Vítejte na SURFR.cz - nové online surf komunitě

S velkou radostí vám představujeme novou online komunitu SURFR.cz, která se zrodila z dřívějšího magazínu Freeride.cz! Na co se můžete těšit?

Naší vizí je vytvořit online komunitu pro všechny české a slovenské surfaře, bez ohledu na jejich zkušenosti. Virtuální místo, kde najdete pouze domácí obsah, na jehož tvorbě se budete moci sami podílet. Chceme spojit kreativní dobrodruhy, kteří jsou stejně jako my nadobro spoutáni životem u oceánu. 

Proč "online komunita"?

Chceme aby obsah a dění kolem webu mohl vytvářet kdokoliv z vás. Ať už skrze vlastní blog (jako např. No Mad Story) nebo příspěvky do SURFR Guidu - do budoucího, ryze českého surf guidu. Takže pokud doma sedíte na materiálu, fotkách či videích, alespoň krapet spojených se surfováním, neváhejte nás kontaktovat na surfrcz@gmail.com a přispět tam svým dílem do naší komunity.

Možná jste s všimli, že celý web je pořád v plenkách. To proto, že vesměs všechny naše projekty fungují tak trochu v "punk" módu. Většinu věcí totiž sám dotahuju klasicky na poslední chvíli v letadle, v buse nebo po kavárnách.  Ale to se teď změní...

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Jak za 7 dní přestavit dodávku na Zélandu

Kamarád Kuba Mareš se před nedávnem přestěhoval na Nový Zéland a jak je to u něj zvykem, neobešel by se bez obytné dodávky. Jelikož je to kluk zručná, povedlo se mu za neuvěřitelnej tejden transformovat žlutou "krabici" na útulnej a multifunkční domov na čtyřech kolech. Kuba se navíc s námi v rozhovoru podělil o podrobnosti celé přestavby a tipy pro ostatní #vanlife nadšence.

Honza Považan komentuje první den na Mistrovství světa v adaptive surfingu

Včera večer odstartoval první den Mistrovství světa v adaptive surfingu, kde má letos naše malá země rovnou 3 reprezentanty. Na konci dne jsme kontaktovali Honzu Považana, kterej nám obratem vylíčil atmosféru a dojmy z jeho prvního heatu, kterej jsme měli možnost sledovat v živém přenosu.

Začíná Mistrovství světa v Adaptive surfingu. Sleduj živě naše reprezentanty!

Už minulý rok se Míla Brzák jako první Čech účastnil mistrovství světa v adaptive surfingu. Letos se mu však pod hlavičkou Adapted.cz podařilo dát dohromady českej národní team. Mistrovství právě začíná a vy můžete sledovat živý přenos a fandit našim zástupcům - Kristýně Křenové, Honzovi Považanovi a Mílovi!