Výběr redakce: Surfing @1000 fps 2016

Představte si internet jako oceán, ve kterém plave neskutečné množství videí a klipů. Proto jsme založili novou rubriku "Výběr redakce", ve které vám tu zlatou rybku vylovíme, aby vám neunikla. Tři prání vám nesplní, ale dáme klidně ruku do ohně zato, že vybraný klip stojí za zhlédnutí!

Není to nádherné? Surfing je umění, o tom žádná, ale je to i umění rychlosti. Proto, když ho spomalíte na 1000 snímků za sekundu a přidáte příjemnou hudbu, to všechno uvidíte jasně a zřetelně. Užijte si přibližně 540 000 obrázků těch nejminiaturnějších a nejdetailnějších pohybů těla, prkna, oceánských kapek i monster. Uvidíte: Koa Rothman, Luke Davis, Craig Anderson, Albee Layer, Jeremy Flores, Cyclops (prázdná vlna), Chris Ross, Mick Fanning, Laurie Towner, Matt Meola, Taj Burrow, John Florence, Kolohe Andino a Dan Ryan

Další zajímavé články

Surfboards made in Czech

Lidi si doma na koleni vyrábí spoustu věcí a sportovního vybavení. Zlatý český ručičky, to je naše kultura. Ale výroba surfu? V Čechách?

Recenze dokumentu Kde poušť potkává oceán

Příběh dokumentárního snímku Poušť X Oceán se začal psát v den, kdy Dan Peřina vycítil příležitost splnit si jeden ze svých surfařských snů a v soutěži „Už Vím“ od České Spořitelny. Spolu se třemi kamarády z Pražského serfového klubu sesbírali 4205 hlasů a nakonec získali vysněných 250.000 Kč právě pro jejich projekt – expedici za vlnami v Namíbii.

Roadtrippin' II: Hurikán Leslie v Lisabonu a vanlife na Peniche Pro

Pokračování článku o roadtripu do Portugalska přes evropské závody světového poháru WSL. Tentokrát mnohem víc v punku a s hurikánem v patách!