Full movie: "La mer, le vent et le cerf-volant

F-one měl vždy super movie. To že videa teď vycházejí pod Manerou která je F-one součástí na tom nic nemění.

Od Manery můžeme poslední dobou vidět super krátký kitový movie. Minulý rok to byla třeba Kamchatka. Letošní pandemie a omezení cestování ale donutilo Paul SerinMaxime Chabloz k přehodnocení plánů a zůstaly v domovské Francii. O tom jak si to užili se přesvědčete sami!

Režisér: Olivier Sautet
Kamera: Robin Christol - Olivier Sautet
Fotograf: Matt Georges

Riders: Paul Serin / Maxime Chabloz / Jules Chollet / Lazare Gournay / Etienne Lhote / Oscar Perrineau / Bruno Semat

Přeneste se nachvíli do Francie a pro pohodlí si nezapomeňte zapnout CZ titulky!

Text

Lukas "hodí" Doležal
Další články autora

Další zajímavé články

Cookovou úžinou na foilu!

Justin a Brian, dva borci, co se rozhodli zrealizovat přejezd přes Cookovu úžinu mezi Severním a Jižním ostrovem Nového Zélandu. Zatím se na to nikdo neodvážil, snad jen plavec a držitel světového rekordu Phil Rush, který tuto úžinu přeplaval několikrát. Justina s Brianem jsme vyzpovídali a na jejich záznam z přejezdu se můžete u nás těšit.

Nejhledanější výrazy roku 2020

S přelomem roku 2020/2021 jsme připravovali článek na téma 10 top historických momentů, které ovlivnily kiting tak, jak jej známe dnes. Při rešerši jsme ale narazili na něco lepšího. Spolu s partnerem, kterého jsme si schovávali na jiný výstup, jsme do monitoringu sociálních sítí a online světa zadali klíčová slova (opravdu veliký rozsah témat) okolo kitingu hledaných z českých adres. A nestačili jsme se divit, co jsme letos nejčastěji vyhledávali!