Drag-Hard je absurdní výplach mozkových blan

Taky občas shlédnete na těch vašich internetech něco, co vás přiměje zamyslet se? Přiměje vás to zamyslet se, kde je hranice. Hranice mezi děláním si z lidí prdel a děláním z prdelí lidi... Drag-Hard je absurdní Surf Skate film z okolí Sydney, vzniknuvší kolaborací skejtové značky Passport a soft board firmy Drag. Pusťte si ho, ale z bezpečné vzdálenosti a pouze v alobalové čepici.

Drhni Tvrdě! 

Drag Soft Board Co. je firma z okolí města Wollongong v Novém Jižním Walesu v Austrálii. Založila ji parta degenerativních jedinců v čele s Harrym Bryantem, Chippou Wilsonem, Craigem Andersonem, Creedem McTaggartem, Wade Goodallem. Můžete si od nich koupit pěňáka, tríďo a nebo nálepku. Dále nabízejí, že vám přes web provedou lobotomii. 

Využívají k tomu revoluční metodu audiovizuálního proplachu mozkovny. Jejich tvorba má blahodárný účinek na léčbu depresí, hemeroidů a pokročilého alzheimera. Bohužel s ní přichází mnoho vedlejších účinků... jmenovitě: ztráta libida, ortostatická hypotenze, chuť uškrtit prarodiče, neschopnost dosažení orgasmu, dráždění žaludeční sliznice, nadýmání, osteoporóza a akutní knedlovepřozelóza.

Pokud citíte potřebu propláchnout mozkovnu od zbytečností, nastřelte si Drag-Hard rovnou do sítnice!

Protože vás v redakci máme rádi a vaše psychická pohoda je pro nás velmi důležitá, sesbírali jsme pro vás předchozí tvorbu party Drag! Pokud vás humor v Drag-Hard baví, určitě si pochutnáte na dalších 4 hodinách podobného mámení smyslů. 

Rip Drag Board Co

Rip 2 Drag Soft Board Co

Rip 2 Drag Soft Board Co

Drag parta ve WavePoolu- URBN Drag

dlouho pořádně nedrhnul

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články

V Corraleju na Fuerteventuře hrozí surfová katastrofa

Občas je potřeba se pochlapit/poženit a... podepsat petici! Zvlášť když nám ilumináti chtějí postavit mezi čtyři fantastické surfové spoty, které jsou nám Čechům velmi dostupné, přístav na obří výletní lodě. Rozšíření přístavu v Corraleju na severním pobřeží ostrova Fuerteventura navždy vypne čtyři spoty, od začátečnické waikiki style v přístavu, po legendární nekonečný righthander Los Lobos.

Vans Triple Crown se blíží! Přečtěte si jak bude letos digitální závod vypadat

Důležitost a prestiž série Triple Crown se v surfovém světě nedá přecenit. Je to taková Nobelova cena surfingu, udělená za extrémní přínos společnosti skrze zkrocení těch nejděsivějších vlnových příšer. Pro nás smrtelníky je North Shore ostrova Oahu asi tak přívětiví, jako sedavé zaměstnaní pro člověka trpícího hemeroidy. Navzdory tomu každý, kdo ve světě skluzu na polyurethanu něco znamená, jede na zimní sezonu na Sedmi-mílový zázrak(tak se North Shore nazývá) a nejděsivější vlny světa krájí. Triple Crown je dlouholetou tradicí myticky opředená série tří závodů, která proběhne na třech památných spotech- Pipeline, Sunset a Haleiwa. Titul vítěze Triple Crown sedí, co se prestiže týče, hned pod titulem světového šampiona/k série WSL. Je to nezvratný důkaz, že surfař a surfařka dosáhla absolutní virtuozity svého sportu. Atlet/ka tím navždy vstupuje do surfového panteonu bohů a mana z ní/něj srší na všechny strany! Leto se Vans Triple Crown opět pojede digitálně! Co to je, a jak se můžete příhlásit čtěte níže.

Poslední kvalifikační zastávka Haleiwa Challenger Series dneškem začíná

Pokud najdete ve svých nabitých programech čas sledovat WSL závody, klobouk dolů. Pokud k tomu všemu stíháte ještě sledovat nižší soutěže, jste pro mě absolutní legendy. Pokud tak jako já nestíháte kvalifikační soutěž sledovat, tento článek vás doufejme provede tím nejdůležitějším. Zároveň vás připraví na nadcházejících 14 dní, při kterých se vyplatí sledovat závody na vlně Haleiwa na Oahu na Hawaii. Kulminuje na nich letošní kvalifikační série WSL, a rozdá se na ní 12 pánských a 6 dámských vstupenek do hlavní soutěže WSL.