Rozhovor s Andreyem Toddem a sobotní Rozkoš

Poslední víkend foukalo téměř na celém území ČR a i my jsme vyrazili na Rozkoš užít si trochu volnosti na vodě. Zároveň jsme se domluvili s Adreyem Toddem na rozhovoru a mimo to se na Rozkoši jel i závod Českého poháru v kiteboarding v disciplínách freestyle a hydrofoil race.

Rozhovor s Adreyem, nejen o kitingu

Andrey Todd

  • žije v ČR ,původem Bělorusko
  • učil v  kite4fun, nyní pracuje pro Snowboardel
  • nejvíc jezdí wakestyle

Český pohár v kiteboardingu, Rozkoš

Asi nějaký z bohů musel nad kitery přimhouřit oko, když viděl, že se na nás chystají další doby klidu. Zřejmě se tak tento víkend stal posledním závodním, který se podařilo odjet. Jak se vyjádřilo spousta riderů, bylo škoda, že se do závodního dne nevešly rozjížďky na twintipu. Je rozhodně super a dobrým trendem, že tu nějaké závody jsou, byť asi pro omezenou skupinu pokročilých foilistů a freestylerů, ale věříme, že se najdou i pořadatelé, kteří, budou dělat sranda akce pro amatérské jezdce a zaplní mezeru mezi výkonnostními jezdci na foilech a amatéry, kteří třeba poprvé v životě zkusí závod. 

VÝSLEDKY

Freestyle

  1. Martin Přibyl 
  2. Andrey Todd
  3. Jindřich Houštěk (Piškot)

Hydrofoil race

  1. Míra Schutz
  2. JIndřich Houštěk (Piškot)
  3. Martin Přibyl 

Otázky a text

Miloslav Reiterman
Další články autora

Rozhovor

Lukas "hodí" Doležal
Další články autora

Další zajímavé články

Nejhledanější výrazy roku 2020

S přelomem roku 2020/2021 jsme připravovali článek na téma 10 top historických momentů, které ovlivnily kiting tak, jak jej známe dnes. Při rešerši jsme ale narazili na něco lepšího. Spolu s partnerem, kterého jsme si schovávali na jiný výstup, jsme do monitoringu sociálních sítí a online světa zadali klíčová slova (opravdu veliký rozsah témat) okolo kitingu hledaných z českých adres. A nestačili jsme se divit, co jsme letos nejčastěji vyhledávali!

Rozhovor: Jan Horák: Už víme, jaká zima letos nebude

Tenhle peckový rozhovor plný důležitých otázek a odpovědí s meteorologem Meteopressu o letošní zimě a současných trendech v předpovědích si rozhodně přečtěte celý!