Všechno, co jste potřebovali vědět o HitHit kampani

Protože nám chodí spousta dotazů ohledně naší HitHit kampaně, rozhodli jsme se dát dohromady článek, ve kterém najdete odpovědi na tyto otázky. Pokud máte i přesto jakoukoliv nejasnost, napište nám na Facebook nebo Instagram nebo jakub@freeride.cz a my vám rádi odpovíme a případně otázku do tohoto článku přidáme.

Jak kampaň funguje?

HitHit je webový portál, který projektům umožňuje rozjet tzv. crowdfunding kampaň. Skrze tuto kampaň se lidé "skládají" na nejrůznější projekty. Crowdfunding, tedy hromadné financování, otevírá kreativním lidem doposud zavřené dveře. Nemusí se zaprodat, obcházet takzvané andělské investory, stačí vytvořit nápaditou prezentaci projektu a dál se soustředit na práci. (zdroj: hithit.com)

V kampani máte možnost vybrat jednu z odměn. V našem případě jsou to většinou produkty našich partnerů, kteří třeba neměli tu možnost projekt podpořit finančně a tak ho podpořili věnováním produktů, které díky mávnutím kouzelného HitHit proutku můžeme přeměnit na peněžní podporu a zaplatit tak náklady na dokončení projektu. Ať už vyberete jakoukoliv odměnu, vaše jméno se objeví u poděkování v závěrečných titulcích filmu a na našich facebook stránkách (pokud tedy nepřispějete anonymně).

Co když chci projekt podpořit a žádnou odměnu za to nechci?

Přispět můžete na první dvě odměny v hodnotě 100Kč. Pokud však chcete přispět víc, můžete u jakékoliv odměny částku libovolně navýšit (bacha, abyste ale nepřekročili váš limit na kartě).

Jak dám vědět, na kterou premiéru chci volný vstup?

Do poznámky u každé odměny připište jméno města, do kterého na premiéru dorazíte.

Co se stane, když se nepodaří vybrat cílová částka?

Pokud nevybereme do konce kampaně cílovou částku, veškeré vaše příspěvky se vám vrátí na účty a my nedostaneme ani korunku.

Co se stane s filmem, když nevybereme peníze?

Asi by se svět nezhroutil, ale nemůžeme zaručit, že se nám podaří film dokončit. Místa a datumy premiér sice už domluvené máme, ale to je vždy nutné domlouvat s předstihem.

Kdy dostanu odměnu?

Všechny odměny nedostanete dříve než (úspěšně) dokončíme kampaň. Doba dodání jednotlivých odměn se liší. Odměny lze zaslat i do ostatních států v Evropě, náklady na poštovné však budete muset uhradit na dobírku (ve výjimečných případech odměnu můžeme přivést osobně na Bali).

Pokud si vyberete odměnu, která se vyzvedává na jedné z premiér a vy nebudete mít možnost na žádnou dorazit, odměnu vám po konci tour zašleme na adresu, kterou zadáte při zakoupení.

Proč vybíráme tolik peněz?

Nejen, že náš projekt je opravdu finančně náročný, je důležité také zmínit, že když vybereme 250 tisíc, tak částka, kterou budeme moc ve finále na dokončení filmu použít bude mnohem nižší. Od celého koláče totiž musíte odkrojit menší část pro HitHit.com za zprostředkování kampaně, slušná porce pak putuje na podporu státní kasy, odečíst musíme náklady na produkci a propagaci celé kampaně a taky částku na výrobu vlastních odměn. Sečteno a podtrženo, zbyde nám část koláče, jehož hodnota už není zdaleka tak vysoká, která přesně vystačí na pokrytí střihu a postprodukce filmu, na zaplacení štábu, dotočení finální části a financování premiérové tour.

Chci přispět, ale platba nefunguje?

Zkontrolujte si správnost všech údajů, funkčnost vaší karty a pokud problém přetrvá, kontaktujte mailem přímo info@hithit.cz.

Děkujeme všem co nás podpořili a všem, co nám s projektem pomáhají!

Díky patří také hlavním sponzorům:
Quiksilver
Snowboard Zezula
YI Technology
Purecoco.cz
Surfskates.cz

a dalším partnerům co podpořili naší HitHit kampaň:
Demon Surfboards, SP boarding, Amazinc Skincare, Urbanlux, Salty Kiss, Bali Bio Villas, Surfhouse Bali, Riviera House, Nunui Bali, Pražskej serfovej klub, Joshua District, Olympus CZ & SK, Mr. Beak, Nectar Sunglasses CZ, Gipsytrip.cz a SurfAndTravel.cz

Další zajímavé články

Podcast o surfování? Jenom další trend nebo hlubší záměr?

Vítejte u podcastu S Jakubem na vlnách! Ať už jste se sem dostali jakkoliv, měl bych vám nejdřív vysvětlit, co dělám, a proč jsem si sakra z ničeho nic sedl před mikrofon. Jestli jde jen o další výkřik módy, nebo jestli je za tím hlubší smysl a záměr.

Podcast S Jakubem na vlnách - Ep. 01 Tadeáš Kopča

Vítejte u pořadu S Jakubem na vlnách - novém podcastu, kde budu zpovídat známé i méně známé osobnosti z české surfové scény.

Vyhraj Quiksilver neoprén, lycru a vstupy na film Shaka

Už jen několik dnů nás dělí od pražské premiéry filmu Shaka, za kterým stojí legenda francouzského snowboardingu Mathieu Crepel. Ve spolupráci se značkou Quiksilver, jsme si pro vás připravili soutěž o neoprén Highline 4/3, lycru a 7 volných vstupů na promítání ve Slovanském domě! Stačí odpovědět na jednu lehkou otázku.