Kuba "Zálej" Zálejský zve na wakeboardové lekce do CWC

Od Kuby Zálejského, kterému snad nikdo neřekne jinak než "Zálej", nám dorazilo info o wakeboardových lekcích pořádáné Rajdr's Kempem právě ve spolupráci s ním, a to ve filipínském Camsur Watersports Complexu (CWC). Více informací se dozvíte už přímo od něj v souhrnu níže.

Díky prvnímu úspěšnému Rajdr's Kempu máme pro Vás přichystanou další novinku! 
Wakeboard lekce s PRO riderem Kubou Zalejskym (Nobile Wake, Söoruz) ve wakeparku CWC (CamSur Watersports Complex).

1.-28. ledna 2019
Kurzy: 1 týden - 5000,- kč (po domluvě možno více či méně dnů)
Info & rezervace: rajdrskemp@gmail.com

Pro ty, kdo chtějí zlepšit svoje dovednosti na wakeboardu či se naučit jezdit od počátku, organizujeme výjezd na exotické Filipíny, kde se nachází jeden z nejlepších wakeparků na světě.

PRO kemp - Progres na wakeboardu pod okem profesionála spojený s příjemnou dovolenou v tropickém kraji, určený jak začátečníkům, tak pokročilým jezdcům, kteří chtějí svoji techniku a styl jízdy posunout na další úroveň.
Individuální přístup, teorie, praxe, ježdění na dvojlaně, photo + video shooting, videocoaching, stretching, test wakeboardů Nobile, 'Welcome Gift Pack' pro každého účastníka.

Chceš se naučit jezdit či diktovat nové triky mnohem rychleji? Na našem PRO kempu progres zaručen! Uč se od profíků českého wakeboardingu a zlepši na vodě své skills. Jsme tu pro všechny: holky, kluci, malí, velcí! Wakeboarding je super vodní aktivita, která procvičí tělo i mysl!

Veškeré bližší informace Vám poskytneme na emailu: rajdrskemp@gmail.com

#partofRAJDRSKEMP #wakeboarding #PROkemp #philippines #CWC
100% WAKEBOARD SHRED

Více informací najdete ve facebookové události.

Kubu Zálejského můžete sledovat na Instagramu.

Další zajímavé články

Rado Dubový a jeho filipínský sen

Rado Dubový vyrazil již po čtvrté za wakeboardingem na Filipíny, kde jak sám říká, je to prostě ráj. Jak Rada známe, nezapomněl si s sebou vzít vybavení na natáčení a vy se tak nyní můžete podívat, jak si svůj filipínský sen užil.

Co se stalo a co bude s Freestyle Kolbenkou?

V pátek 9. listopadu zasáhl areál pražského trampolínového a tréninkového centra Freestyle Kolbenka ničivý požár, který způsobil kompletní devastaci celé haly včetně veškerého vybavení. Po zjištění situace se veřejnost včetně nás začala ptát, jak k požáru došlo a kdo je za něj případně zodpovědný. Pravděpodobnost, že by šlo o nehodu či náhodu je totiž v uzamčené hale dost nízká. V článku vám teď přinášíme objektivní souhrn dostupných informací.

Legendární skejtr Adam Čeladín potřebuje vaší pomoc

Adam Čeladín sice se sporty, o kterých vás na Freeride.cz informuje zdánlivě nesouvisí, ale my věříme, že český rybníček snowboaridngu, skateboardingu a dalších akčních sportů je natolik malý, že ho dost z vás, kteří jste se narodili řekněme před rokem 2000, bude znát. Adam nyní potřebuje vaši pomoc, kterou mu můžete poskytnout přes portál Gofundme.com.