Rozhovor s Andreyem Toddem a sobotní Rozkoš

Poslední víkend foukalo téměř na celém území ČR a i my jsme vyrazili na Rozkoš užít si trochu volnosti na vodě. Zároveň jsme se domluvili s Adreyem Toddem na rozhovoru a mimo to se na Rozkoši jel i závod Českého poháru v kiteboarding v disciplínách freestyle a hydrofoil race.

Rozhovor s Adreyem, nejen o kitingu

Andrey Todd

  • žije v ČR ,původem Bělorusko
  • učil v  kite4fun, nyní pracuje pro Snowboardel
  • nejvíc jezdí wakestyle

Český pohár v kiteboardingu, Rozkoš

Asi nějaký z bohů musel nad kitery přimhouřit oko, když viděl, že se na nás chystají další doby klidu. Zřejmě se tak tento víkend stal posledním závodním, který se podařilo odjet. Jak se vyjádřilo spousta riderů, bylo škoda, že se do závodního dne nevešly rozjížďky na twintipu. Je rozhodně super a dobrým trendem, že tu nějaké závody jsou, byť asi pro omezenou skupinu pokročilých foilistů a freestylerů, ale věříme, že se najdou i pořadatelé, kteří, budou dělat sranda akce pro amatérské jezdce a zaplní mezeru mezi výkonnostními jezdci na foilech a amatéry, kteří třeba poprvé v životě zkusí závod. 

VÝSLEDKY

Freestyle

  1. Martin Přibyl 
  2. Andrey Todd
  3. Jindřich Houštěk (Piškot)

Hydrofoil race

  1. Míra Schutz
  2. JIndřich Houštěk (Piškot)
  3. Martin Přibyl 

Otázky a text

Miloslav Reiterman
Další články autora

Rozhovor

Lukas "hodí" Doležal
Další články autora

Další zajímavé články

Chytré sportovní hodinky Amazfit T‑Rex Pro vás podrží při jakékoliv akci

Snowboarding, freeskiing, surfing nebo kiteboarding jsou sporty často se odehrávající v nehostinných přírodních podmínkách, a proto je fajn mít u sebe něco, na co se dá spolehnout. V tom vám mohou pomoci nové chytré sportovní hodinky Amazfit T-Rex Pro, které vám díky svým přednostem zajistí, že se z hor nebo z vody vždy budete vracet s vědomím dobře změřeného sportovního výkonu.

Střední škola kitingu! Worldclassacademy

Představte si, že byste se vydali na střední školu, která cestuje po nejlukrativnějších kitesurfových destinacích světa, každý den po 6-8 hodinách v lavicích, které jsou často někde ve stínu palem, se vydáte kiteovat. O víkendech se pak můžete těšit na poznávání různých kulturních památek, nebo se podílet na projektech, které podporují místní komunitu. Zdá se vám to jako sen?