GKA Distance Battle

Současná opatření nám téměř znemožnila kitování a s ním spojené cestování. I to byl důvod proč GKA world tour pro letošek zrušila celou sérii světového poháru ve twin-tip freestyle a strapless freestyle. Ale jako náhradu přišla s GKA Distance Battle. O co jde? Jak probíhá? Sleduj aktuálně on-line přímý přenos.

GKA Distance Battle

Celá série sice zrušená byla ale to by znamenalo pro všechny startující, že přijdou opravdu o všechny závody. Tým GKA přišel s náhradou. Všichni nominovaní měli během léta natoči a zaslat videa se svými závodními výkony. Jednotlivé battle se začli odehrávat před pár dny a dnes můžete sledovat semifinále můžů i žen.

Určtě je super, že se alespoˇněco takového koná a můžete se alepsoň nachvíli přesnout do závodů prostředníctvím obrazovek. 

Mimo to nezapomeňte fandi naší Paule Novotné. 

začátek 8.10. - 20:00

Finále strapless freestyle - záznam 

Další zajímavé články

Chytré sportovní hodinky Amazfit T‑Rex Pro vás podrží při jakékoliv akci

Snowboarding, freeskiing, surfing nebo kiteboarding jsou sporty často se odehrávající v nehostinných přírodních podmínkách, a proto je fajn mít u sebe něco, na co se dá spolehnout. V tom vám mohou pomoci nové chytré sportovní hodinky Amazfit T-Rex Pro, které vám díky svým přednostem zajistí, že se z hor nebo z vody vždy budete vracet s vědomím dobře změřeného sportovního výkonu.

Střední škola kitingu! Worldclassacademy

Představte si, že byste se vydali na střední školu, která cestuje po nejlukrativnějších kitesurfových destinacích světa, každý den po 6-8 hodinách v lavicích, které jsou často někde ve stínu palem, se vydáte kiteovat. O víkendech se pak můžete těšit na poznávání různých kulturních památek, nebo se podílet na projektech, které podporují místní komunitu. Zdá se vám to jako sen?