SNOWBOARD ZEZULA Christmas party otřásla brněnským klubem Fléda!

V pátek 6.12 proběhla SNOWBOARD ZEZULA Christmas Party 2019 v brněnském klubu Fléda. Podle videa a fotek za to brněnská parta opět slušně vzala a odstartovala tak suprově letošní zimní sezónu. Pojďme se na to podívat!

My jsme se mejdanu bohužel nemohli zúčastnit, takže necháme vyprávět tenhle příběh naše parťáky ze SNOWBOARD ZEZULA, kteří vše doplňují ještě fotkami a videem:

Páteční Fléda se proměnila v jedno velký snowboardový mejdlo. Sešla se komunita srdcařů, potkávačky starých známých, nostalgický vzpomínání u pivka, friendly nálada a spousta rohlíků od ucha k uchu. Prostě pohodová atmoška tady nechyběla, a to je to, proč nás nikdy neomrzí takovou akci alespoň jednou za rok zopakovat.

Párty začala projekcí videí, kterou odstartoval nový snímek od Ambition Snowskates, Encore. Následovaly SNOWBOARD ZEZULA Team riders edits v podobě Season Edit Samuela Jaroše a Porkert Bros Saalbach Night Session. Nechyběl ani nejnovější streetový počin od Arbor Snowboards, Folklore. Posledním a hlavním filmem projekce bylo nadčasový full lenght video Nitro Snowboards OFFLINE!

Následovala snowboardová tombola o kterou je každoročně velký zájem. Kdo by taky nechtěl Horsefeathers bundu, která je pro modelem jednoho z nejlepších snowboardistů planety, Tylera Chorltona. Snowboard Arbor, Gravity, nebo vázání Flow a Nitro. Bezpečnostní prvky v podobě helem od Oakley, Quiksilver a Roxy, který byly cestou domů skutečně k nezaplacení. Zahřála i bunda Nugget spolu se spoustou nákrčníků a ponožek Stance. Kecky si mohl s ledovým klidem prošoupat na parketu, protože byla hromada nových od Vans a DC.

Hlavním klenotem večera byl snowboard Nidecker Liberty, který je jediný v ČR a zároveň vyhlášen jako dlouhodobě nejpovedenější design snowboardu - VERY LIMITED!

No a dost bylo času na nostalgický žvásty, nasávání snowboardové atmosféry a sbírání dárků, šlo se na plac! Od půlnoci totiž začli vztekle tavit gramce tradičně legendy brněnského DJingu s jejich show. Kdo? QUESTABLISTS CREW! Kdo? DJ Mehdi a DJ Five!

Ty pak svou energickou show plnou moderního mixu raggae, latiny a hiphopu vystřídal United Flavour Soundsystem & Ucee. Tančilo se divoce!

No a celou tuhle divočinu završila další brněnská legenda na malé stagei DJ Javas svým nabitým Tech-house mixem.

Co se dělo pak vědí už jen duchapřítomní...

Velký díky patří našim sponzorům, kterými byli Gravity snowboardsArbor snowboardsNidecker SnowboardsHorsefeathersDCVansNitro snowboardsOakleyQuiksilverRoxy a Nugget!

Ještě jednou díky všem, vidíme se na kopci!

Další fotky od Radeka Mauera:

Na celou fotogalerii se mrkněte na blogu SNOWBOARD ZEZULA.

VIDEO:

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Maťa Matula (Molnárová): Od freestyle snowboardingu k józe

Maťa Matula (dříve Molnárová) je slovenská riderka, která patří do československé snowboardové scény už dlouhá léta. Leckdo možná ví, že se Maťa před pár lety odstěhovala se svojí rodinkou do rakouského Tyrolska, kde s manželem (a skvělým freeskierem) Patrikem vychovávají syna Mathiase. Maťa má tak tyrolské Alpy doslova na dosah. Nedávno se ale ponořila do světa jógy a právě o propojení snowboardingu a jógy je tohle její povídaní.

Holky společně zashredily na akci Divastation - report, fotky a video

Ještě dříve, přesně v tu pravou chvíli, než se celý svět odebral do karantény, se na Mísečkách ve Špindlu odehrála akce Divastation by Female Shred & Burton Prague. Celý happening byl určený pro české snowboardistky, které si na místo dorazily užít pohodovou atmosféru a pořádně společně poshredit. Teď už slovo předáváme Kláře Janíkové, která vás ve svém reportu vezme na místo dění.

FreerideTV: Na pokec s Mikim Pajerem

Po MČR ve slopestylu ve Vítkovicích a před vypuknutím pandemie Koronaviru jsme si k nám do FreerideTV na pokec pozvali českého Burton team ridera Mikiho Pajera. Řeč byla o... snowboardingu. Probrali jsme MČR, ježdění v Laaxu, Burton hardware a další věci kolem Mikiho života.