Full movie: "La mer, le vent et le cerf-volant

F-one měl vždy super movie. To že videa teď vycházejí pod Manerou která je F-one součástí na tom nic nemění.

Od Manery můžeme poslední dobou vidět super krátký kitový movie. Minulý rok to byla třeba Kamchatka. Letošní pandemie a omezení cestování ale donutilo Paul SerinMaxime Chabloz k přehodnocení plánů a zůstaly v domovské Francii. O tom jak si to užili se přesvědčete sami!

Režisér: Olivier Sautet
Kamera: Robin Christol - Olivier Sautet
Fotograf: Matt Georges

Riders: Paul Serin / Maxime Chabloz / Jules Chollet / Lazare Gournay / Etienne Lhote / Oscar Perrineau / Bruno Semat

Přeneste se nachvíli do Francie a pro pohodlí si nezapomeňte zapnout CZ titulky!

Text

Lukas "hodí" Doležal
Další články autora

Další zajímavé články

Chytré sportovní hodinky Amazfit T‑Rex Pro vás podrží při jakékoliv akci

Snowboarding, freeskiing, surfing nebo kiteboarding jsou sporty často se odehrávající v nehostinných přírodních podmínkách, a proto je fajn mít u sebe něco, na co se dá spolehnout. V tom vám mohou pomoci nové chytré sportovní hodinky Amazfit T-Rex Pro, které vám díky svým přednostem zajistí, že se z hor nebo z vody vždy budete vracet s vědomím dobře změřeného sportovního výkonu.

Střední škola kitingu! Worldclassacademy

Představte si, že byste se vydali na střední školu, která cestuje po nejlukrativnějších kitesurfových destinacích světa, každý den po 6-8 hodinách v lavicích, které jsou často někde ve stínu palem, se vydáte kiteovat. O víkendech se pak můžete těšit na poznávání různých kulturních památek, nebo se podílet na projektech, které podporují místní komunitu. Zdá se vám to jako sen?