Vítejte na SURFR.cz - nové online surf komunitě

S velkou radostí vám představujeme novou online komunitu SURFR.cz, která se zrodila z dřívějšího magazínu Freeride.cz! Na co se můžete těšit?

Naší vizí je vytvořit online komunitu pro všechny české a slovenské surfaře, bez ohledu na jejich zkušenosti. Virtuální místo, kde najdete pouze domácí obsah, na jehož tvorbě se budete moci sami podílet. Chceme spojit kreativní dobrodruhy, kteří jsou stejně jako my nadobro spoutáni životem u oceánu. 

Proč "online komunita"?

Chceme aby obsah a dění kolem webu mohl vytvářet kdokoliv z vás. Ať už skrze vlastní blog (jako např. No Mad Story) nebo příspěvky do SURFR Guidu - do budoucího, ryze českého surf guidu. Takže pokud doma sedíte na materiálu, fotkách či videích, alespoň krapet spojených se surfováním, neváhejte nás kontaktovat na surfrcz@gmail.com a přispět tam svým dílem do naší komunity.

Možná jste s všimli, že celý web je pořád v plenkách. To proto, že vesměs všechny naše projekty fungují tak trochu v "punk" módu. Většinu věcí totiž sám dotahuju klasicky na poslední chvíli v letadle, v buse nebo po kavárnách.  Ale to se teď změní...

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Dorazí vlny na Surfchamp?

Již čtvrtý den přímo na místě dění sledujeme měnící se podmínky na nadcházející Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship. Máme pro vás exkluzivní dlouhodobou předpověď, ve které se dozvíte, jestli dorazí do francouzského Seignosse nějaký výraznější swell a opět se bude závodit o králě českýho surfingu!

Short Australian surf trip

Pětidenní roadtrip po pobřeží Austrálie okolo Goaldcoastu. Jak se to vlastně všechno seběhlo? Jak se taková socka, jako jsem já, mohla dostat takhle daleko?

Surfový projekt On the road představil spoty Asturias a Kantábrie

V měsíci květnu proběhly za spolupráce surfového domu Wild House v Asturias a české surfové cestovky Surf-trip první dva termíny nového a v nabídce českých surfových škol prozatím zcela jedinečného projektu On the road určeného všem, kdo už si základními kurzy surfování prošli a chtějí se posunout dál.