Lukáš a Monika dali výpověď

Lukáš a Monika , učitel a doktorka z Jihlavy. 

Rozhodli se, že těchto 12 měsíců bude jejich. 

Už jsou v půlce. 

  • Řecko
  • Egypt
  • Brazílie
  • Slovensko
  • Filipíny

Sledujte jejich příběh. Pokud budete mít na ně nějaké dotazy a úkoly, pište do komentářů!

Další zajímavé články

Pegas REVO, Gruzie a roušky... co to má vše společného?

Letošní zima byla vyhlížena s velkým očekáváním. Kromě vyplnění pranostik o množství vrabců v říjnu a tak podobně, přicházel také na trh nový model draka vlastní výroby za což vděčíme našemu společnému jmenovateli, nenápadnému gentlemanovi z pražské Budějárny Petru Šlapalovi. Co čert nechtěl, nové Revo se narodilo do zimy, během níž se jezdilo více na landu a na vodě než na sněhu...

Kdybysme jeli dneska znova, uděláme všechno jinak!

Navštívili jsme v Jihlavě Monču a Lukáše právě po návratu z druhé etapy cest kolem světa. Při domlouvání srazu jsme se domluvili na návštěvě u Žižlavských/Javorků doma. S letošní zimou se rozhodli vypořádat po svým a tak bydlí v ulici Zimní. Mrkněte na rozhovor, který jsme spáchali po výletu do Brazílie a Filipín a před poslední etapou do Dominikány. Nejen, že nás baví, s jakou lehkostí žijou, ale i jakou mají mezi sebou "špičku" :-) A o tom, že jdem ke kiterům domů, svědčí stylová jmenovka na bytových dveřích.

Tarifa a její kitespoty

Vydejte se s námi do Evropské mekky kiteboardingu na Tarifu - autem a obytkou na úžasné spoty. Tomáš s přítelkyní Karolínou objevovali kitespoty kolem celé Tarify, tak to pojďte omrknout ať víte kam vyrazit na další kitetrip.