SHE FLIES přichází do ČR

She-flies sdružuje holky a ženy okolo outdoorových sportů. Ať jsi zapálená znalkyně a chceš být nejlepší, nebo bys to ráda zkusila, od toho tu jsme, abychom se navzájem podporovali a užívali si to!

Milé dámy, 

Máte se na co těšit, She-flies přichází do Čech!

“Nespadni, neušpiň se, na to jsi slabá…” Jsou ti tyto slova povědomá? Provázely tě v dětství, nebo i dnes? She-flies se na to dívá jinak:

“Co když spadnu?” ~ “Drahá, a co kdyby ses proletěla?”

Jak už samotný název She-flies a moto naznačují, tato asociace si dala za cíl podporovat ženy jakýchkoli úrovní v extrémních sportech. Tato asociace má celosvětový dosah, doposud především v kitesurfingu, surfingu, snowboardingu, lyžování a wakeboardingu, s vizí oslovit vyznavačky či začátečnice dalších sportů.

Katka Šalandová

Jak fungujeme?

She-flies spojuje na jednu stranu jezdkyně, mohou se stát členkami asociace a dostat tak přímou podporu našich kouček, naučit se nové dovednosti a také podpořit další rozvoj she-flies. Také školící centra, či sportovní značky se mohou stát členy a nabídnout tak členkám zvýhodněné produkty přímo přes naše mediální kanály. 

Proč She-flies?

Oslava vyjímečnosti žen v přístupu k outdorovým sportům, totiž ženský cit pro detail a síla, do které dávají eleganci. Věříme, že vzájemnou podporou a vytvořením skupinového ducha podpoříme rozvoj skrytých talentů, lásky ke sportu a usnadníme začátky, které mohou být někdy těžké. Naše sportovní psycholožka a zkušené trenérky a instruktorky sestavili speciální výukový plán, který připravuje každou z našich klientek mentálně, utvrzuje jejich mysl a minimalizuje negativní emoce. Do budoucnosti chceme též podporovat vrcholové sportovkyně, které to mají většinou finančně velmi složité.

Josie West

Jak působíme?

Máme whatsapp skupinu, kde se navzájem podporujeme a děláme soutěže, pořádáme kempy pro holky různých úrovní, virtuální konference ve spolupráci s freeride/kitelife, festivaly s doprovodnými workshopy na různá témata, nabízíme profesionální coaching, jak fyzický tak psychologický.

Také tě představíme na she-flies :

Zahajovací událostí bude Snowkitový kemp s jógou a mindfulness coachingem.

Moc rádi tě poznáme

Katka & Josie

Zveřejnil

KITE LIFE redakce
Další články autora

Další zajímavé články