfing a ekologie

Pražskej serfovej klub si vás dovoluje pozvat na druhou ze série osmi přednášek o serfingu, který budou probíhat v průběhu října a listopadu vždycky v úterý od 19:30.

Serfování je aktivita, která byla až do posledních pár let plně závislá na přírodě a jejích rozmarech. I díky tomu má v sobě serfová kultura pevně zakořeněný respekt k přírodě a snahu ji chránit. Serfování se ale od dob Dukea Kahanamoku dost podstatně změnilo a v současné době je samo o sobě ekologicky dost nešetrné. Serfové vybavení se vyrábí z toxických a těžko recyklovatelných materiálů, cestování za vlnami vyrábí obrovské množství skleníkových plynů a předimenzovaný serfový turismus páchá nezvratné škody na mnoha krásných místech na planetě. Co s tím? Jaké můžou být následky?Máme přestat serfovat? Existují nějaké alternativy? Na tyto a spoustu dalších otázek se vám pokusíme odpovědět na naší další přednášce.

Přednáška bude trvat tak asi hodinu a kus a po jejím skončení zůstaneme na pivo a na plátně necháme běžet nějakou serfovou klasiku.

Termíny dalších přednášek

9.10.2018 - Historie serfingu

16.10.2018 - Serfový pravidla a etiketa

23.10.2018 - Všechno o vlnách

30.10.2018 - Serfová výbava

6.11.2018 - Serfing a kultura

20.11.2018 - Ženy v serfingu

27.11.2018 - Serfing a cestování

4.12.2018 - Serfing a ekologie

Vstupný dobrovolný třeba pade...;)

Sleduj Pražskej serfovej klub na Facebooku

Sezóna se blíží, připravte se na ní s náma! Pravidelné tréninky Po + Čt - Pražskej serfovej trénink 💪😏 St - Super Hero Academy 😍🤙 Pá - Pravidelné plavání 🦈 Rezervace hýr 👇 ➡️…

Zahájili jsme v sobotu pumptrackovou sezónu! Polovina února a v mikinách nám bylo vedro. Tyhle odpolední setkání jsou ale vážně nejlepší. Půjdete příště s náma?!

Chceš nějakej Pražskej serfovej merč? Mrkej sem: ➡️➡️ https://shop.surfr.cz/prazskej-serfovej-klub ⬅️⬅️ Chybějící velikosti doplníme co nevidět!

Dneska trénink, zítra ráno plavání! Tréninky jsou úplně pro všechny, takže se vůbec nemusíte bát přijít! Klidně nám pište a ptejte se na další detaily :) Rezervace: ➡️➡️…

Pojďte si s náma v pátek ráno zaplavat. Pravidelné plavání s trenérem zaměřené na techniku kraulového záběru, cit na vodu a správné dýchání probíhá vždy v pátek od 7 hod ráno. Není nic lepšího, než…

Nezáleží kde jsi, ale s kým tam jsi! #vnitrozemskyserfari