Kite Life TV - 1 díl

První díl Kite Life TV nás na začátku přenese za krátkým ohlédnutím do historie kitingu. Pak se zajedeme ohřát do prosluněné Sicílie a podíváme se jak se žije kiterům u největší kite laguny v Evropě - Lo Stagnone. Nebude chybět i trocha místní kultury a kuchyně.


Další díly Kite Life TV najdete tady u nás na webu.

Natočil & sestříhal

Miloslav Reiterman
Další články autora

Další zajímavé články

Chytré sportovní hodinky Amazfit T‑Rex Pro vás podrží při jakékoliv akci

Snowboarding, freeskiing, surfing nebo kiteboarding jsou sporty často se odehrávající v nehostinných přírodních podmínkách, a proto je fajn mít u sebe něco, na co se dá spolehnout. V tom vám mohou pomoci nové chytré sportovní hodinky Amazfit T-Rex Pro, které vám díky svým přednostem zajistí, že se z hor nebo z vody vždy budete vracet s vědomím dobře změřeného sportovního výkonu.

Střední škola kitingu! Worldclassacademy

Představte si, že byste se vydali na střední školu, která cestuje po nejlukrativnějších kitesurfových destinacích světa, každý den po 6-8 hodinách v lavicích, které jsou často někde ve stínu palem, se vydáte kiteovat. O víkendech se pak můžete těšit na poznávání různých kulturních památek, nebo se podílet na projektech, které podporují místní komunitu. Zdá se vám to jako sen?