Zítra. Klasick Wheels. Mejdan!

Vidíš to taky? Sluníčko! Léto je zpět, a to je potřeba oslavit! Někteří to můžou pojmout jako průpravnej trénink na Surfchamp, my to vidíme čistě jako spojení příjemnýho s ještě příjemnějším. Grill, pivo, skate, DJ a tancovačky venku. Nový surfový videa uvnitř. Pozvi kámoše a doraž!

Počasí už lepší ani bejt nemůže, takže se můžete těšit na první letošní venkovní mejdan v Klasicku! DJ i tancovačky budou venku a nebudou chybět ani legendární dance battles o věcný ceny.

Movies program (promítání uvnitř):

  • 19:30 - Kde poušť potkává oceán (40 min)

  • 21:30 - Trouble: The Lisa Anderson Story (49 min)

  • 22:30 - Thank you mother (42 min)

Venkovní program:

  • od 19:00 - Grill & Beer & Skate
  • 22:00 - 3:00 - DJ Notre Dan
  • 00:00 - dance battle o věcný ceny od SURFR a Nectar Sunglasses

Na mejdanu navíc najdeš úplně všechny SURFR hadry za směšnou cenu! Cash si sebou brát nemusíš, cokoliv budeš chtít si objednáš na eshopu a zaplatíš z mobilu. K dostání budou taky nový konečně znovupoužitelný lahve Oceán plasty nePETřebuje, tak si pro jednu přijď, ať rychle nezmizí!

Každej, kdo se mejdanu zúčastní, dostane kalendář SURFR Movie for free (do odezvdání zásob)!

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Surfový projekt On the road představil spoty Asturias a Kantábrie

V měsíci květnu proběhly za spolupráce surfového domu Wild House v Asturias a české surfové cestovky Surf-trip první dva termíny nového a v nabídce českých surfových škol prozatím zcela jedinečného projektu On the road určeného všem, kdo už si základními kurzy surfování prošli a chtějí se posunout dál.

Fotoreport ze SURF(R) Mejdanu

Máme tu pro vás ohlédnutí za pátečním mejdanem prostřednictvím obrázků Pavla Mikesky. Díky všem, co dorazili a Klasick Wheels za spolupořádání!

Třetí zlato v řadě! DP se znovu stal mistrem v pádlování

V pořadí již 3. závod v pádlování na serfu od Pražskýho serfovýho klubu opět obhájil úřadující mistr. Ani letos se v Hříměždickém lomu nenašel nikdo, kdo by Davida Petra přepádloval. V kategorii holek se z vítězství mohla radovat Janča Petrmannová.