V rámci Surfchampu proběhne i Roxy Surf Fitness & Yoga

V rámci letošního ročníku akce Quiksilver a Roxy Czech & Slovak Surfing Championship pro vás máme jednu novinku, která určitě potěší zejména dívky, holky a ženy. Jedná se o program Roxy Surf Fitness & Yoga, kterým si můžete zpestřit svůj pobyt na Surfchampu 2019. Nejedná se o klasickou jógu, ale o kombinaci jógy s fitness s cílem zažít perfektní balanc, který vám výrazně pomůže při surfingu.

“Silná, pružná a energická! Tak se budeš cítit po našem campu! Posílíme a protáhneme tělo, rozproudíme energii a povezeme sa na vlně dechu i na té reálné. Procvičíme partie těla, které jsou při surfovaní nejvíce namáhané - bedra, ramena a kyčle. Prostřednictvím ásan se naučíme, jak tyto části těla posílit, zaměříme sa na rozvoj stability, koncentrace a celkové
porozumění pohybu. Fitness posílí svaly, jóga zrelaxuje tělo i mysl a pak už jde surf jako po másle,”
říká lektorka kempu a Roxy yoga ambasadorka Veronika Ševčíková.

Celý týden bude naplněn rozdílnými lekcemi, takže se rozhodně nebudete nudit. Každý den vás čeká v rámci 90-​minutových lekcí něco jiného, od surf jógy přes nácvik rovnováhy nebo běh na pláži až po přednášku o správném stravování.

Jednotlivé lekce:

  • SURFYOGA - Úvod k józe aneb propojení jógy a surfu v teorii a praxi. Samotná lekce bude zaměřená na protažení a posílení těch partií těla, které jsou při surfování nejvíce namáhané.
  • GET SURF FIT - Fitness tipy na dokonalé tělo nejen pro surf.
  • NOT ONLY SWIMMING POOL - Technika pádlování, posilovací cviky ve vodě pro zdravá, silná a flexibilní záda.
  • FROM THE OTHER PERSPECTIVE - Nácvik balančních a obrácených pozic. Osvojení si správného zapojení hlubokého stabilizačního systému.
  • EAT WELL, SURF WELL + RUNNING - Přednáška o stravování, které optimalizuje výkon a celkovou kondici těla. Poté protažení a zahřátí před závěrečným během.
  • YOGA PHOTOSHOOTING - Jógová lekce na pláži a pár fotek na památku.

Lekce budou probíhat ve dnech 23.-28. června a cena balíčku, který zahrnuje šest lekcí a dárek od Roxy, je rovných 1.990,- Kč.

Pokud si chcete užít týden u oceánu na maximum a zkombinovat Roxy Surf Fitness Camp se surfingem, pak určitě využijte surfové školy Kevina Olsena. Ta je určená jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé, kteří se chtějí zdokonalovat. Program zahrnuje 2 x 2 lekcí surfingu, videocoaching a zapůjčení surfu a neoprénu na celý týden. Více info zde.

Termín Surfchampu: 21.6 - 30.6. 2019
Termín Roxy Surf Fitness & Yoga Campu: 23.6. – 28.6. 2019
Lektorka: Veronika Ševčíková
Lekce: 6 tématických lekcí – před každou proběhne 30 minutová jógová rozcvička, která vás
připraví na danou aktivitu
Délka lekce: 90 minut
Cena balíčku: 1 990,- Kč (dárek od Roxy v ceně)
www.surfchamp.cz
#makewavesmovemountains

Pro více dotazů pište na: barbora.slezackova@roxy.com.

zveřejnil

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Podcast S Jakubem na vlnách Ep. 09 - Otmar Oliva

Vítejte u další epizody pořadu S Jakubem na vlnách, nejnepravidelnějšího podcastu v českém éteru. Hostem deváté epizody je čerstvě korunovaný vítěz mistrovství ČR a Slovenska v surfování Otmar Oliva.

Honza Považan a Milo Brzák bodovali na závodech Adaptive Surf Eurotour

Míla Brzák a Honza Považan se účastnili dvou závodů v rámci série Adaptive Surf Eurotour, ze kterých přivezli vynikající umístění. Honza vybojoval 3. místo v závodě Welsh Adaptive Surf Championships na umělé vlně Snowdonia a Milo získal 4. příčku na English National Adaptive Surfing Open. Gratulujeme klucí!

Bikiny na léto

S rostoucí popularitou surfingu jsou ty nejlepší bikini velké téma pro každou surfařku (kiterku atd.). Já sama to řeším každý rok, protože buď se mi plavky rozpadnou nebo je ztratím někde cestou ze surfu - což teda nechápu jak je možné.