SNOWBOARD ZEZULA Christmas party otřásla brněnským klubem Fléda!

V pátek 6.12 proběhla SNOWBOARD ZEZULA Christmas Party 2019 v brněnském klubu Fléda. Podle videa a fotek za to brněnská parta opět slušně vzala a odstartovala tak suprově letošní zimní sezónu. Pojďme se na to podívat!

My jsme se mejdanu bohužel nemohli zúčastnit, takže necháme vyprávět tenhle příběh naše parťáky ze SNOWBOARD ZEZULA, kteří vše doplňují ještě fotkami a videem:

Páteční Fléda se proměnila v jedno velký snowboardový mejdlo. Sešla se komunita srdcařů, potkávačky starých známých, nostalgický vzpomínání u pivka, friendly nálada a spousta rohlíků od ucha k uchu. Prostě pohodová atmoška tady nechyběla, a to je to, proč nás nikdy neomrzí takovou akci alespoň jednou za rok zopakovat.

Párty začala projekcí videí, kterou odstartoval nový snímek od Ambition Snowskates, Encore. Následovaly SNOWBOARD ZEZULA Team riders edits v podobě Season Edit Samuela Jaroše a Porkert Bros Saalbach Night Session. Nechyběl ani nejnovější streetový počin od Arbor Snowboards, Folklore. Posledním a hlavním filmem projekce bylo nadčasový full lenght video Nitro Snowboards OFFLINE!

Následovala snowboardová tombola o kterou je každoročně velký zájem. Kdo by taky nechtěl Horsefeathers bundu, která je pro modelem jednoho z nejlepších snowboardistů planety, Tylera Chorltona. Snowboard Arbor, Gravity, nebo vázání Flow a Nitro. Bezpečnostní prvky v podobě helem od Oakley, Quiksilver a Roxy, který byly cestou domů skutečně k nezaplacení. Zahřála i bunda Nugget spolu se spoustou nákrčníků a ponožek Stance. Kecky si mohl s ledovým klidem prošoupat na parketu, protože byla hromada nových od Vans a DC.

Hlavním klenotem večera byl snowboard Nidecker Liberty, který je jediný v ČR a zároveň vyhlášen jako dlouhodobě nejpovedenější design snowboardu - VERY LIMITED!

No a dost bylo času na nostalgický žvásty, nasávání snowboardové atmosféry a sbírání dárků, šlo se na plac! Od půlnoci totiž začli vztekle tavit gramce tradičně legendy brněnského DJingu s jejich show. Kdo? QUESTABLISTS CREW! Kdo? DJ Mehdi a DJ Five!

Ty pak svou energickou show plnou moderního mixu raggae, latiny a hiphopu vystřídal United Flavour Soundsystem & Ucee. Tančilo se divoce!

No a celou tuhle divočinu završila další brněnská legenda na malé stagei DJ Javas svým nabitým Tech-house mixem.

Co se dělo pak vědí už jen duchapřítomní...

Velký díky patří našim sponzorům, kterými byli Gravity snowboardsArbor snowboardsNidecker SnowboardsHorsefeathersDCVansNitro snowboardsOakleyQuiksilverRoxy a Nugget!

Ještě jednou díky všem, vidíme se na kopci!

Další fotky od Radeka Mauera:

Na celou fotogalerii se mrkněte na blogu SNOWBOARD ZEZULA.

VIDEO:

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny

V dnešní době kdy je trh doslova plný všech možných freestylových prken je obzvláště náročné vybrat si to správné prkno pro vás. A proto vám přinášíme náš výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny, které seženete na našem českém trhu. Tak na to koukněte a třeba vám to pomůže s výběrem vašeho nastávajícího miláčka.

X Games v Aspenu 2020 už mají první snowboardové medailisty!

V americkém Aspenu už jsou v plném proudu letošní X Games 2020 a svět už zná první dva zlaté medailisty ve snowboardových kategoriích! Pojďte se s námi rychle podívat, kdo letos kraloval snowboardovému Big Airu žen a snowboardové SuperPipe mužů.

Vyraž v březnu na legendární Nitro Camp Rejdice

Od Záji nám do redakce dorazila pozvánka na legendární Nitro Camp Rejdice, kterým prošla snad celá česká snowboardová scéna. O tom, že legendární bude i tenhle ročník není pochyb, protože na vyladěný park dohlédne sám Zája a o coaching se postará nabitá parta! Více info přímo od Záji níže.