Element - 372. díl upoutávka

Pravidelný pořad o freestylových sportech vysílaný ve středu a sobotu na TV Nova Sport1, TV Nova Sport2 a TV Nova Action. Tentokrát v premiéře ve středu 10.10. od 22:30 na TV Nova Sport1, ve čtvrtek 11.10. od 10:45 na TV Nova Sport2 a ve čtvrtek 11.10. od 04:05 na TV Nova Action. Těšit se můžete na tyto reportáže.

Dnes začneme drsnou motocrosovou akcí Red Bull 111 MegawattPolsku. Podíváme se na pražský bikový Průlet Riegrových sadech. Snowboardisté už plně trénují na zimu. Netradičně i v pražském Burton Store PragueGee Atherton se po delší době dočkal závodního úspěchu. Vyhrál Red Bull Hardline! 500 bikerek se snažilo v honu na lišku chytnout čtyřnásobnou mistryňi světa v downhillu Rachel Atherton.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

SLVSH: Cody Wilder Ray vs. Connor Nelson

Po dvou týdnech se opět probudili u SLVSH a my si tak můžeme užít nejnovější maratónskej souboj z Winter Parku....

StaleLIFE X LAAX OPEN course

Ståle Sandbech se vydal do švýcarského střediska LAAX, aby se zúčastnil letošního závodu LAAX OPEN a v jeho nejnovější epizodě ze série StaleLIFE vás provede letošní závodní traťí, na které stojí docela solidní kickery.

Nová kolekce CAPiTA s fenomenálními designy

Už od roku 2000 přichází značka CAPiTA každoročně na trh s prkny, z jejichž designů se tají dech! Ani letos tomu není jinak! Do našeho hledáčku se dostaly tři modely z letošní kolekce. Jedná se o pánské snowboardy Children of Gnar, Defenders of Awesome a Horrorscope.