Chytré sportovní hodinky Amazfit T‑Rex Pro vás podrží při jakékoliv akci

Snowboarding, freeskiing, surfing nebo kiteboarding jsou sporty často se odehrávající v nehostinných přírodních podmínkách, a proto je fajn mít u sebe něco, na co se dá spolehnout. V tom vám mohou pomoci nové chytré sportovní hodinky Amazfit T-Rex Pro, které vám díky svým přednostem zajistí, že se z hor nebo z vody vždy budete vracet s vědomím dobře změřeného sportovního výkonu.

Amazfit T-Rex Pro

Mezi ty největší výhody samotných hodinek patří odolný design s patnácti vojenskými certifikáty, voděodolnost 10 ATM, až 18denní výdrž baterie, měření saturace kyslíku v krvivysoce přesné určení polohy a schopnost monitorovat více než 100 sportovních aktivit včetně snowboardingu, skateboardingu nebo lyžování.

Hodinky Amazfit T-Rex Pro najdete za super cenu 4 499 Kč na e-shopu Amazfit.cz

Odolnost na úrovni vojenského standardu

Hodinky disponují silným a spolehlivým designem odolávajícim drsnému prostředí při zachování nízké hmotnosti pouhých 59,4 gramů. Jejich odolnost je potvrzena splněním patnácti předpisů vojenského standardu MIL-STD-810G. Během testů byly hodinky Amazfit T-Rex Pro vystavovány nízkému tlaku, vysokému tlaku, nízké teplotě, vysoké teplotě, teplotním rázům, námraze, písku, prachu, slané mlze, dešti, vlhkosti, nárazům, výbušné atmosféře a dalším nehostinným podmínkám.

K čemu je vojenský standard?
Existuje proto, aby bylo zajištěno, že produkty splňují specifické požadavky pro různé účely související s obranou. Výrobky certifikované podle vojenských standardů jsou navrženy, vyrobeny a testovány tak, aby snadno zvládly náročné podmínky. To je důvod, proč se společnosti napříč všemi průmyslovými odvětvími obracejí na MIL-STD-810G, aby ověřily robustnost svých výrobků.

Díky ověřené voděodolnosti 10 ATM, odpovídající vystavení tlaku 100 metrové hloubky po dobu 10 minut, nemusíte mít strach věnovat se s hodinkami vodním aktivitám dle svých libostí. 

Profesionální společník pro venkovní sporty

Díky systému quad-GNSS si můžete být jisti, že se s hodinkami v přírodě neztratíte. Tento systém v překladu znamená kombinaci čtyř navigačních satelitních systémů- GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo. Barometrický výškoměr a kompas poté sehraje svojí významnou roli v horách při sportech jako je horolezení, či skialpinismus.
AMOLED always-on displej zajistí, že na svá data na hodinkách uvidíte za jakýchkoliv podmínek.

Hodinky Amazfit T-Rex Pro najdete za super cenu 4 499 Kč na e-shopu Amazfit.cz

Komplexní monitorování zdraví a sportovních aktivit

Hodinky začnou pohyb zaznamenávat automaticky díky ExerSense™ AI enginu pro pohybové vzory založeném na velkých objemech sportovních dat. Funkce FirstBeat poté zajistí analýzu výkonu pro hodnoty VO2max, stresu, zotavení a cvičení. AI měření saturace kyslíku v krvi pomocí OxygenBeats™ změří hladinu kyslíku v krvi vždy, když se začnete cítit špatně. Také vám hodinky automaticky připomenou, abyste se otestovali ve chvíli, kdy detekují změnu nadmořské výšky. Monitorování kvality spánku SomnusCare™ zaznamená celkovou dobu spánku, lehký, hluboký i REM spánek, abyste pochopili svůj spánkový režim. Dokonce zaznamená i více než 20minutová zdřímnutí během dne. Systém hodnocení zdraví huami-PAI™ (Personal Activity Intelligence) převede vaši srdeční frekvenci a další osobní údaje do jediného skóre. Optický PPG senzor BioTracker™ druhé generace poskytuje vysoce přesné nepřetržité měření srdečního tepu s klidovým srdečním rytmem, zónami srdečního tepu a varováním před vysokou srdeční frekvencí.

Další funkce

 • Upozorní vás časovačem, stopkami, budíkem, upozorněním na příchozí hovory, textové zprávy, aplikace, kalendáře a další vlastní události.

 • Sledování vašich každodenních aktivit pomocí počítání kroků, kalorií, vzdálenosti a aktivních hodin vám dá další motivaci k aktivitě.

 • Upozorní vás, když jste příliš dlouho neaktivní.

 • Zkontrolujte předpověď počasí na celý týden přímo z vašeho zápěstí.

 • Pomocí funkce Najít můj telefon snadno dohledáte svůj chytrý telefon.

 • Ovládejte během cvičení hudbu přes Bluetooth přímo z vašeho zápěstí, aniž byste museli telefon vytáhnout
  z kapsy.

Barevnost

Hodinky Amazfit T-Rex Pro najdete za super cenu 4 499 Kč na e-shopu Amazfit.cz

Technické specifikace

 • Obrazovka: 1,3" AMOLED displej, rozlišení 360 × 360, always-on displej
 • Dotykový displej: Tvrzené sklo + povlak proti otiskům prstů
 • Materiály řemínku: Silikon s metalickým nátěrem a TPU
 • Šířka řemínku: 22 mm
 • Délka řemínku: 122 mm (dlouhá verze), 78 mm (krátká verze)
 • Materiál těla hodinek: Vysoce pevný polymerní materiál 
 • Rozměr ciferníku: 47,7 × 47,7 × 13,5 mm
 • Hmotnost: Přibl. 59,4 g (s řemínkem)
 • Konektivita:  Bluetooth 5.0 BLE
 • Kapacita baterie: 390 mAh lithium-ion polymerová baterie (typická hodnota)
 • Výdrž baterie: Běžné používání: až 18 dní; Náročné používání: až 9 dní; Při neustále zapnuté GPS: až 40 hodin.
 • Doba nabíjení: 1,5 hodiny
 • Stupeň hydroizolace: Certifikace 10 ATM (hloubka vody do 100 metrů)
 • Poloha:  GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo
 • Senzory: BioTracker™ PPG Bio-Tracking Optical Sensor, 3osý snímač zrychlení, 3osý snímač gyroskopu, geomagnetický senzor, senzor okolního světla, barometrický výškoměr
 • Příslušenství: Magnetický nabíjecí stojan, uživatelská příručka
 • Podporovaná zařízení:  Android 5.0 nebo iOS 10.0 a vyšší
 • Aplikace: Zepp

Další zajímavé články

Konnor Ralph přichází s druhým pokračování série Cut Loose

Americkrej reprezentant Konnor Ralph má venku druhej díl videí Cut Loose...

Akce Horsefeathers Sneak The Tweak otevřela snowpark na Mölltalu!

Nový snowpark na rakouském ledovci Mölltaler Gletscher slavnostně otevřela akce Horsefeathers Sneak the Tweak!

Legenda zvaná Finbreaker - Riversurfový závod 2.0

Prknoskluzové lokální i nelokální, surfařské podskupiny oceánské i říční, zkušení i začínající. Nespočet sympatických osobností spojí své surfy v boji proti vltavskému Bossovi. Bažiňák FINBREAKER prošel od loňska značnou evolucí, nabrousil zuby a bude na co koukat. To ano..