Kvůli Stab Highway stojí za to zaplatit si Premium verzi

Znáte ten pocit, kdy hodiny koukáte na svoje oblíbené kráječe vodních oblin a pomalu upadáte hlouběji a hlouběji do deprese. Vede vás k tomu podvědomé přiznání si, že mezi námi a jimi je tak velká propast, co se surfových schopností týče, že nemá smysl se snažit. Mně v tyto chvíle pomáhá připomenout si, že se mi třeba daří mnohem lépe v jiných věcech. Třeba je můj život zábavnější, třeba mám lepší kamarády, třeba jsem šikovnější na jiné pohybové aktivity. Stab je tu s parádní sérií Stab Highway, která tyto přeludy rozmetá na kusy. Nedá se svítit. Naši oblíbení australští surfaři a surfařky jsou lepší než my absolutně ve všem. Čtěte o čem je Stab Highway a proč stojí za to si za ní zaplatit.

Fakt, že Stab Mag je ve světě skluzu na vlnách contentový král není potřeba nikomu připomínat. Série jako Stab In The Dark, Stab High, SURF 100, S.U.R.F, The Joyride, nebo Stab Electric Acid Surfboard Test jsou jako bomboniéra surfového obsahu. Jakmile ochutnáte jednu, musíte je zkusit všechny. Bohužel, jak už to tak s contentem bývá, přístup k němu není vždycky zadarmo. Stab Mag monetizuje svůj obsah fiškuntálským platformovým byznys modelem známým  jako freemium. Trochu si zkus zadarmo, za tu pořádnou parádu si zaplať. 

Z mojí zkušenosti začíná pomalu vyplívat, že každý surfový nerd, jakkoliv spořivý, má svůj bod zlomu. V bodu zlomu už surfový nerd nedokáže premiovému obsahu odolat. Posílá těžce vydřenou škváru někam do Kalifornie, kde si Stab Mag editoři poskočí a jdou si zaplavat do bazénu plného dukátů. Pro mě tenhle zlom přišel se sérií Andy Irons and The Radicals. Fantastická, čtyřdílná série o surfovém životě dost možná nejdůležitější postavy moderních surfových dějin vtáhla čísla z mojí kreditky na obrazovku během vteřiny. TVŮJ bod zlomu přišel právě teď! Se sérií Stab Highway!

Stab Highway se inspiruje kultovní Thrasher "King of The Road" sérií. Na tu určitě taky mrkněte. Pointa je jednoduchá. 16 tvých nejoblíbenějších surfařů a surfařek z Austrálie se rozřadí do 4 týmů. Každý tým vyfasuje 1 dodávku, 3 prkna na osobu, 10 dní a jeden notýsek. V notýsku se schovává 30 challenges [čelinžů- výzev]. Tyto výzvy jsou surfové, nesurfové, lidské, nelidské, opičí a některé dost možná za hranicí zákona. Každý tým musí splnit co nejvíce z nich za dobu 10 dnů a získat za ně co nejvíc bodů. 

Tady je osazenstvo jednotlivých dodávek:

Tým Holly: Harry Bryant, Dakoda Walters, and Reef Heazlewood. 

Tým Jaleesa: Noa Deane, Shaun Manners, and, Wade Goodall. 

Tým Pacha: Dion Agius, Mckenzie Bowden, Sheldon Simkus. 

Tým Macy: Chippa Wilson, Coby Perkovich, and Benny Howard.

Chceš vidět, jak Chippa Wilson sjíždí ožralej schody na pěňáku? Chceš vidět Harryho Bryanta, jak si dělá piercing bradavek a surfuje nahatej? Chceš vidět Shauna Mannerse, jak skoro týden nesundá neopren? Chceš vidět, jak Dion Agius dělá floater to air s čerstvě potetovanou lebkou? Pokud si alespoň na jednu z těchto otázek odpověděl ano, tahej portmonku a kupuj! 

Jako návnadu pro surfové nerdy zveřejnil Stab Mag první epizodu na Youtube zdarma. Užijte si jí!

Až ji dokoukáte, čapněte svoji kreditku a šup na Stab Mag Premium! Tam na vás čekají další tři epizody, které se rozrostou na mnoho dalších. A když už tam budete, pusťte si AI and The Radicals.

Pokud pro vás Stab Highway bod zlomu neznamená, dejte si ještě zkrácenou verzi epizody 2! 

příjemné utrácení vám přeje

Jan Moleš
Další články autora

Další zajímavé články

Quiksilver Surfchamp je za dveřmi! Vyzpovídali jsme organizátora Matuše Hubku!

Dámy a pánové je to tady! Blíží se vyvrcholení historicky prvního Českého poháru v surfingu. Pokud máte problém spát a přijímat potravu, vše je v naprostém pořádku. Být svědkem historických milníků jako je tento, má na lidský organismus přesně takový efekt. ČPS letos vyvrcholí na již kultovním Surfchampu, neboli Quiksilver Czech & Slovak Surfing Championship. Ten se uskuteční již tradičně na francouszkých beachbreacích v Seignosse a to od 18.6. do 25.6. 2022! Surfchamp se vrací po dvouleté covidové pauze a zároveň je poprvé součástí Českého poháru v surfingu. Na březích Atlantiku se tak letos vůbec poprvé vyhlásí vítěz a vítězka poháru! Pokud vás tohle nezvedá ze židle, tak jste uvnitř mrtví. Vyzpovídali jsme organizátora Matuše Hubku, řekl nám všechno a mnohem víc!