Zítra. Klasick Wheels. Mejdan!

Vidíš to taky? Sluníčko! Léto je zpět, a to je potřeba oslavit! Někteří to můžou pojmout jako průpravnej trénink na Surfchamp, my to vidíme čistě jako spojení příjemnýho s ještě příjemnějším. Grill, pivo, skate, DJ a tancovačky venku. Nový surfový videa uvnitř. Pozvi kámoše a doraž!

Počasí už lepší ani bejt nemůže, takže se můžete těšit na první letošní venkovní mejdan v Klasicku! DJ i tancovačky budou venku a nebudou chybět ani legendární dance battles o věcný ceny.

Movies program (promítání uvnitř):

  • 19:30 - Kde poušť potkává oceán (40 min)

  • 21:30 - Trouble: The Lisa Anderson Story (49 min)

  • 22:30 - Thank you mother (42 min)

Venkovní program:

  • od 19:00 - Grill & Beer & Skate
  • 22:00 - 3:00 - DJ Notre Dan
  • 00:00 - dance battle o věcný ceny od SURFR a Nectar Sunglasses

Na mejdanu navíc najdeš úplně všechny SURFR hadry za směšnou cenu! Cash si sebou brát nemusíš, cokoliv budeš chtít si objednáš na eshopu a zaplatíš z mobilu. K dostání budou taky nový konečně znovupoužitelný lahve Oceán plasty nePETřebuje, tak si pro jednu přijď, ať rychle nezmizí!

Každej, kdo se mejdanu zúčastní, dostane kalendář SURFR Movie for free (do odezvdání zásob)!

napsal

Jakub Michna
Další články autora

Další zajímavé články

Éire, země zaslíbená!

SURFR blog má novej přírůstek! Nebo spíš staronovej, jelikož Jirka už několik článků psal, ale teprve teď jsme tomu dali pořádnej kabát. Vítejte u prvního příspěvku na blogu Gigi´s od Jirky Změlíka. Jak už z názvu vyplývá, podíváme se do Irska. Země, která nepatří mezi klasický, profláklý místa na surf trip. Přesto tam budete chtít po dočtení těhle řádků okamžitě vyrazit.

5 surfových biografií, které byste si měli přečíst

Po delší době vám s radostí přinášíme článek, který nám přistál do redakce! Jirka Změlík už dokonce několik článků na Freeridu publikoval v době, kdy jsem si ještě myslel, že "thruster" je člověk, kterému se dá věřit. Když jsme se pak střetli na brněnské premiéře SURFRu, byl jsem radostí bez sebe, že u nás existuje další šílenej nadšenec do všeho, co trochu smrdí surfingem.

Mathieu Crepel opět kombinuje surf a snowboard, tentokrát v Norsku

Letos v lednu se snowboarder Mathieu Crepel a surfař Damien Castera vydali na obojživelnou expedici daleko na sever Norska, do srdce arktické zimy. Z jejich putování vznikl krátkej film, ve kterým si můžete vychutnat luxusní kombinaci snowboardingu a surfingu.