Lehký a výkonný, to je nový dron DJI Air 2S!

Pokud už nějakou dobu přemýšlíte o koupi dronu, tak vám to dnes trošku ulehčíme. Firma DJI uvedla na trh nový dron DJI Air 2S, který je tou správnou volbou na cestování. Díky jeho skladnosti, váze a funkcím už vám nebude bránit ve sbírání dokonalých záběrů vůbec nic!

DJI Air 2S

Dovolte nám tento nový dron trošku představit. Jedná se o novinku z řady DJI Air, což je skupina dronů o velice skladné velikosti, za skvělé peníze a zároveň si udržuje vysokou kvalitu použitých technologií. Nový dron DJI Air 2s je upgradem modelu DJI Mavic Air 2. Oproti svému předchůdci dostal větší CMOS senzor o velikosti 1-palce a o stupeň vyšší řadu použitých technologií. Velikost dronu ve složeném stavu je pouhých 18 × 9,7 × 7,7 cm a váha 595 g, což z něj dělá dokonálého společníka na cestování. Ve vzduchu s ním můžete létat a hledat dokonalé kompozice až po dobu 31 minut a to i při větru okolo 10 m/s. Pokud teda hledáte zábavnou hračku na cestování díky, které si zpět domů přivezete ohromující záběry plné barev v rozlišení až 5.4K, tak není na co čekat!

Dron DJI Air 2S najdete za cenu 26 990 Kč na e-shopu DJIshop.cz

Velký svět, velký senzor

Dron je vybaven 1-palcovým, 20 megapixelovým obrazovým snímačem CMOS s vysokým dynamickým rozsahem a velice přesnou barevnou reprodukcí. S těmito předpoklady už ani tmavější scéna nebude žádný problém.

Jedna miliarda barev

Plně se ponořte do všech odstínů kolem Vás. 10-bitový Dlog-M barevný profil zvládne nahrávat až 1 miliardu barev a při tom zanechá veškeré male detaily!

Foťte RAW

Fotografie ve formátu RAW s vysokým dynamickým rozsahem až 12.6 stop zachytí dostatek vizuálních informací v každé scéně, i když jsou světelné podmínky špatné nebo příliš složité. Formát RAW převážně poskytuje více možností v post-procesu, což dodává tvůrcům vonější ruku při dosahování té pravé vysněné fotografie.

Inteligentní HDR

Technologie inteligentní HDR automaticky sloučí několik fotografií, čímž zvýší dynamický rozsah bez nutnosti úprav v post-procesu. To znamená, že jemné detaily ve stínech i ve světlých místech zůstanou a vytvoří bohatší obraz s větší hloubkou.

Dron DJI Air 2S najdete za cenu 26 990 Kč na e-shopu DJIshop.cz

Hyperlapse a panorama

Zrychlete čas a pohyb jedním stiskem a vytvořte úžasný hyperlapse záběr. Pokud pro vás bude scéna příliš malá, tak díky funkci panormatické fotky můžete zachytit daleko větší a detailnější snímek.

Chytré funkce, perfektní snímky

MasterShots a FocusTrack bez problémů udělají filmové záběry z každého dobrodružství.

Představujeme MasterShots! Další evoluce chytrého režimu QuickShots. MasterShots je pokročilá bezpilotní funkce, která dokáže vytvořit ty nejlepší záběry na jakémkoliv místě, a to pouze jedním klepnutím. Jednoduše vyberte Váš subjekt, a dron bude natáčet, zatímco bude provádět deset různých manévrů. Celou dobu si udrží subjekt uprostřed záběru a vytvoří krátkou filmovou sekvenci.

Spotlight 2.0 - Kamera zůstává vycentrovaná na subjekt, zatímco letíte do spirály a nebo zachytáváte záběry zblízka. Funkce zoom take dovoluje udělat čisté záběry z bezpečné vzdálenosti.

ActiveTrack 4.0 - Hladce sledujte svůj subjekt, zatímco se dron sám vyhýbá překážkám. I když subjekt na chvilku ztratíte, můžete rychle pokračovat v sledování během letu.

Point of Interest 3.0 - Jednoduše vytvořte videa létáním v perfektním kruhu, zatímco je Váš subjekt držen uprostřed záběrů.

Dron DJI Air 2S najdete za cenu 26 990 Kč na e-shopu DJIshop.cz

Méně strachu, více objevování

Kombinace přenosnosti, bezpečnosti a autonomních technologií v praxi znamená, že se nemusíte strachovat ale můžete prostě v klidu létat. Vezměte DJI Air 2S do nebe sebevědomě, při každém letu.

Snímání okolního prostředí

DJI Air 2S je schopný vnímat prostředí kolem sebe ve čtyřech směrech: nahoru, dolu, dopředu a dozadu. Algoritmy pro pokročilý systém asistence pilota (APAS 4.0) byly ještě zdokonaleny, což znamená, že se dron v klidu vyhne překážkám i ve složitějších scénářích a vyšších rychlostech.

OcuSync 3.0 přenos

DJI Air 2S disponuje nejpokročilejší technologií přenosu obrazu, kterou DJI kdy představilo. O3 (OcuSync 3.0) dokáže přenášet ultra čistý a spolehlivý obraz pokaždé, kdy vzlétnete, a to ještě dál než kdy předtím. Přenos videa až na 12 km a to v rozlišení 1080p.

Bezpečnější nebe s ADS-B

 Dron poskytuje dodatečnou vrstvu vzdušné bezpečnosti díky bezpečnostním systémům AirSense. Ty poskytují letové souřadnice z letadel a vrtulníků ve Vašem okolí, zobrazují tyto stroje na mapě a poskytují zvukové a vizuální upozornění skrze aplikaci DJI Fly, abyste mohli udržet svého drona v dostatečné vzdálenosti.

Fly More Combo

Fly More Combo obsahuje dronhub na nabíjení baterií, brašnu přes rameno, set ND filtrů, tři letové baterie a další praktické doplňky, díky kterým můžete cestovat bez omezení a s jistotou, že máte dostatek energie na dlouhé hodiny létání.

Dron DJI Air 2S v rozšíření Fly More Combo najdete za cenu 34 990 Kč na e-shopu DJIshop.cz

Samozřejmě na e-shopu DJIshop.cz najdete daleko více dronů od firmy DJI.

Další zajímavé články

Jarní Park City s Thibaultem Magninem

Jedna jarní rychlovka z Park City. V hlavní roli Thibault Magnin...

Betterpark Hintertux pofrčí do 4. června

Potřebuješ na sníh? Betterpark na Hintertuxu ještě pojede do konce příštího týdne...

Jiberish crew nabízí druhou epizodu série Director's Cut

OD pánu ze značky JIberish dorazilo druhé pokračování nový websérky Director's Cut...