GKA Distance Battle

Současná opatření nám téměř znemožnila kitování a s ním spojené cestování. I to byl důvod proč GKA world tour pro letošek zrušila celou sérii světového poháru ve twin-tip freestyle a strapless freestyle. Ale jako náhradu přišla s GKA Distance Battle. O co jde? Jak probíhá? Sleduj aktuálně on-line přímý přenos.

GKA Distance Battle

Celá série sice zrušená byla ale to by znamenalo pro všechny startující, že přijdou opravdu o všechny závody. Tým GKA přišel s náhradou. Všichni nominovaní měli během léta natoči a zaslat videa se svými závodními výkony. Jednotlivé battle se začli odehrávat před pár dny a dnes můžete sledovat semifinále můžů i žen.

Určtě je super, že se alespoˇněco takového koná a můžete se alepsoň nachvíli přesnout do závodů prostředníctvím obrazovek. 

Mimo to nezapomeňte fandi naší Paule Novotné. 

začátek 8.10. - 20:00

Finále strapless freestyle - záznam 

Další zajímavé články

Rozhovor s Andreyem Toddem a sobotní Rozkoš

Poslední víkend foukalo téměř na celém území ČR a i my jsme vyrazili na Rozkoš užít si trochu volnosti na vodě. Zároveň jsme se domluvili s Adreyem Toddem na rozhovoru a mimo to se na Rozkoši jel i závod Českého poháru v kiteboarding v disciplínách freestyle a hydrofoil race.

Surf games na "Nojzíku" & Formula kite na Traunsee

Minulé dva týdny byly ve znamení dvou velkých kitových akcí v blízkosti českých hranic. S ohledem na aktuální situaci okolo Covidu se tak závodůchtivým kiterum nabídly 2 možnosti, jak porovnat své síly s ostatními v optimálních podmínkách.

Rakouská kite scéna

Pojďme se podívat k naším sousedům, kde to i přes veškeré letošní komplikace kolem Covid celkem lítá, alespoň v poslední době. Zatím co u nás podmínky na pořádání závodů většinou moc nevychází, obzvlášť pak v létě, tak v Rakousku je to na některých jezerech krapet lepší.