Zítra. Klasick Wheels. Mejdan!

Vidíš to taky? Sluníčko! Léto je zpět, a to je potřeba oslavit! Někteří to můžou pojmout jako průpravnej trénink na Surfchamp, my to vidíme čistě jako spojení příjemnýho s ještě příjemnějším. Grill, pivo, skate, DJ a tancovačky venku. Nový surfový videa uvnitř. Pozvi kámoše a doraž!

Počasí už lepší ani bejt nemůže, takže se můžete těšit na první letošní venkovní mejdan v Klasicku! DJ i tancovačky budou venku a nebudou chybět ani legendární dance battles o věcný ceny.

Movies program (promítání uvnitř):

  • 19:30 - Kde poušť potkává oceán (40 min)

  • 21:30 - Trouble: The Lisa Anderson Story (49 min)

  • 22:30 - Thank you mother (42 min)

Venkovní program:

  • od 19:00 - Grill & Beer & Skate
  • 22:00 - 3:00 - DJ Notre Dan
  • 00:00 - dance battle o věcný ceny od SURFR a Nectar Sunglasses

Na mejdanu navíc najdeš úplně všechny SURFR hadry za směšnou cenu! Cash si sebou brát nemusíš, cokoliv budeš chtít si objednáš na eshopu a zaplatíš z mobilu. K dostání budou taky nový konečně znovupoužitelný lahve Oceán plasty nePETřebuje, tak si pro jednu přijď, ať rychle nezmizí!

Každej, kdo se mejdanu zúčastní, dostane kalendář SURFR Movie for free (do odezvdání zásob)!

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Pozvánka na 1. reprezentační ples českého surfingu

Pražskej serfovej klub má za sebou hodně vydařenej rok 2019. V kostce: 18 serfovejch přednášek, 2 závody v pádlování na serfu, tuna pravidelnýcb serf tréninků (nově 3x týdně!) a třešnička na dortu - grandiozní oslava 2. narozenin v Radlické. PSK nepoleví ani v 2020 a novej rok rozjedou ve stylu…a to doslova. Ať už jste právníci, podnikatelé, studenti, brigádníci v Mekáči nebo volnomyšlenkáři, rádi bychom vás chtěli společně s předsedou Matyášem Menšíkem pozvat na 1. reprezentační ples českého surfingu.

Podcast S Jakubem na vlnách Ep. 10 Katka Cizmarová

Vítejte u 10. epizody pořadu S Jakubem na vlnách jejíž hostem je Katka Cizmarová, sympatická slovenská surfařka, která procestovala nespočet surfových destinací po celém světě, až se nakonec usadila na Sumatře, kde na homebreaku hecuje masivní vlny. V podcastu jsme si probírali i téma surfování v pokročilejším věku, zvládání větších vln, jógy nebo přírody a ekologie.