Akční nabídka pro naše čtenáře na kemp Magic Surf Morocco

Máme tu speciální nabídku pro naše čtenáře, kteří by rádi navštívili oblíbenou surfovou destinaci v Africe, Maroko. Ve spolupráci s místním surfhousem Magic Surf Morocco jsme připravili akční slevu na týdenní balíčky. Více už se dozvíte v článku.

Maroko je nádherná slunečná destinace s vysokými teplotam během celého roku, písečnými plážemi a nekonečným pobřežím se surfovými spoty pro surfaře všech úrovní. Tamraght/​Tagazhout region je obdařen charakteristickým pobřežím, kde během sezóny od září do dubna najdete široké rozmezí vln pro každého.

Typické vřelé uvítání Maroka ještě rozšíří místní tým Magic Surf Morocco, který vám umožní zažít místní kulturu a surfařský život z první ruky.

Právě tento tým zná nezbytné ingredience pro úspěšný surf trip lépe než ostatní: čisté a pohodlné prostředí kempu a apartmánů, vynikající jídlo, zkušený, přátelský a odhodlaný personál, který zajistí, že vše proběhne hladce.

Kvalifikovaní surfoví instruktoři vás naučí a dohlédnou na přesné bezpečnostní pokyny, aby zajistili, že vaše první vlna bude nezapomenutelá. Využít můžete také profesionálních lekcí jógy, která připraví vaše tělo na surfing a zajistí uvolnění a relaxaci svalů.

Magic Surf House s názvem Riad je postaven v typickém marockém stylu. Najdete zde 21 jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojů, všechny situované kolem vnitřního nádvoří s malým vyhřívaným bazénem. Jsou zde také dvě veliké terasy s kde můžete přes den odpočívat v denních postelích (tzv. Moroccan corener) nebo na lehátkách s ohromujícím výhledem na oceán. Každý pokoj je vybaven toaletou, sprchou nebo vanou, fénem, ručníky a trezorem. Samozřejmostí je také free WiFi, kterou můžete využívat na recepci.

Surf House se nachází blízko mekky marockého surfingu, vesničky Tamraght a 4km daleko od vesnice Taghazout. Známe spoty The Devil´s Rock a Crocodile jsou pouze 800m/​10 minut pěšky daleko.

Akce platí na všechny 7 denní balíčky pro min. 2 osoby zabookované do 19. prosince, na které dostanete slevu -10%! Stačí při objednání do poznámky přidat kód « freeride.cz-2015 ».

Nabídka balíčků (v ceně není započítána sleva)
- pro 2 osoby ubytované na surfhousu nebo v apartmánech
- 7 nocí se snídaní a večeří
= varianta
HB double/​twin

Surf Coaching: 460 €/​os.- doprava z letiště v Agadiru zdarma
- 6 dní surfových lekcí od plně kvalifikovaného instruktora včetně cvičení na zahřátí
- 6 dní zapůjčení surfového vybavení
- každodenní doprava na spoty
- 6 pikniků (obědů)
- podle počasí může být 1 den surfingu nahrazen výletem do Paradise Valley
- 7 nocí v surf kempu nebo apartmánech
- 1 výlet na známé tržiště El Khad v Agadiru

Surf & Yoga: 550 €/​os.
-
nabídka Surf Coaching + 6 lekcí Yogy

Surfer Girl: 690 €/​os.
-
nabídka Surf & Yoga
+
tradiční marocký hammam  
+ masáž arganovým olejem
+ výlet na koni nebo velbloudovi

Surf Guiding Package: 400 €/​os.
-
pro zkušenější surfaře, kteří by chtěli získat znalosti o lokálních spotech a zdokonalit svůj surfing
- nabídka Surf Coaching + guiding od kvalifikovaného surfového instruktora (v ceně není půjčení vybavení)

Skupinová sleva:
Skupina 5 osob a více - 6. osoba má jakýkoliv 7 denní balíček zdarma

Další zajímavé články