Wake Park Džbán

Dočasně mimo provoz!

Wake Park Džbán najdeš v areálu přírodního koupaliště Džbán v pražské čtvrti Vokovice. Areál pro wakeboarding a vodní lyžování tam stojí od jara 2016 a nabízí parádní svezení na dvou dvousloupých vlecích značky Wakemaster. Oba vleky jsou vybaveny systémem plynulého rozjezdu a regulace rychlosti, což v praxi znamená, že vlek se přizpůsobí tobě a ne obráceně, jak je tomu na velkých vícesloupých vlecích. Díky tomu jsou vleky ideální pro první kontakt s wakem, ale zkušení jezdci si na nich taky užijí spoustu radosti.

Doprava a parkování

Doprava na vlek je prvotřídní, protože se tam dostaneš jak hromadnou dopravou, tak autem. Nad koupalištěm najdeš zastávku „Nad Džbánem“, kam jezdí tramvaj 20, 26 a 91. Hned vedle je i autobusová zastávka se stejným názvem kam tě sveze autobus 225. Kousek je i vlakové nádraží Praha-Veleslavín a metro linky A Nádraží Veleslavín. Autem můžete nechat na velkém parkovišti koupaliště Džbán, které je hned u vleku a dokonce je zadarmo.

Vodní vleky

První vlek je určený pro začátečníky, a proto má nižší výšku lan 6m. To ocení hlavně zelenáči, pro které budou první pokusy na wakeu o to jednoduší. Na vleku najdeš dvě malé překážky, které jsou také ideální na učení. První je malý kicker (skok) a druhá je oboustranná bedna. Ta je dostatečně široká a nízká, takže se není čeho bát a užijí si jí i wakeskateťáci.

Druhý vlek je mířený na pokročilejší jezdce a má klasickou výšku lan 9m. Na tomto vleku najdete celkem 3 překážky a to oboustranný funbox s A-framem a dva kickery. Vybere si tak úplně každý a vymlouvat se nemůžeš ani na to, že je překážka na špatné straně. Na vleku je dost místa i pro air triky a z vody to taká víc než dost!

Samozřejmostí je v areálu půjčovna vybavení, kde pro tebe mají všechno potřebné na vodu. Helmu a vestu dostaneš zdarma a jinak je k dispozici wake, wakeskate, vodní lyže a neopren. Na vleku najdeš k zapůjčení i paddleboardy.

Překážky

 • vlek pro začátečníky
  • nízká oboustranná bedna
  • malý kicker
 • vlek pro pokročilé
  • oboustranný funbox s A-framem
  • Wakemaster kicker
  • druhý kicker
(umístění překážek a jejich počet se můžou lišit z důvodu oprav a dalších důvodů. Pro aktuální stav areálu se podívejte na sociální sítě areálu případně si zjistěte informace telefonicky.)

Vybavení areálu

Areál nabízí hezké prostředí a zároveň můžeš využít všechny výhody koupaliště. K pití si můžeš dá něco ve wake baru, kde najdeš vše od koktejlů, piva, kávy nebo nealko nápojů.

Areál nabízí tréninky od zkušených instruktorů, a to jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé. Nemusíš se ale bát, že by neporadili s úplnými začátky. Pokud jsi na vodě poprvé, tak dostaneš základní instruktáž v rámci vstupu, ale pokud tě bude zajímat něco víc, tak si můžeš koupit právě tuhle soukromou lekci. Učení na 20min tě vyjde na 200 Kč a za 400 Kč si tě vezmou na celou hodinu.

Otevírací doba

Otevírací doba je v hlavní sezóně od 10h do 19h a to ve všední dny tak o víkendu. Před každou návštěvou si musíš udělat rezervaci na webu areálu a pro to, aby tě pustili na koupaliště si nezapomeň klubovou kartičku nebo jiné potvrzení. Pokud ji ještě nemáš, tak si ji vezmi na recepci při tvé návštěvě.

Ceník

Jízdné si můžeš koupit buď pro jednu osobu na 20min za 470 Kč nebo za 1150 Kč celý vlek pro 4 osoby. Další možnosti máš v podobě permanentek, které tě vyjdou v součtu o něco levněji. Je zde i možnost dárkových poukazů. Poslední věc, co by tě mohla zajímat jsou firemní akce, pro které si můžeš pronajmou jeden vlek nebo i celý areál a instruktory.


Uvedené informace jsou platné k datu aktualizace, tak počítej s tím, že se něco může lišit a radši si to ještě ověř na webu arálu nebo sociálních sítích.

Informace byly naposledy aktualizované 28.4.2021

Wakepark na mapě

Nad Lávkou 672/5
Praha 6-Vokovice
160 00

+420 737562516
info@wake-dzban.cz
www.wake-dzban.cz

Fotky z wakeparku

Aktuální info z wakeparku

Počasí v parku

Sledujte Wake Džbán na sociálních sítích