Kuba "Zálej" Zálejský zve na wakeboardové lekce do CWC

Od Kuby Zálejského, kterému snad nikdo neřekne jinak než "Zálej", nám dorazilo info o wakeboardových lekcích pořádáné Rajdr's Kempem právě ve spolupráci s ním, a to ve filipínském Camsur Watersports Complexu (CWC). Více informací se dozvíte už přímo od něj v souhrnu níže.

Díky prvnímu úspěšnému Rajdr's Kempu máme pro Vás přichystanou další novinku! 
Wakeboard lekce s PRO riderem Kubou Zalejskym (Nobile Wake, Söoruz) ve wakeparku CWC (CamSur Watersports Complex).

1.-28. ledna 2019
Kurzy: 1 týden - 5000,- kč (po domluvě možno více či méně dnů)
Info & rezervace: rajdrskemp@gmail.com

Pro ty, kdo chtějí zlepšit svoje dovednosti na wakeboardu či se naučit jezdit od počátku, organizujeme výjezd na exotické Filipíny, kde se nachází jeden z nejlepších wakeparků na světě.

PRO kemp - Progres na wakeboardu pod okem profesionála spojený s příjemnou dovolenou v tropickém kraji, určený jak začátečníkům, tak pokročilým jezdcům, kteří chtějí svoji techniku a styl jízdy posunout na další úroveň.
Individuální přístup, teorie, praxe, ježdění na dvojlaně, photo + video shooting, videocoaching, stretching, test wakeboardů Nobile, 'Welcome Gift Pack' pro každého účastníka.

Chceš se naučit jezdit či diktovat nové triky mnohem rychleji? Na našem PRO kempu progres zaručen! Uč se od profíků českého wakeboardingu a zlepši na vodě své skills. Jsme tu pro všechny: holky, kluci, malí, velcí! Wakeboarding je super vodní aktivita, která procvičí tělo i mysl!

Veškeré bližší informace Vám poskytneme na emailu: rajdrskemp@gmail.com

#partofRAJDRSKEMP #wakeboarding #PROkemp #philippines #CWC
100% WAKEBOARD SHRED

Více informací najdete ve facebookové události.

Kubu Zálejského můžete sledovat na Instagramu.

Další zajímavé články