Vznikl Pražskej serfovej klub. Přidej se i ty!

Na vědomí se dává, že dne 4.10. byl ustavující schůzí založen “Pražskej serfovej klub, z.s.”, aby pozvedl úroveň surfového umění v našich zemích a stmelil naši rozdrobenou komunitu. Staňte se součástí tohoto historického okamžiku a přidejte se do řad jeho členů!

Dobře no, tak historická událost to zase není, ale klub jsme vážně založili (dnes jsme to podali na rejstřík) a budeme fakt rádi, když se do něj přidáte a pustíte se do toho společně s námi. A to ať už jste zkušený surfaři, nebo byste teprve chtěli začít!

A proč byste se měli přidat? Úplně ze začátku těch výhod možná tolik nebude, ale čím víc se nás přidá, tím větší je šance, že tohle všechno bude mít smysl. Začneme tím, že 25.10. uspořádáme první členskou schůzi (čti párty) ve Freeride baru, kde budeme mít možnost se všichni potkat, trochu se poznat a podiskutovat o tom, co všechno by se dalo podniknout.

Nějaké nápady už máme, konec konců už teď mezi námi jsou zkušení surfaři, instruktoři, cestovatelé a celkově lidi oplývající všemi možnými dovednostmi, kteří jsou v případě zájmu připravení uspořádat lekce, přednášky, workshopy, pravidelné tréninky a prostě všechno, co společně vymyslíme a o co bude zájem. Každopádně víc hlav víc ví a čím víc nás bude, tím víc budeme mít možností!

Takže neváhejte, klikejte na tenhle odkaz, vyplňte formulář a staňte se členy Pražskýho serfovýho klubu!

A jestli umíte dělat web, víte o nějakých volných prostorách, které bychom mohli využít, nebo si myslíte, že nám můžete v začátku jakkoliv pomoct, tak pište na e-​mail prazskej.serf@gmail.com. Budeme nejvíc vděční za jakoukoliv formu spolupráce. To, co dáme dohromady, bude totiž záležet na nás všech a později byste si určitě vyčítali, že jste u toho nebyli hned od začátku.

No a na závěr je tu soutěž! Současné logo se nám sice líbí, ale napadlo nás, že by nemuselo být špatné, zkusit logo zvolit nějak kolektivně. A tak vyhlašujeme soutěž o nejlepší návrh nového loga našeho klubu. Svoje návrhy posílejte na e-​mail prazskej.serf@gmail.com a nejlepší z návrhů pak použijeme jako oficiální logo. Na autora vítězného loga bude pak kromě skvělého pocitu čekat i nějaká (určitě nezanedbatelná) surfově tematická výhra!

Takže se hlaste, posílejte návrhy na logo a vidíme se všichni za pár týdnů na párty! Veškeré dění kolem klubu můžeš samozřejmě sledovat i na našem FacebookuInstagramu.

Další zajímavé články

Zamilovali jste se do podcastů, co dál?

Někomu trvá tejden, než konečně doposlouchá krapet delší epizody podcastu S Jakubem na vlnách. Někteří je ale zhltnou na ex, jako vychlazenou plzničku z tanku. A tak mi pak píšou, co mají poslouchat během nudnejch přednášek ve škole, při sbírání kiwi na Zélandu, nebo během "produktivních" dní v kanclu, aby udrželi pravidelnou hladinku oceánskejch hormonů. V tomhle článku jsem proto připravil seznam podcastů, který mě inspirujou mě na každým kroku a které doporučuju odebírat ve vaší oblíbený podcast aplikaci.

Jak za 7 dní přestavit dodávku na Zélandu

Kamarád Kuba Mareš se před nedávnem přestěhoval na Nový Zéland a jak je to u něj zvykem, neobešel by se bez obytné dodávky. Jelikož je to kluk zručná, povedlo se mu za neuvěřitelnej tejden transformovat žlutou "krabici" na útulnej a multifunkční domov na čtyřech kolech. Kuba se navíc s námi v rozhovoru podělil o podrobnosti celé přestavby a tipy pro ostatní #vanlife nadšence.

Honza Považan komentuje první den na Mistrovství světa v adaptive surfingu

Včera večer odstartoval první den Mistrovství světa v adaptive surfingu, kde má letos naše malá země rovnou 3 reprezentanty. Na konci dne jsme kontaktovali Honzu Považana, kterej nám obratem vylíčil atmosféru a dojmy z jeho prvního heatu, kterej jsme měli možnost sledovat v živém přenosu.