Nejhledanější výrazy roku 2020

S přelomem roku 2020/2021 jsme připravovali článek na téma 10 top historických momentů, které ovlivnily kiting tak, jak jej známe dnes. Při rešerši jsme ale narazili na něco lepšího. Spolu s partnerem, kterého jsme si schovávali na jiný výstup, jsme do monitoringu sociálních sítí a online světa zadali klíčová slova (opravdu veliký rozsah témat) okolo kitingu hledaných z českých adres. A nestačili jsme se divit, co jsme letos nejčastěji vyhledávali!

Rozdělili jsme výsledky na dle média - Facebook a Google. Co jste vyhledávali nejčastěji najdete v seznamech níže sestupně. Nejbližší shody (přehozená klíčová slova nebo stejný cíl vyhledávání) jsme sečetli. Některé položky jsou celkem pochopitelné, ale občas jsme se nestačili divit. Třeba obrovské potíže kiterům činí napsat FLYSURFER - více než třetina vyhledávání byla na "FYLSURFER". Tak - co to o nás vypovídá? :-)

Facebook

 1. spolujizda kite
 2. egypt covid podminky
 3. flysurfer sonic
 4. paula novotna
 5. rozkos predpoved
 6. duotone kurz
 7. levitaz hydrofoil
 8. duotone wing
 9. kite bazar
 10. flysurfer gopro
 11. kite zavod moldava
 12. ragnarok 2020
 13. rozhovor felix kersten
 14. cabrinha video
 15. brazilie kite

Google

 1. kite bazar
 2. egypt Covid test
 3. egypt kde kitovat
 4. wing surf
 5. flysurfer cena
 6. jak vybrat velikost draka
 7. palava kite
 8. poukaz kite
 9. paula novotna foto
 10. rujana ubytka
 11. oprava kite
 12. největší kite závod norsko
 13. jak prkno na kite
 14. dvtv kiting
 15. gps na kiting

No a nad rámec žebříčků výše jsme našli i takovéhle perly, které lidi do vyhledávání sypali (evidentní překlepy neřešíme): 

Lukas Vogltans, kite Ozón, hydrofon, kiteriding, kajting, nepryletel kitebag, sdiet aaron hadlow, kite servis moldava, hodinovy kurz kiting cena, petr slavik pegas, harakyry, goupro, fylsurfer, povinnosti instruktora, kite el. draty, batuzek na draka, dynamický rozsah levitaz,  pojisteni plati pri alkohol a nakonec to nejneuvěřitelnějši - grapa marina stagnone :D

Další zajímavé články