FIAT Nine Knights 2013 bude fotit Jan Kasl

Před několika dny jsme vás informovali o možnosti se stát oficiálním fotografem skvělé a jedinečné akce FIAT Nine Knights, která se letos uskuteční ve středisku Livigno. Nyní už známe výsledky a máme velikou radost.

Killer Loop Photo Qualification, jak byla soutěž pro fotografy nazvaná, vyhrál český fotograf Jan Kasl  (http://nineknightsmtb.com/jan-kasl-cz/), který tak porazil více než čtyřicítku soupeřů.  Bude mít tak jedinečnou šanci ukázat svůj talent na jedinečné trati, kde bylo použito více než 100m3 dřeva, nespočtu tun hlíny a více než měsíc usilovné práce. Andi Wittmann a jeho parta z Balzamico Trail Design opět udělali neskutečnou trať, kde nechybí ani hrad zvaný "II Castello" .  Diváci neuvidí jezdce jen v závodní den, ale i 5.9.během nočního focení.

Krom českého fotografa Jana Kasla se na závodě předvede i český rider Tomáš Zejda. Kdo dál se tohoto eventu zúčastní?