Vánoce? Jsou tady!

To by nebyly Vánoce, aby se něco nepos*alo. Na poslední chvíli se nám však podařilo doskladnit všechny velikosti a barvy triček. A navíc tu máme i kulichy! Nově jsme přidali také černou variantu u dámského acid trička (stejná barva jako u pánského).

Pokud tedy ještě sháníte dárek na poslední chvíli, nic není ztraceno!

Zbytek republiky bude určitě nadávat na Pražáky, kteří si mohou v klidu objednávku vyzvednout během následujících dní osobně ve Freeride baru. Ale jak asi tušíte, zásilky odeslané dopravní společností totiž s největší pravděpodobností do Vánoc nedorazí.

Ale nezoufejte, připravili jsme totiž dárkové vouchery, které můžete objednat klidně ráno na Štědrý den.
A ten pak doma v pohodlí vytisknete, nebo darujte dotyčnému dárek plný čerstvého vzduchu a v momentě rozbalování pošlete voucher na WhatsApp.
Fyzické vouchery samozřejmě taky odesíláme.

Připomínáme, že stále platí akce - k nákupu 2 a více produktů na eshopu, dostanete SURFR kalendář zdarma (přesně tak, další ideální dárek pod stromeček).

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Zimní trénink na surf v Čechách

Letos jsem byla po dlouhé době většinu zimy v Čechách. Důvodů bylo hned několik, ale dost velkou roli hrál ten, že v Portugalsku nemáme topení. Tedy jasně že alespoň přímotopy, ale ty jednak nevytopí nic moc a druhak mají docela spotřebu €€€. Zkrátka nabídka šumavského mama-hotelu s krbem, vyhlídkami na pěknou zimu plnou prašanu a českou bandičku nakonec zvítězila. Ale jak v zimě úplně nevypadnout ze surfingu i když nejbližší oceán je tisíc kilometrů od vás a ještě skoro v ledu?

Že už žádnej kemp nepotřebuješ? Tak právě ty by ses měl přihlásit!

Přesně tak, tenhle kemp není pro každýho. Právě v tom je unikátní, protože je zaměřenej na ty nejcorovější, nejoddaněšjí český surfový srdcaře. V každým z nás je obrovskej potenciál, kterej stačí jenom odemknout. Přidej se k nám na Advanced Surf Camp na Bali od 1.-11. dubna!

Morocco: The high cost of low living

Rozhodli jsem se tady v tomhle článku nevypisovat, jaká turistická destinace nás v Maroku uchvátila, kde dělaj nejlepší kafe, kde nejlíp vařej, a jaký jsou nejlepší hotely. Spíš bychom chtěli jen tak ve zkratce porefovat o tom, jak na nás Maroko zapůsobilo, co bysme doporučili si vzít s sebou a co naopak zásadně nedoporučujeme. Ono vlastně psát o něčem, kde byla snad už půlka republiky, a ta druhá, co tam nebyla, se tam chystá, by bylo trochu trapný. Máme z cesty napsaných pár poznámek, ke kterým se ve zkratce vyjádříme.