Wake Sport Park Česká Lípa

Wake Sport Park najdeš na kraji České Lípy v srdci severních Čech. V areálu jsou 4 dvousloupé vleky, velké parkoviště, bar s kuchyní a je tu i možnost kempování. Co se týče sportů, tak to zdaleka nekončí u wakeu a nudit se tam rozhodně nebudou ani děti. Obecně areál nabízí všechno, co bys mohl při návštěvě potřebovat, ale pojďme se na to podívat o něco podrobněji.

Doprava a parkování

Do areálu se nejlépe dostaneš autem. Do navigace zadej název areálu nebo adresu (Litoměřická 79, Česká Lípa). V areálu najdeš velké parkoviště, takže se nemusíš bát, že by na tebe nezbylo místo. Parkování je zdarma po celý den a můžeš tam zastavit i s obytňákem.

Vodní vleky

Ve Wake Sport Parku v České Lípě najdete 4 dvouslopé vleky. Každý z nich má svůj význam a navzájem na sebe navazují. První dva z nich jsou určené pro začátečníky a mají výšku 6m. To pomůže hlavně začátečníkům, ale hodit se to může i na trénovaní pokročilých jezdců. První vlek je pro úplné začátečníky, kde se každý naučí nejdřív jezdit a pak může zkusit i ty nejmenší a nejsnazší překážky v areálu. Když se člověk zlepší, tak může pokračovat na druhý nižší vlek, kde už najde o něco obtíženější překážky, které ho posunou zase dál. Takto se nováček dostane až ke dvou vyšším vlekům, které mají výšku lan 9m a jsou tak ideální pro pokročilejší jezdce. Na nich opět najdeš o něco větší a náročnější překážky. Na vleku je před zatáčkou i místo pro air triky a proletíš se víc než dost. Čtvrtý a poslední vlek je speciální v tom, že na něm najdeš oboustranné překážky. To se hodí proto, že můžeš trénovat triky na všechny strany a ve všech variantách.

Areál nabízí půjčovnu všeho vybavení, které k ježdění budeš potřebovat. V chladné dny si můžeš půjčit neopren ve všech velikostech a v ty teplejší ti budou stačit vlastní plavky. Další výbava zahrnuje vestu, helmuwakeboard nebo wakeskate. Zajezdit si tak může i úplný začátečník.

Překážky

 • 1. vlek pro úplné začátečníky
  • pravý a levý malý kicker
  • easyduha
 • 2. vlek pro začátečníky
  • easybox
  • pussybox
 • 3. vlek pro pokročilé
  • bigdick
  • rooftop
  • up-box
  • rail
 • 4. vlek pro pokročilé (oboustranné překážky)
  • funbox+a-frame
  • oboustranný kicker

(umístění překážek a jejich počet se můžou lišit z důvodu oprav a dalších důvodů. Pro aktuální stav areálu se podívejte na sociální sítě areálu případně si zjistěte informace telefonicky.)

Vybavení areálu

Areál obklopuje krásná příroda, a dokonce i několik turistických tras. Pokud si zrovna v turistice nelibuješ, tak areál nabízí klidné prostředí, kde najdeš všechno, co bys mohl potřebovat.

Najdeš tady bar s kuchyní a dostatek místa k sezení s výhledem na vodu. Na baru si můžeš dát všechno co se týče nápojů od piva, dalšího alkoholu, až po nealko, čaje nebo kávu. Hlad zaženeš klasickou nabídkou rychlých jídel a děti ocení sladkou odměnu v podobě zmrzliny. V hlavní sezóně areál nabízí i snídaně od pátku do neděle. Zábava v areálu nekončí ani večer, kdy můžeš očekávat i nějaké pohodové grillovačky.

V areálu je možné kempovat, a to jak ve stanu, tak v karavanu nebo obytňáku. Přespání je možné po dohodě v areálu a pokud budeš využívat nabídku areálu, tak je zdarma. Možnost je i přespání v chill zóně, která je určená pro rodiny s dětmi nebo klidnější povahy. Tam je striktní večerka v 10h večer a po tomto čase se tam nesmí řvát a pouštět hlasitá hudba. Samozřejmostí jsou sociálky a sprchy.

Sportovní nabídka sahá mnohem dál než jenom na wakeboard nebo wakeskate. Zahrát si tam můžeš beach volejbal, ping-pong nebo minigolf. Míče a vybavení si můžeš půjčit v areálu, ale pokud je na hřišti místo, tak není problém si zahrát zdarma. Na půjčení je i paddleboard.

Areál dále nabízí velkou písečnou pláž, a i zábavu pro děti. Ty si můžou hrát na vodním hřišti nebo ve velkém 3D bludišti se skluzavkou. Všechny tyto aktivity jsou také pro všechny zdarma.

Wake Sport Park Česká Lípa je i skvělé místo pro soukromé akce, oslavy nebo firemní akce. Pronajmout si můžeš i velký stan, který má vlastní bar a zázemí pro všechny potřeby. 

Otevírací doba

Otevírací doba je v hlavní sezóně od 10h do 20h a to ve všední dny tak o víkendu. Před každou návštěvou wakeboardového vleku si musíš udělat rezervaci na webu areálu, tak na to nezapomeň.

Ceník

Cena jízdného na wakeu pro jednoho dospělého tě vyjde na rozumných 300,- Kč a juniora 250,- Kč. Cena celého vleku na jednu hodinu je 700,- Kč (max. 4 osoby). Areál nabízí i možnosti permanentek na několik hodit ježdění za zvýhodněnou cenu. Pro kompletní ceník a cenu půjčovného se podívejte na web areálu.


Uvedené informace jsou platné k datu aktualizace, tak počítej s tím, že se něco může lišit a radši si to ještě ověř na webu arálu nebo sociálních sítích.

Informace byly naposledy aktualizované 6. 5. 2021

Wakepark na mapě

Litoměřická 79
Česká Lípa
470 01

info@wakesport.cz
774 181 219
www.wakesport.cz

Fotky z wakeparku

Aktuální info z wakeparku

Počasí v parku

Sleduj Wake Wake Sport Park Česká Lípa na sociálních sítích