Vánoce? Jsou tady!

To by nebyly Vánoce, aby se něco nepos*alo. Na poslední chvíli se nám však podařilo doskladnit všechny velikosti a barvy triček. A navíc tu máme i kulichy! Nově jsme přidali také černou variantu u dámského acid trička (stejná barva jako u pánského).

Pokud tedy ještě sháníte dárek na poslední chvíli, nic není ztraceno!

Zbytek republiky bude určitě nadávat na Pražáky, kteří si mohou v klidu objednávku vyzvednout během následujících dní osobně ve Freeride baru. Ale jak asi tušíte, zásilky odeslané dopravní společností totiž s největší pravděpodobností do Vánoc nedorazí.

Ale nezoufejte, připravili jsme totiž dárkové vouchery, které můžete objednat klidně ráno na Štědrý den.
A ten pak doma v pohodlí vytisknete, nebo darujte dotyčnému dárek plný čerstvého vzduchu a v momentě rozbalování pošlete voucher na WhatsApp.
Fyzické vouchery samozřejmě taky odesíláme.

Připomínáme, že stále platí akce - k nákupu 2 a více produktů na eshopu, dostanete SURFR kalendář zdarma (přesně tak, další ideální dárek pod stromeček).

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Poslechni si novou epizodu podcastu dřív, než ostatní

Slyšíte slovo Patreon poprvé? To je v pořádku, já do nedávna vůbec nevěděl, co to vlastně znamená podcast. Ale jelikož počet epizod pořadu S Jakubem na vlnách už nelze spočítat na prstech jedné ruky, je potřeba přemejšlet nad budoucností. Po vzoru většiny zahraničních podcastů jsem proto založil kanál na Patreon.com, což je platforma, která umožňuje komunitě podporovat projekty nezávislých autorů a kreativců.

ON THE ROAD – Surfový výlet po severu Španělska

Surfové školy Surf-trip a WildHouse ze severu Španělska pořádají společný ON THE ROAD kemp pro pokročilé surfaře. Účastníci si tak během deseti dnů mohou vyzkoušet několik surfových spotů španělské Kantábrie a Asturie.

Canaria Surf Boat Trip + Video

Do redakce nám přistál zabalenej vánoční dárek (v raru) od Pavla Hanuše, otce českých surfskatů. Když jsme ho rozbalili, našli jsme tam krásný videjko, spoustu fotek a hlavně téměř nekonečnej příběh o výletu party kámošů s lodí po Kanárských ostrovech. Pavlovi za tenhle nabitej content děkujeme a vám přejeme příjemné čtení a podívanou!