Mistrovství ČR ve wakeboardingu a wakeskatingu 2019 už v sobotu ve Ski & Wake Parku Těrlicko!

Už tuhle sobotu 20.7. proběhne ve Ski & Wake Parku Těrlicko oficiální Mistrovství ČR ve wakeboardingu a wakeskatingu na vleku. Kompletní info najdete níže.

Tento rok se mistrovství ČR ve wakeboardingu a wakeskatingu uskuteční ve Ski & Wake Parku Těrlicko, a to 20.7.2019 od 9:00. Na startovním mole se sejde špička českého wakeboardingu a wakeskatingu. Jedná se o oficiální mistrovství pod záštitou českého svazu vodního lyžování a wakeboardingu a světové organizace vodního lyžování a wakeboardingu IWWF.

Startovné:

400 czk - Wakeboard
400 czk - Wakeskate
500 czk - kategorie Wakeboard+ open Wakeboard
300 czk - vratná záloha za půjčení dresu
v ceně startovného je oběd

Kategorie wakeboard:

U11 - kluci, holky
U15 - kluci, holky
U19 - junioři, juniorky
Open - muži, ženy
Masters - muži
Veterans - muži

Kategorie wakeskate:

Open - muži, ženy

Dění kolem akce můžete sledovat ve facebookové události a na facebookovém profilu Ski & Wake Park Těrlicko.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz WAKE
Další články autora

Další zajímavé články

VIDEO: Freeride.cz Wake Check - Wakepark Hradec Králové

V rámci první ze čtyř zastávek roadtripu Freeride.cz Wake Check se podíváme do wakeparku Hradec Králové. Areál vám představí rideři SNOWBOARD ZEZULA týmu Patrik Hanes a Radko Hradil spolu s šéfredaktorem Freeride.cz Honzou Lohynským. Kromě představení wakeparku ve videu uvidíte i ten nejlepší československý wakeboarding, challenge na vodě a hromadu fórů, ze zásobníku kreativce a kameramana Martina "Mikýře" Mikysky.

5. ročník KROM WARS je za dveřmi!

Našlapaná moravská freestylová show, která každý rok přidává něco navíc, tě zase nenechá v klidu spát. Už za pár dnů v sobotu 31.8. budeš mít možnost tento světový unikát navštívit na Bajdě v Kroměříži i ty! Více se dozvíš níže.

Matty Muncey a jeho edit z Hipnotics Wakeparku

Matty Muncey si z tureckého Hipnotics Wakeparku přivezl edit plný technických triků, stylových butterů a spoustu další parádní podívaný. Check it yo!