Full filmy

Jak na wake: 4. Základní vybavení

Dnešní díl bude o základní výbavě na wakeboard. Představíme si, co každý wakeař potřebuje, proč to potřebuje a co by o dané výbavě měl vědět.

Roura a sníh již 13.8. 2022 na akci MajDay JIB SESSION!!!

Zkraťte si čekání na první sníh a dorazte si pořádně zashredit na poctivém sněhu ze staďáku! Již v sobotu 13.08. 2022 se na východě naší republiky odehraje velkolepá akce pod taktovkou MajDay a partičky EAST crew. Na místě bude ready staré dobré PVCčko, sníh a kvalitní zábava. Vidíme se tam!

Jak na wake: 3. Fungování wakeparku

Třetí díl Jak na wake je ve znamení vodních vleků. Konkrétně si řekneme něco o tom, jak areály fungují a na co je dobré si dát pozor. Není to sice žádná věda, ale i tak se může hodit něco vědět dopředu.

Jak na wake: 2. Pro koho wakeboarding je?

V druhém díle Jak na wake se podíváme na to, pro koho wakeboarding vůbec je. Ve zkratce je pro všechny, ale trochu si to rozvedeme, aby bylo jasný, co tě čeká a jak si třeba můžeš učení zjednodušit. Taky ti snad článek dodá trochu odvahy a dokáže ti, že to vážně není taková věda.

Špetka shredu s Joem Blountem

Shreďák Joe Blount a jeho pohodička z Britský Kolumbie...

Na dveře klepe Junior Wake Contest 2022

Rok se s rokem sešel a máme tu opět Junior Wake Contest. Společně se podíváme, na co se děti můžou těšit a co je nemine.

Jak na wake: 1. Co je wakeboarding?

V prvním díle série Jak na wake si všechno probereme od úplného začátku. Představíme si, co vůbec wakeboarding je a kde si tento sport můžeme zkusit. Vysvětlíme si základní dělení vodních vleků a dáme si pár tipů kde najít ten nejlepší areál na začátek.

Kuura Koivisto sestříhal svoje vraždy z posledních sezón

Fin Kuura Koivisto slepil do jednoho videa svoje největší pecky od sezóny 2019...