Vítejte na SURFR.cz - nové online surf komunitě

S velkou radostí vám představujeme novou online komunitu SURFR.cz, která se zrodila z dřívějšího magazínu Freeride.cz! Na co se můžete těšit?

Naší vizí je vytvořit online komunitu pro všechny české a slovenské surfaře, bez ohledu na jejich zkušenosti. Virtuální místo, kde najdete pouze domácí obsah, na jehož tvorbě se budete moci sami podílet. Chceme spojit kreativní dobrodruhy, kteří jsou stejně jako my nadobro spoutáni životem u oceánu. 

Proč "online komunita"?

Chceme aby obsah a dění kolem webu mohl vytvářet kdokoliv z vás. Ať už skrze vlastní blog (jako např. No Mad Story) nebo příspěvky do SURFR Guidu - do budoucího, ryze českého surf guidu. Takže pokud doma sedíte na materiálu, fotkách či videích, alespoň krapet spojených se surfováním, neváhejte nás kontaktovat na surfrcz@gmail.com a přispět tam svým dílem do naší komunity.

Možná jste s všimli, že celý web je pořád v plenkách. To proto, že vesměs všechny naše projekty fungují tak trochu v "punk" módu. Většinu věcí totiž sám dotahuju klasicky na poslední chvíli v letadle, v buse nebo po kavárnách.  Ale to se teď změní...

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Shop nám roste před vočima. Máme surfy, surfbagy a surfskaty!

Myšlenka vytvořit serfovej eshop nás v hlavě škládlila už delší dobu, ale vždy zvítězil rozum nad naivitou srdcaře. Mnozí už tuto hrdinskou zkoušku podstoupili a nepřežil nikdo (teda až na Zezulu, jehož surf sekci jistě přiživuje kapačka vitálního snowboarding a kterým samozřejmě fandíme). A i když my do téhle zátoky skáčeme taky po hlavě, naše vize je hlubší. Chceme, aby SURFR Shop a každej kdo na něm nakoupí, podporovali lokální české a slovenské značky, se kterejma se může každej z nás ztotožnit.

Pražský úterky se ponesou ve znamení cestovatelských přednášek

Období podzimních přednášek od docenta předsedy Matyáše je dávno za námi a doufám, že všichni obdrželi dostatek kreditů (a že budou stačit). Taky Freeride bar přes zimu pocítil značnou prázdnotu úterních večerů. To se ale změní, protože od března se můžete tešit na sérii cestovatelskejch přednášek se serfovou tématikou, kterou překvapivě neorganizuje Brněnské surfové.

Quiksilver rozšiřuje svou kolekci o dámský apparel

Značka Quiksilver, která působí na trhu již od roku 1969, zažívá další milník ve své historii. Tím je nová dámská kolekce oblečení v podání doposud ryze mužského brandu, který od svého počátku formoval surfovou módu a kulturu.