Freeride.cz má nový vzhled webu a spoustu plánů

Bez pár dní je to přesně 10 let, kdy jsme naposledy představili novou tvář našeho magazínu. Za tu dobu Freeride.cz zákonitě dost zestárl a my si za posledních pár let dobře uvědomovali, že je čas na změnu. Ta sice přichází trošku později, ale my doufáme, že se vám o to více bude nový Freeride líbit!

Odkládali jsme to opravdu dlouho. Už před několika lety bylo evidentní, že dřív nebo později budeme muset Freeride.cz kompletně přestavět, hodit do nového designu a přizpůsobit moderním trendům. Na jaře letošního roku jsme se do toho po nekonečných odkladech konečně pustili, a tak vám po několikaměsíčním úsilí můžeme představit Freeride.cz magazín kompletně v novém designu.

Nebudu se rozepisovat jak co funguje, protože je to opravdu easy. Snažili jsme se v duchu moderních webů všechno maximálně zjednodušit, abyste se dostali co nejrychleji k informacím, které vás zajímají. Nový layout stránek je uzpůsobený nejen na co nejpříjemnější čtení, ale hlavně pro fotky a videa. A pozor, v roce 2018 jedna převratná novinka - Freeride.cz je konečně kompletně responzivní - tzn. přehledně použitelný i na tabletech a smartphonech! :)

To, co momentálně vidíte, ale zdaleka není vše, co pro vás chystáme. Nová platforma nám umožňuje rychlé a jednoduché změny, přidávání nových sekcí a implementaci nápadů. Proto se v nejbližší době můžete těšit na znovuobnovené sekce Bazar, Diskusní fórum, Parks Info a samozřejmě letošní verzi snowboardového Buyer's Guidu.

To, jak navenek online magazín vypadá, je samozřejmě důležité, nicméně by to neznamenalo nic, pokud by vyladění designu nepřicházelo ruku v ruce se zajímavým obsahem. Právě za články, videi, fotkami a dalšími informacemi na Freeride.cz chodíte a my si to dobře uvědomujeme. Taky si uvědomujeme, že poslední roky nebyly z naší "redakční" strany úplně ideální. Proto se právě teď na novém webu chystáme navázat na dobu před několika lety, kdy jsme maximálně pokrývali českou scénu akčních sportů mediálními výstupy.

Naším stěžejním projektem především v rámci snowboardové sekce pro následující měsíce bude FreerideTV, v rámci které chystáme spoustu video epizod rozdělených do různých rubrik. Budeme dělat reportáže z akcí prokládané rozhovory a moderovanými vstupy, videorozhovory v našem studiu, přiblížíme vám mladé talenty i zajímavé postavy akčích sportů a ukážeme vám spoustu zajímavých rad a tipů od výběru výbavy až po freestylové triky.

Aby nezůstalo u slov, už teď se můžete mrknout na první dva video Event Reporty, které jsme v minulých dnech natočili během návštěvy snowboardové filmové Absinthe Films crew v Praze a také na Chomutovském poháru

Společně s novým webem vám navíc přinášíme ten největší dáreček, jaký jsme mohli z našeho archivu vybalit. Jsme moc rádi, že právě dnes můžeme oslavit spuštění nové verze magazínu naším snowboardovým filmem Never Too Late Movie, na který se teď můžete podívat úplně zdarma a v celé jeho délce!

Takže dost řečí, pojďte si ten nový Freeride pořádně projet a pokud nás chcete podpořit, napište nám do komentářů pod článkem, na facebook nebo na mail svoje názory, připomínky, nápady, kritiky... prostě cokoliv, co by nám pomohlo Freeride.cz ještě vylepšit.

Moc díky za pozornost a užijte si nový web na max!

napsal

Martin Večerka
Další články autora

Další zajímavé články

První video z Momentum Ski Camps 2019

Poprví letos vyrazíme na známý Momentum Ski Campy do Whistleru...

Rozhovor: S teprve 5letým Honzíkem Raselem o snowboardingu a wakeboardingu

Dnes pokračujeme v představování mladých talentů, kterých se v poslední době objevilo celkem hodně. Z toho máme samozřejmě velkou radost. Jedním z nejmladších riderů v ČR je aktuálně i teprve 5letý Honzík Rasel, který navíc diktuje na snowboardu i wakeboardu. Seznamte se!

Matěj Nedorolík zabil jibby ve svém parkovém editu!

Slovenskému riderovi Matějovi Nedorolíkovi se podařilo naprosto zabít jeho snowparkový video part z letošní zimy! No pohodlně se usaďte a posuďte sami, jak jsou na tom Matějovy jibbové skills, protože za nás jsou teda solidní!