Mapa wakeparků v Česku a na Slovensku!

Chceš si zkusit wakeboading nebo vodní lyžování a nevíš který vodní vlek je od tebe nejblíž? Přesně proto jsme vytvořili mapu, která ti ukáže všechny wakeparky v České republice a na Slovenku! U každého areálu navíc najdeš podrobnější informace o tom, co nabízí. Dozvíš se tak, jestli vlek má půjčovnu, jestli tam zabavíte své děti nebo kde si můžete dát dobrý oběd. Nesmí chybět ani fotky z místa, přesná adresa nebo odkazy na sociální sítě. Prostě to důležité co potřebuješ vědět před tvým odjezdem se dozvíš tady!

Česko - velké vleky

Pojmem "velký vlek" není úplně přesný a ideální, ale v našem světě ho používají skoro všichni. Představ si pod tím areál, kde najdeš vodní vlek, který má 4 a více sloupů a může na něm najednou jezdit několik lidí. Často se jedná o velké areály, kde můžeš najít i další takzvané "malé vleky", které mají dva sloupy, jezdí na nich vždy jeden člověk a často se používají na učení základů. To ale není vždy podmínkou, takže se určitě podívej do detailu daného areálu, než vyjedeš.


Česko - malé vleky

V této sekci najdeš areály, které se skládají z jednoho nebo více "malých vleků". Také se jim říká vleky typu 2.0, což určuje, že mají dva sloupy, mezi kterými wakeaři jezdí tam a zpátky. Takové vleky jsou ideální na učení základů, ale většina z nich má i překážky, na kterých se vyřádí i ti nejlepší z nás. Kvůli tomu, že na jednom vleku může v danou chvíli jezdit jenom jeden člověk, tak je důležité si dopředu zjistit, jestli není nutné se do areálu dopředu rezervovat. Zase to všude není stejné, takže se určitě podívej do detailu vleku.

Slovensko - velké + malé vleky

Máte nějaké dotazy?