Vánoce? Jsou tady!

To by nebyly Vánoce, aby se něco nepos*alo. Na poslední chvíli se nám však podařilo doskladnit všechny velikosti a barvy triček. A navíc tu máme i kulichy! Nově jsme přidali také černou variantu u dámského acid trička (stejná barva jako u pánského).

Pokud tedy ještě sháníte dárek na poslední chvíli, nic není ztraceno!

Zbytek republiky bude určitě nadávat na Pražáky, kteří si mohou v klidu objednávku vyzvednout během následujících dní osobně ve Freeride baru. Ale jak asi tušíte, zásilky odeslané dopravní společností totiž s největší pravděpodobností do Vánoc nedorazí.

Ale nezoufejte, připravili jsme totiž dárkové vouchery, které můžete objednat klidně ráno na Štědrý den.
A ten pak doma v pohodlí vytisknete, nebo darujte dotyčnému dárek plný čerstvého vzduchu a v momentě rozbalování pošlete voucher na WhatsApp.
Fyzické vouchery samozřejmě taky odesíláme.

Připomínáme, že stále platí akce - k nákupu 2 a více produktů na eshopu, dostanete SURFR kalendář zdarma (přesně tak, další ideální dárek pod stromeček).

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Podcast S Jakubem na vlnách Ep. 08 Honza Považan

Vítejte u další epizody pořadu S Jakubem na vlnách, nejnepravidelnějšího podcastu v českém éteru. Hostem byl Honza Považan, kterej i přes jeho handicap dělá víc boardsportů, než 99% lidí.

Vracíme rybářské sítě zpátky do oceánu - v jiné formě

Jsme tři surfařky, kiterky a jogínky, které si zvolily svou vlastní cestu - od plastových odpadu z oceánů k udržitelnému oblečení. Protože, tak nám to dává smysl. Navrhly jsme řadu sportovního oblečení, v kterém chceme společně s Vámi bojovat za čistší planetu.

Klipy týdne #18

Rubrika Klipů týdne je zpátky! Je natřískaná až k prasknutí, ideální na vyplnění volnýho dne při prvním máji. Lásky k surfingu čas.