FreestyleZOO Wakeboard kemp 2018

Od party FreestyleZOO k nám dorazila pozvánka na jejich Wakeboard kemp, který se koná od 9. do 12. srpna v areálu Ski & Wake park Těrlicko. Níže se dočtete, o čem kemp je a na co se můžete těšit.

Pořád nevíš, co podnikneš letos v létě? Nemůžeš se rozhodnout mezi sportováním, válením se u vody nebo mejdanem s kámošema? S námi zvládneš všechno v jednom!

Freestyle ZOO wakeboard kemp je skvělá volba pro každého milovníka freestyle sportů, který chce strávit pohodové léto u vody. Wakeboarding je skvělá vodní zábava, která spojí koupání se sportem, skvěle ti vytvaruje postavu, zpevní tělo a navíc si u ní užiješ i spoustu zábavy.

Nemáš vybavení? Nezoufej. Máme pro tebe skvělá prkna na testování od značky Choc, Humanoid nebo DoubleUp a navíc také zdarma na vyzkoušení sportovní kamery Lamax, na které můžeš zachytit svůj pokrok i jiné zážitky z kempu. Vybavením se netrap, máme pro tebe všechno, co budeš potřebovat, takže není o čem přemýšlet.

Nabízí se ti jedinečná příležitost, jak konečně vyzkoušet nový sport, a to pod vedením zkušených trenérů, kteří ti skvěle poradí a dodají kuráž v začátcích. Můžeš se těšit na trénink ve vodě i na suchu, na trampolíně i dalších balančních prvcích. Tvé pokroky bude zaznamenávat také kamera, která bude sloužit k video kaučingu, tedy rozboru chyb tvé jízdy, který ti dá maximální potenciál pro zlepšení. Pokud už jsi zkušený jezdec, naučíme tě nové triky a pořídíme skvělé fotky na památku.

A když se ti zrovna nebude chtít jezdit, máme pro tebe další spoustu zábavy. Můžeš si užít chvíle pohody u pivka, na longboardech, slacklině, pouštět cvičný kite nebo si zaskákat na trampolíně pod vedením zkušeného skokana.

A tím to pořád nekončí. Šetři si síly i na večer, kdy tě čeká pořádný mejdan.

Už se nemůžeš dočkat? Tak si zapiš za uši:

Neváhej a registruj sebe i kámoše na www.wake-camp.cz

Dočetl jsi to až sem? Tak to si zasloužíš 10% slevu :-) tak tady je slevový kód: DFRRD

Těšíme se na tebe!

FSZOO tým
Tel: 608 072 647
Web:
www.freestylezoo.net
Email: kempy@fszoo.net

Další zajímavé články

Element - 372. díl upoutávka

Pravidelný pořad o freestylových sportech vysílaný ve středu a sobotu na TV Nova Sport1, TV Nova Sport2 a TV Nova Action. Tentokrát v premiéře ve středu 10.10. od 22:30 na TV Nova Sport1, ve čtvrtek 11.10. od 10:45 na TV Nova Sport2 a ve čtvrtek 11.10. od 04:05 na TV Nova Action. Těšit se můžete na tyto reportáže.

Freeride.cz má nový vzhled webu a spoustu plánů

Bez pár dní je to přesně 10 let, kdy jsme naposledy představili novou tvář našeho magazínu. Za tu dobu Freeride.cz zákonitě dost zestárl a my si za posledních pár let dobře uvědomovali, že je čas na změnu. Ta sice přichází trošku později, ale my doufáme, že se vám o to více bude nový Freeride líbit!

Andrew Pastura a další: Largo Tall Boys edit

Kombinace Andrew Pastury, Cole Kraisse a Bammer Rehna je úlet… Přesvědčte se sami!