Vítejte na SURFR.cz - nové online surf komunitě

S velkou radostí vám představujeme novou online komunitu SURFR.cz, která se zrodila z dřívějšího magazínu Freeride.cz! Na co se můžete těšit?

Naší vizí je vytvořit online komunitu pro všechny české a slovenské surfaře, bez ohledu na jejich zkušenosti. Virtuální místo, kde najdete pouze domácí obsah, na jehož tvorbě se budete moci sami podílet. Chceme spojit kreativní dobrodruhy, kteří jsou stejně jako my nadobro spoutáni životem u oceánu. 

Proč "online komunita"?

Chceme aby obsah a dění kolem webu mohl vytvářet kdokoliv z vás. Ať už skrze vlastní blog (jako např. No Mad Story) nebo příspěvky do SURFR Guidu - do budoucího, ryze českého surf guidu. Takže pokud doma sedíte na materiálu, fotkách či videích, alespoň krapet spojených se surfováním, neváhejte nás kontaktovat na surfrcz@gmail.com a přispět tam svým dílem do naší komunity.

Možná jste s všimli, že celý web je pořád v plenkách. To proto, že vesměs všechny naše projekty fungují tak trochu v "punk" módu. Většinu věcí totiž sám dotahuju klasicky na poslední chvíli v letadle, v buse nebo po kavárnách.  Ale to se teď změní...

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Vyhraj Quiksilver neoprén, lycru a vstupy na film Shaka

Už jen několik dnů nás dělí od pražské premiéry filmu Shaka, za kterým stojí legenda francouzského snowboardingu Mathieu Crepel. Ve spolupráci se značkou Quiksilver, jsme si pro vás připravili soutěž o neoprén Highline 4/3, lycru a 7 volných vstupů na promítání ve Slovanském domě! Stačí odpovědět na jednu lehkou otázku.

Roots on Bali

Náš první článek je na světě! A pro téma jsem nemusel chodit daleko...zrovna jsem se vrátil z advanced kempu, kterej se konal na Bali. Kuba Michna nám o kempu pro pokročilý říkal už v zimě, ale to mi jen proletělo hlavou a ani jsem o tom neuvažoval. Bali mě vlastně nikdy moc nelákalo. Asi kvůli tomu, že jsem zaslechl několik negativních recenzí, a taky jsem se bál přeplněnejch spotů.

Pražskej serfovej klub přichází s dokumentem z Namíbie

Dnes vyšel zbrusunový teaser na dokument s názvem Kde poušť potkává oceán. Velmi zkušený cestovatel by z názvu uhodl, že se bude jednat o snímek z prostředí Namíbie, kam jsem měl tu možnost se vydat na konci letošního léta společně s Pražským serfovým klubem díky výhře v soutěži Užvím.cz